Cementové lepiace malty, omietkoviny
Baumit Baumacol basic 25kg *
Výrobok: Priemyselne vyrábaná suchá cementová lepiaca zmes triedy C1 podľa normy STN EN 12004,určená na tenkovrstvové lepenie keramických obkladov a d..
Baumit Baumacol FlexTop C2TE S1 25kg *
Cementové tenkovrstvová flexibilná suchá lepiaca zmes triedy C2TE . Vlastnosti:Vodeodolné,mrazuvzdorné,zušľachtené,hydraulický tvrdnúce lepidlo,vhodné..
Baumit baumacol flexUNI 25kg *
Výrobok: Cementová tenkovrstvová vysoko flexibilná suchá lepiaca zmes triedy C2TE podľa normy STN EN12004 Zloženie: Cement, piesky, prísady Vlastnosti..
Baumit beton B20 25kg *
Výrobok: Priemyselne vyrábaná suchá betónová zmes triedy C16/20 podľa STN EN 206-1 Zloženie: Cement, piesky, prísady Vlastnosti: Betónová zmes na všet..
Baumit DuoContact lepenie a sieťkovanie ZS 25kg *
Výrobok:Priemyselne vyrábaná suchá minerálna zmes určená na lepenie a stierkovanie polystyrénových a minerálnych fasádnych izolačných dosiek. Zloženie..
Baumit murovacia malta 40kg *
Výrobok: Priemyselne vyrábaná suchá maltová zmes na ručné a strojové spracovanie. Zloženie: Vápenný hydrát, cement, piesok, prísady. Použitie: Na všet..
Baumit MVR UNI 40kg *
Výrobok:Priemyselne vyrábaná suchá omietková zmes s bielym cementom hlavne najmä pre ručné spracovanie v interiéri aj exteriéri. Zloženie: Vápenný hyd..
Baumit Nivello Quattro 25kg *
Výrobok: Priemyselne vyrábaná suchá samonivelizačná stierková hmota triedy CA-C20-F6 na báze síranu vápenatého (sadry). Ručne i strojovo spracovateľná..
Baumit poter 40kg *
Výrobok: Priemyselne vyrábaná suchá poterová zmes triedy CT-C20-F5 podľa STN EN 13813 pre ručné a strojové spracovanie. Zloženie: Cement, piesky, prís..
Ceresit ZK lepidlo na obklady a dlažby 20kg
Tenkovrstvové lepidlo na lepenie obkladov a dlažby na stabilných podkladoch. Lepidlo je vodeodolné, mrazuvzdorné, pre steny aj podlahy, pre stabilné a..
Jadrová omietka hrubá Univer bau 40 kg
Použitie: Je vhodná na strojové i ručné omietanie rôznych typov muriva, najmä z presných prvkov, napr. pórobetónu a minerálnych podkladov pre jednovrs..
Lepiaca malta Ceresit CM 11 5kg
Lepiaca malta Ceresit CM 11 je určená na lepenie obkladov a dlažieb z keramiky, dosiek z betónu prírodného kameňa nenáchylného na prefarbenia na stabi..
Lepiaca malta Ceresit CM 12 25kg
Tenkovrstvová lepiaca malta ne lepenie obkladov a dlažieb na kritických podkladoch. Lepiaca malta Ceresit CM 12 je určená na lepenie obkladov a dlažie..
Lepiaca malta Ceresit ZK 25kg
Tenkovrstvová lepiaca malta na lepenie obkladov a dlažby na stabilných podkladoch. Lepiaca malta Ceresit ZK je určená na lepenie obkladov a dlažby z k..
Rimano prima sádrová stierka 25kg
Rimano PRIMA je hladená sadrová tenkovrstvová omietka pre ručné spracovanie. Chemicky sa jedná o hemihydrát síranu vápenatého so zušľachťujúcimi prísa..
Rimano UNI hladená sádrová omietka 25kg
Univerzálna sádrová hladená omietka pre použitie v interiéri. Je určená na ručné omietanie na stenách a stropoch. Doporučovaná prie výmene okien na vy..
Sanatherm LZH 25kg
SANATHERM LZH sa používa na lepenie termoizolačných dosiek na vyspravený a penetrovaný povrch múrov budov, zatepľovaných systémom SANATHERM. Ďalej sa ..
Sklotextilná mriežka 10m
Sklotextilná mriežka sa používa v stavebníctve ako vystužovací produkt rôznych povrchov. Oblasť použitia: je veľmi rôznorodý. Vo všeobecnosti používa ..
Sklotextilná mriežka 50m
Sklotextilná mriežka sa používa v stavebníctve ako vystužovací produkt rôznych povrchov. Oblasť použitia: je veľmi rôznorodý. Vo všeobecnosti používa ..
Sklotextilná mriežka modrá 50m
Sklotextilná mriežka sa používa v stavebníctve ako vystužovací produkt rôznych povrchov. Oblasť použitia: je veľmi rôznorodý. Vo všeobecnosti používa ..
Univer bau fajnštuk jemná omietková malta 40kg
Fajnštuk jemná omietková malta. Použitie: Je vhodná na strojové, no prevažne ručné omietanie rôznych typov muriva, najmä z presných prvkov, napr.póro..
Univer Bau lepiaca malta 25kg
Tenkovrstvová suchá murovacia malta zložená z prírodných materiálov, kremičitých pieskov, spojív, prímesí a prísad. Používa sa na lepenie tvárnic, U-p..
Univer BAU Lepidlo na obklad a dlažbu 25kg
Použitie: Používa sa na spevňovanie povrchovej úpravy podláh a stien z keramických a belnínových obkladov, dlažieb a príslušných ukončovacích výrobkov..
UNIVERBAU Flexibilné lepidlo 25kg C2TE
Lepiaca malta UNIVER BAU Flexibilné C2TE - špeciálna cementová malta s dopĺnajúcimi vlastnosťami, zníženým sklzom a predĺženou dobou zavädnutia Charak..
Zobrazenie 1 až 24 z 24 (1 stránok)