Eternal odmastovač kovou a starých náterov 500g*
Eternal odmasťovač je koncentrát určený na prípravu veľmi účinného nepenivého odmasťovacieho prípravku na čistenie stredne znečistených povrchov a ods..
HG odstraňovač hrdze 500ml*
Odstrániť hrdzu zo záhradného náradia,korčulí, matiek a náradia možno rýchlo a jednoducho pomocou prípravku HG odstraňovač hrdze a to naviac bez nároč..
Lakostan odstraňovač starých náterov 0,75kg*
Odstraňovač liehových, olejových a syntetických náterov. Je nehorľavý alkalický prostriedok určený k odstraňovaniu olejových, liehových, celulózových ..
Likvidátor olejových škvŕn 250ml
Ekologicky šetrný prostriedok, pracujúci na báze baktérií a enzímov. Odstraňuje olejové škvrny z betónu, zámkovej dlažby a rôznych povrchov. Prípravok..
Odhrdzovač na hrdzu 1l
Je vysokoúčinný bezoplachový prípravok, ktorý okrem odstrňovania hrdze a odmasťovania, čiastočne pasivuje kovové povrchy pred ďalšou koróziou, zároveň..
Odhrdzovač na hrdzu 500g
Je vysokoúčinný bezoplachový prípravok, ktorý okrem odstrňovania hrdze a odmasťovania, čiastočne pasivuje kovové povrchy pred ďalšou koróziou, zároveň..
Odstranovač starých náterov 0.6l Chemolak *
Natrima na starý náter je odstraňovač starých náterov na rozpúšťadlovej báze, ktorý sa používa na odstraňovanie starých alebo poškodených náterov na k..
Odstraňovač starých náterov extra na drevo, kov, betón 0,6kg *
Odstraňovač sa používa na odstráňovanie starých vrstiev náterov na drevo, železo alebo kameň. Je vhodný na odstránenie olejových, alkydových, disperzn..
Pencol odstraňovač mastnoty zo stien 1L
Pencol je umývací prostriedok určený na odstránenie mastnoty a iných nečistôt zo stien a muriva. Dokonale odstráni zažratú mastnotu, výpary z varenia,..
Pencol Odstraňovač starých maľoviek 1l
Vodný roztok mydla a špeciálnych aditív na efektívne odstraňovanie starých vrstiev maľoviek. Umožňuje tiež, aby náter vyzeral rovnomerný bez šmúh a fľ..
Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)