Autošampóny
Autošampón grandX koncentrát 1:50 500ml
Návod na použitie: Účinný koncentrát na vonkajšie čistenie vozidla. Opláchnite vozidlo čistou vodou. Rozdelte 50ml - 150ml v 5L vlažnej vody. Špongiou..
Autošampón s voskom 1L*
Armor All autošampón s voskom čistí, leští a chráni povrch vášho auta v jedinom jednoduchom kroku, šetriac čas a námahu. Na rozdiel od bežných čistiac..
Autošampón s voskom 750ml*
Leští, čistí a chráni povrch vášho auta. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM SI VŽDY PREČÍTAJTE ETIKETU A INFORMÁCIE O VÝROBKU."..
Autošampón s voskom grandX koncentrát 1:50 500ml
Účinný koncentrát na vonkajšie čistenie vozidla. Opláchnite vaše vozidlo čistou vodou. Rozrieďte 50ml - 150ml v 5L vlažnej vody. Špongiou alebo handro..
Autošampón super silný 1L*
Super silný autošampón. Zanecháva lesk bez šmúh, odpudzuje vodu. Odstraňuje cestnú špinu asfalt, zbytky hmyzu a živicu. Bezpečný pre všetky lakované p..
Autošampón Yplon 1L*
Na 40 použití. Nalejte 25ml šampónu do vedra a doplňte vodou. Automobil umyte a opláchnite vodou. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽI..
Koncentrovaný autošampón s leskom 1L*
AA Car Wash 1000ml - koncentrovaný autošampón umýva a zároveň leští vaše auto. Odstraňuje silnú špinu bez poškodenia vrstvy vosku. Bezpečný pre všetky..
Turtle Wax original vysokoleštiaci autovosk 500ml*
Turtle Wax original jemne odstraňuje nečistoty a miernu oxidáciu laku, vytvára brilantný hlboký leska a dlhotrvajúcim ochranným účinkom. Neobsahuje br..
Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)