PU Peny, Pištoľ
Pištoľ na tmel, silikón, PU penu
Aplikačná Pištoľ hliníková 310ml
Pištol hliníková 310ml..
Aplikačná Pištoľ na PU penu
Pištol na PU penu ..
Aplikačná Pištoľ na pu penu click & fix
Pištol na pu penu click & fix..
Aplikačná pištoľ na tmel polouzavretá
Vytláčacia pištol na tmely..
Aplikačná trubička na PU peny 5ks Soudal
Aplikačná trubička na PU peny 5ks Soudal..
Ceresit Pu pena tepelna a zvuková izolácia 750ml*
WhiteTeq je nová generácia bielej polymérovej peny na báze purifikovaných a koncentrovaných zložiek. Technológia umožňuje najvyššiu efektivitu vytvrdn..
Ceresit Pu pena zvuková a tepelná izolácia 750ml*
WhiteTeq je nová generácia bielej polymérovej peny na báze purifikovaných a koncentrovaných zložiek. Technológia umožňuje najvyššiu efektivitu vytvrdn..
Ceresit TS 100 premium čistič nevytvrdnutej peny 500ml*
Použitie: Na odstraňovanie ešte vevytvrdnutej PU peny, PU lepidiel a čistenie pištolí. Odmasťuje podklady pred nanesením polyuretánov a silikónov. Náv..
Ceresit TS 61 PU pena 750ml*
PU Pena je jednozložková montážna a vyplňovacia pena. Vytvrdzuje vzdušnou vlhkosťou. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM SI VŽDY P..
Cyklon PU pena trubičková celoročná 750ml
PU pena Cyclon 750 ml je jednokomponentná montážna pena na báze polyuretánu určená na upevňovanie zárubní a okien, vypĺňanie spájacích škár na okennýc..
Montážna pena jednozložková trubičková 750ml Soudal
Jednozložková rozpínavá montážna pena pripravená na okamžité použitie prostredníctvom trubičkového aplikátora. Vyrobená z vysoko kvalitných surovín, v..
Montážna pena pištolová 750ml* Monton
Jednozložková rozpínavá polyuretánová nová pena určená na profesionálnu montáž a utesňovanie rámov okien a dverí, vyplňovanie stavebných špár a dutín,..
Montážna pena soudafoam gun Soudal 870ml*
Profesionálna montážna pena so špeciálnou receptúrou a zvýšným obsahom náplne. Garanutuje vysoko kvalitné a efektívne ošetrenie pripojovacej špáry pri..
Montážna pena Soudafoam Medga 70 870ml
Profesionálna montážna pena so špeciálnou receptúrou a zvýšeným obsahom náplne. Vybavená unikátnym systémom upínania na pištoľ CLICK & FIX. Garantuje ..
Montážna pena studničná 750ml* Soudal
Špeciálna vodotesná polyuretánová pena odolnosťou voči trvalému pôsobeniu vody a organických nečistôt. Vhodná pre priamy styk s pitnou vodou. Má mimim..
Odstraňovač PU peny 100ml Soudal
Odstraňovač PU peny je rýchlo pôsobiaci špeciálny prípravok na ľahké odstránenie zbytkov vytvrdnutej polyuretánovej peny z povrchu. Odstránenie všetký..
Soudal lepiaca pu pena pištolová 750ml
Ľahkopoužiteľné rýchlotuhnúce a vysoko účinné polyuretánové lepidlo v aerosólových obaloch pre aplikácie v interiéri aj exteriéri. Vytvára nízkoexpanz..
Soudal lepiaca pu pena trubičková 750ml*
Ľahko použiteľné rýchlotuhnúce a vysoko účinné polyuretánové lepidlo v aerosólových obaloch pre aplikácie v interiéri aj exteriéri. Vytvára nízkoexpan..
Soudal nizkoexpanzná inštalačná pena 500ml
Špeciálna rozpínavá polyuretánová pena určená na vypĺňanie stavebných špár s nárokmi na vysokú výdatnosť peny a presnosť aplikácie. Vďaka unikátnemu S..
Soudal nizkoexpanzná inštalačná pena 750ml
Špeciálna rozpínavá polyuretánová pena určená na vypĺňanie stavebných špár s nárokmi na vysokú výdatnosť peny a presnosť aplikácie. Vďaka unikátnemu S..
Zobrazenie 1 až 20 z 20 (1 stránok)