Výrobca: 3u
Kód produktu: 14562
Dostupnosť: Skladom
52,70€
Bez DPH: 43,92€

Esmal Exclusive je vysoko kvalitná biela maliarska farba. Používa na vnútorné maľovanie stien a stropov s vysokým nárokom na belosť a kryciu schopnosť. Jej špičková kvalita umožňuje najširšie použitie v domoch, bytoch, kanceláriách, reprezentačných priestoroch atď. Vyniká žiarivou belosťou, vysokou krycou schopnosťou, pevnosťou a jednoduchou aplikáciou. Naviac obsahuje špeciálne aditíva a mikročastice, ktoré zaručujú jednoduchú aplikáciu, vysokú výdatnosť a oteruvzdornosť náteru. Farba Esmal Exclusive je matná, vysoko biela, s možnosťou tónovania tekutými pigmentovými pastami do jemne sýtych odtieňov. Riedenie: vodou, podľa nasiakavosti podkladu a spôsobu nanášania, pridaním cca 0,3L vody na 1kg farby.  

Spôsob nanášania: Šetcom, maliarskym valcom alebo striekaním. Na hladké podklady ako sú sadrové omietky farbu odporúčame aplikovať striekaním HVLP alebo AIRLESS. Farba sa obvykle nanáša v dvoch vrstvách. Pred aplikáciou striekaním treba farbu otestovať a nastaviť na danom zariadení. Farba je pretierateľná po 8 hodinách, doba schnutia je 24 hodín. Teplota okolia, podkladu a farby nemá byť menšia ako +5°C.

Úprava podkladu: Podklad musí byť suchý, čistý a dostatočne vyzretý, zbavený biologických nečistôt, prachu a mastných škvŕn. Staré nepevné nátery sa pred aplikáciou musia oškriabať. Nové omietky a staršie podklady odporúčame penetrovať akrylátovou penetráciou Esmal Grund alebo hĺbkovou penetráciou Esmal Grund Ready. Nové sadrové omietky odporúčame penetrovať hĺbkovou penetráciou 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!