Sortiment pre auto
Aluksyl silikónová vypaľovacia farba čierna 0199 80g*
Aluksyl je určený na nátery pecí, rúr, výfukov, vykurovacích telies a iných predmetov s max. povrchovou teplotou do 500stup.C. Výrobok nie je určený n..
Aluxal 1kg Vypaľovacia striebrenka 500 stup.C*
Používa sa na nátery automobilov: výfukových rúr, hláv motorov a pod. vystavených teplotám do 500 stup.C. Pre získanie požadovaných vlastností je nutn..
Astonish glass proti zahmlievaniu skiel 750ml*
Prípravok proti zahmlievaniu skiel, nezanecháva šmuhy na oknách a sklách. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM SI VŽDY PREČÍTAJTE E..
Auto špongia sonic
Kombinovaná auto špongia s vysokou nasiakavosťou. Šedá mäkká strana je určená na umývanie vozidla. Biela strana s drsnejšou ale stále jemnou štruktúro..
Auto špongia veľká okrúhla 1ks
Auto špongia veľká okrúhla whopper car sponge ..
Body fill 360 spray vyrovnávacia akrylátová látka 400ml*
Vyrovnávacia akrylátova látka s antikoróznymi vlastnosťami vhodná pod všetky druhy farieb vo forme sprayu. Ľahko sa brúsi za sucha brúsnym papierom P ..
Čistiaca Rukavica z mikrovlákna 1ks
Čistiaca rukavica z mikrovlákna pre auto a celú domácnosť. Čistí s použitia chemických prostriedkov. Vhodná na mokré a suché čistenie. Navlhčená rukav..
Jumbo špongia na auto tvarovaná veľká AB Line
Jumbo špongia na auto tvarovaná veľká Made in Italy..
Kefa na auto na hadicu 1ks
Kefa na auto na hadicu 1ks..
Lepidlo na opravu duší 5ml + 4 Ceys *
Ceys lepidlo na opravu duší je špeciálna súprava na opravu duší pneumatík bicyklov, motocyklov a mopedov s extrémnou rýchlosťou, jednoduchosťou a bezp..
Leštiaci kotúč biely veľmi tvrdý 150 x 50 mm so suchým zipsom
Leštiaci kotúč veľmi tvrdý 150 x 50 mm. Leštiaci kotúč k mechanickému lešteniu nových a starých povrchov, možnosť v kombinácii s rôznymi typmi leštiac..
Leštiaci kotúč oranžový tvrdý 150 x 50 mm so suchým zipsom
Leštiaci kotúč oranžový tvrdý 150 x 50. Leštiaci kotúč k mechanickému lešteniu nových a starých povrchov, možnosť použiť v kombinácii s rôznymi typmi ..
Leštiacia kotúč čierny mäkký 150 x 50 mm so suchým zipsom
Leštiacia kotúč mäkký 150 x 50. Leštiaci kotúč k mechanickému lešteniu nových a starých povrchov, možnosť použiť v kombinácii s rôznymi typmi leštiaci..
Motopur emulgovatelný rozpúšťací čistiaci prostriedok 1L*
Používa sa na čistenie zaolejovaných častí motorov, súčiastok, podvozkov a odstraňovanie škvŕn. Pred použitím mechanicky odstráňte z čisteného povrchu..
Rainx 2v1 čistič skiel + tekuté stierače 500ml
Rain-x 2v1 čistí sklá a zároveň pôsobí ako tekuté stierače. Zlepšuje viditeľnosť a odpudzuje dážď. Redukuje priľnavosť zvyškov hmyzu, kvapiek dažďa a ..
Sidolux rýchlo čistič na kožu 200ml
Prostriedok je určený na údržbu a konzerváciu rôznych typov kože. Vďaka obsahu prírodných voskov dodáva koži hodvábny lesk, osviežuje jej farbu a udrž..
Stierka na vodu podlahová 33cm
Stierka na vodu podlahová 33cm..
Tempo staré laky - leštiaca pasta 120g*
Návod na použitie: Krúživými pohybmi naneste na umytú a mierne vlhkú karosériu. Po krátkom zaschnutí preleštite. Obsahuje: Morfolín viac ako 5% *,,POU..
Tep Comfort aktívna pena na koberce, sedačky, autopoťahy 500ml*
Prípravok na tepovanie kobercov a čalúnených súprav penivý s antistatickou prísadou. Návod na použite: pred čistením prípravkom Tep Comfort dôkladne o..
Zobrazenie 1 až 19 z 19 (1 stránok)