Sortiment pre auto
Aditívnum pre motory zimný super diesel ADITIV 500ml *
Super Diesel aditiv zimný. Prísada do motorovej nafty, zaisťujúca trvalú a dokonalú starostlivosť o palivový systém. Udržuje čistotu vstrekovacích try..
Aditívum do nafty 500ml*
Prísada do motorovej nafty, ktorá zlepšuje: - tekutosť a znižuje bod filtrovateľnosti pri teplotách pod bodom mrazu a zabraňuje vylučovaniu parfínu - ..
Aluksyl silikónová vypaľovacia farba čierna 0199 80g*
Aluksyl je určený na nátery pecí, rúr, výfukov, vykurovacích telies a iných predmetov s max. povrchovou teplotou do 500stup.C. Výrobok nie je určený n..
Aluxal 1kg Vypaľovacia striebrenka 500 stup.C*
Používa sa na nátery automobilov: výfukových rúr, hláv motorov a pod. vystavených teplotám do 500 stup.C. Pre získanie požadovaných vlastností je nutn..
Antifreeze nemrznúci koncentrát do chladičov 1l*
Cinol Antifreeze G48 je beznitrilová ochranná kvapalina na bázi etylenglykolu určená pre kombinované motory z oceli a ľahkých zliatín. S vodou vytvára..
Aqua stop Benzín 500ml*
Prípravok proti tvorbe ľadu v motovorom benzíne. Prípravok zabraňuje usadzovaniu vody na dne palivových nádrží a v zimných mesiacoch zamedzí tvorbe ľa..
Arva bezoplachová 500ml *
Veľmi účinný prípravok pre studené bezoplachové odmasťovanie a čistenie kovových materiálov a lakovaných povrchov. Arva bezoplachová odstraňuje nečist..
Arva oplachová 4L*
Arva čistič motorov a motorového priestoru, čistiaci oplachový prípravok na odstránenie nečistôt z povrchu motora, motorového priestoru a spodku vozid..
Arva oplachová 500ml*
Čistiaci oplachový prípravok určený na odstránenie mastných nečistôt z povrchu motora, motorového priestoru a spodku vozidla. Čistí aj plastové časti ..
Astonish glass proti zahmlievaniu skiel 750ml*
Prípravok proti zahmlievaniu skiel, nezanecháva šmuhy na oknách a sklách. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM SI VŽDY PREČÍTAJTE E..
Auto špongia Cedric 12x15cm
Autošpongia Cedric 12x15cm..
Auto špongia jumbo 1ks
Auto špongia veľká 1ks Jumbo car ..
Auto špongia sonic
Kombinovaná auto špongia s vysokou nasiakavosťou. Šedá mäkká strana je určená na umývanie vozidla. Biela strana s drsnejšou ale stále jemnou štruktúro..
Auto špongia veľká okrúhla 1ks
Auto špongia veľká okrúhla whopper car sponge ..
Auto špongia z prírodnej viskózy Cedric
Nesmierne jemná konštrukcia špongie z prírodného materiálu je zárukou toho najcitlivejšieho kontaktu s karosériou, sklom, alebo chrómovými časťami. Po..
Autovosk s obsahom PTFE Turtle Wax 500ml *
Turtle Wax Plus PTFE je fluoropolymérová politúra, ktorá chráni lak auta pred nečistotou a vodou. Testy ukázali, že TW plus PTFE zaručí lesk a ochranu..
Body fill 360 spray vyrovnávacia akrylátová látka 400ml*
Vyrovnávacia akrylátova látka s antikoróznymi vlastnosťami vhodná pod všetky druhy farieb vo forme sprayu. Ľahko sa brúsi za sucha brúsnym papierom P ..
Brzdmen cinol prípravok na brzdové kotúče 5l*
Brzdmen je prípravok, ktorý čistí a odmasťuje brzdové kotúče a obloženia, brzdové valčeky a obloženia spojok. Používa sa: na silno znečistený povrch...
Carlson oživovač pneumatík 500ml *
Carlson oživovač pneu ošetruje gumové časti, plasty, vytvára ochranný povrch, chráni, konzervuje, čistí a vytvára dlhotrvajúcu ochranu. Návod na použi..
Carlson rozmrazovač skiel 400ml
Dokonale odstráni námrazu, zabraňuje opätovnému zamŕzaniu, vytvára ochranný film, nepoškodzuje plasty a gumy. Návod na použitie: Rýchly a účinný prípr..
Carlson rozmrazovač zámkov 50ml
Účinný prípravok k zabráneniu zamŕzaniu zámkov. Pretrepte. Aplikujte priamo do telesa zámky a nechajte pôsobiť 1-2 minúty prípadne opakujte. ..
Carlson stop zahmlievaniu skiel 500ml
Stop - zahmlievaniu skiel. Návod na použitie: Účinný prípravok proti zahmlievaniu skiel v aute. Pred použitím prípravok pretrepte! Prípravok aplikujte..
Carpet & Seat univerzálny penový čistič 500ml*
Ideálny pre silne znečistené koberce a čalúnenia. Možnosť použitia na všetky druhy čalúnení, vinyl, gumu a plasty.*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôS..
Ceresit Stop Baktériám 150ml*
Ceresit Stop Baktériám je univerzálny antibakteriálny sprej účinný proti baktériám, plesniam a vírusom vo vzduchu alebo na kontaminovaných povrchoch v..
Zobrazenie 1 až 24 z 95 (4 stránok)