Sortiment pre auto
Aditívnum pre motory zimný super diesel ADITIV 500ml *
Super Diesel aditiv zimný. Prísada do motorovej nafty, zaisťujúca trvalú a dokonalú starostlivosť o palivový systém. Udržuje čistotu vstrekovacích try..
Aluksyl silikónová vypaľovacia farba čierna 0199 80g*
Aluksyl je určený na nátery pecí, rúr, výfukov, vykurovacích telies a iných predmetov s max. povrchovou teplotou do 500stup.C. Výrobok nie je určený n..
Aluxal 1kg Vypaľovacia striebrenka 500 stup.C*
Používa sa na nátery automobilov: výfukových rúr, hláv motorov a pod. vystavených teplotám do 500 stup.C. Pre získanie požadovaných vlastností je nutn..
Antifreeze nemrznúci koncentrát do chladičov 1l*
Cinol Antifreeze G48 je beznitrilová ochranná kvapalina na bázi etylenglykolu určená pre kombinované motory z oceli a ľahkých zliatín. S vodou vytvára..
Aqua stop Benzín 500ml*
Prípravok proti tvorbe ľadu v motovorom benzíne. Prípravok zabraňuje usadzovaniu vody na dne palivových nádrží a v zimných mesiacoch zamedzí tvorbe ľa..
Arva bezoplachová 500ml *
Veľmi účinný prípravok pre studené bezoplachové odmasťovanie a čistenie kovových materiálov a lakovaných povrchov. Arva bezoplachová odstraňuje nečist..
Arva oplachová 4L*
Arva čistič motorov a motorového priestoru, čistiaci oplachový prípravok na odstránenie nečistôt z povrchu motora, motorového priestoru a spodku vozid..
Arva oplachová v spreji 400ml*
Čistič motorov a motorového priestoru, vytvára aktívnu emulziu, ktorá odplavuje nečistoty, odstraňuje mastnotu, oplachová voda, čistí plastové časti m..
Auto špongia bug shifter 1ks
Auto špongia žltá 1ks..
Auto špongia Cedric 12x15cm
Autošpongia Cedric 12x15cm..
Auto špongia sonic
Kombinovaná auto špongia s vysokou nasiakavosťou. Šedá mäkká strana je určená na umývanie vozidla. Biela strana s drsnejšou ale stále jemnou štruktúro..
Auto špongia z prírodnej viskózy Cedric
Nesmierne jemná konštrukcia špongie z prírodného materiálu je zárukou toho najcitlivejšieho kontaktu s karosériou, sklom, alebo chrómovými časťami. Po..
Auto vosk biely s korekčnou tyčinkou 500ml*
Prekryje malé poškodenia laku, odstráni nečistoty, zanecháva hlboký lesk. Poskytuje dlhodobú ochranu proti UV žiareniu /min.6 mesiacov/, chráni lak pr..
Body fill 360 spray vyrovnávacia akrylátová látka 400ml*
Vyrovnávacia akrylátova látka s antikoróznymi vlastnosťami vhodná pod všetky druhy farieb vo forme sprayu. Ľahko sa brúsi za sucha brúsnym papierom P ..
Buffing mikrovláknová utierka 1ks
Mikrovlákna majú klinovitú štruktúru, ktorá zbiera nečistotu a vlhkosť. Bežné vlákna prach a vlhkosť iba posúvajú dookola. Jedinečný rok na konečnú úp..
Carlson oživovač pneumatík 500ml *
Carlson oživovač pneu ošetruje gumové časti, plasty, vytvára ochranný povrch, chráni, konzervuje, čistí a vytvára dlhotrvajúcu ochranu. Návod na použi..
Carlson rozmrazovač skiel 400ml
Dokonale odstráni námrazu, zabraňuje opätovnému zamŕzaniu, vytvára ochranný film, nepoškodzuje plasty a gumy. Návod na použitie: Rýchly a účinný prípr..
Carlson stop zahmlievaniu skiel 500ml
Stop - zahmlievaniu skiel. Návod na použitie: Účinný prípravok proti zahmlievaniu skiel v aute. Pred použitím prípravok pretrepte! Prípravok aplikujte..
Carpet & Seat univerzálny penový čistič 500ml*
Ideálny pre silne znečistené koberce a čalúnenia. Možnosť použitia na všetky druhy čalúnení, vinyl, gumu a plasty.*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôS..
Ceresit Stop Baktériám 150ml*
Ceresit Stop Baktériám je univerzálny antibakteriálny sprej účinný proti baktériám, plesniam a vírusom vo vzduchu alebo na kontaminovaných povrchoch v..
Chladič - čistič 250ml* Kim-tec
Zabezpečuje optimálnu cirkuláciu chladiacej kvapaliny. Zabraňuje vzniku vysokej teploty motora v dôsledku znečisteného - zaneseného termostatu, ventil..
CINOL Brzdová kvapalina Dot 3 500ml*
Táto hydraulická brzdová kvapalina je určená pre vozidlá, u ktorých dochádza k menšiemu zaťažovaniu, brzdového systému počas prevádzky. Je použiteľná ..
CINOL čistič a ošetrovač pneumatík 500ml *
Čistič a ošetrovač pneu je prípravok, ktorý čistí, oživuje, chráni a konzervuje všetky druhy pneumatík a vracia im pôvodný vzhľad a farbu. Na povrchu..
CINOL čistič diskov 500ml*
Dokonale odstraňuje všetky nečistoty, mastnotu i prach z diskov kolies a brzdového obloženia automobilov. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PR..
Zobrazenie 1 až 24 z 128 (6 stránok)