Mazacie prípravky, oleje
Mazacie prípravky, oleje
Konkor 101 mazací a konzervačný olej 400ml*
Multifunkčný mastiaci a konzervačný olej. Chráni železné kovy proti korózii. Uvoľňuje zaseknuté a zhrdzavené mechanizmy. Chráni elektrické kontakty. M..
Kontakt plus spray 150ml*
Výrobok čistí a chráni kontakty pred koróziou. Odstraňuje nežiaduce prechodové odpory. Je vhodný pre vysoko a nízkofrekvenčné prístroje pre televízne,..
Mazivo s vysokou viskozitou na bicykle 400ml *
Mazivo s vysokou viskozitou na reťaze a prevodové kolesá bicyklov. Vlastnosti výrobku: Dlhotrvajúce mazacie vlastnosti aj v prípade ťažkých podmienok...
Olej na bicykle, šijace stroje a univerzálne použitie 60ml
Olej na bicykle a univerzálne použitie. Olej kvapnite aplikátorom do všetkých mazacích miest cestných bicyklov, šijacích strojov a ďalších miest mecha..
Plasticke mazivo A00 250g Cinol*
Platické mazivo A00 s obsahom vysoko rafinovaných minerálnych olejov, aditív a lítio - vápenatého mydla sa vyznačuje výbornou priľnavosťou a vodovzdor..
Plastické mazivo grafitové G3 250g Cinol*
Cinol G3 Plastické mazivo grafitové na báze zmesi vysoko rafinovaných minerálnych olejov a aditív s prídavkom grafitu je vhodné na mazanie silno namáh..
Plastické mazivo LV2-3 250g Cinol*
Plastické mazivo s obsahom vysoko rafinovaných minerálnych olejov, aditív a lítiového mydla je určené na mazanie valivých a klzkých ložísk pracujúcic..
Silkal 93 silikonový olej 400ml*
Ideálne mazivo na ložiská, čapy, elektrické a štartovacie zariadenia, zámky, bicykle, lyžiarske viazanie. Vodoodpudivý, odstraňuje vŕzganie. Ošetruje ..
WD-40 MULTIFUNKČNÝ VÝROBOK 250ml*
Na tisíc použití v práci, domácnosti, na záhrade. Silne penetračné a mazacie vlastnosti WD-40 pomáhajú predmetom každodennej potreby fungovať plynule ..
WD-40 multifunkčný výrobok 400ml *
Na tisíc použití v práci, domácnosti, na záhrade. Silne penetračné a mazacie vlastnosti WD-40 pomáhajú predmetom každodennej potreby fungovať plynule ..
WD-40 Penetrant  účinné mazivo s PTFE formulou 400ml*
WD-40 specialist vysoko účinné mazivo s PTFE obsahuje PTFE formulu, ktorá poskytuje vynikajúcu lubrikáciu a ochranu, zároveň redukuje trenie a opotreb..
WD-40 PTFE Lubricant vysoko účinné mazivo s PTFE formulou 400ml*
WD-40 Specialist vysoko účinné mazivo s PTFE obsahuje PTFE formulu, ktorá poskytuje vynikajúcu lubrikáciu a ochranu, zároveň redukuje trenie a opotreb..
WD-40 Smart Straw 450ml*
Zastavuje vŕzganie, čistí a ochraňuje, odstraňuje vlhkosť, uvoľňuje zahrdzavené časti, povoľuje zaseknuté mechanizmy. Predstavuje jedinečný a revolučn..
WD-40 White lithium účinné mazivo s obsahom bieleho lítia 400ml*
WD-40 specialist Mazadlo s obsahom bieleho lítia je hustejšie ako ostatné výrobky z radu WD-40 specialist, čo v praxi znamená, že nekvapká a netečie. ..
Zobrazenie 1 až 14 z 14 (1 stránok)