Autokozmetika
Autokozmetika
Aditívnum pre motory zimný super diesel ADITIV 500ml *
Super Diesel aditiv zimný. Prísada do motorovej nafty, zaisťujúca trvalú a dokonalú starostlivosť o palivový systém. Udržuje čistotu vstrekovacích try..
Aditívum do nafty 500ml*
Prísada do motorovej nafty, ktorá zlepšuje: - tekutosť a znižuje bod filtrovateľnosti pri teplotách pod bodom mrazu a zabraňuje vylučovaniu parfínu - ..
Aluksyl silikónová vypaľovacia farba čierna 0199 80g*
Aluksyl je určený na nátery pecí, rúr, výfukov, vykurovacích telies a iných predmetov s max. povrchovou teplotou do 500stup.C. Výrobok nie je určený n..
Aluxal 1kg Vypaľovacia striebrenka 500 stup.C*
Používa sa na nátery automobilov: výfukových rúr, hláv motorov a pod. vystavených teplotám do 500 stup.C. Pre získanie požadovaných vlastností je nutn..
Antifreeze nemrznúci koncentrát do chladičov 1l*
Cinol Antifreeze G48 je beznitrilová ochranná kvapalina na bázi etylenglykolu určená pre kombinované motory z oceli a ľahkých zliatín. S vodou vytvára..
Aqua stop Benzín 500ml*
Prípravok proti tvorbe ľadu v motovorom benzíne. Prípravok zabraňuje usadzovaniu vody na dne palivových nádrží a v zimných mesiacoch zamedzí tvorbe ľa..
Arva bezoplachová 500ml *
Veľmi účinný prípravok pre studené bezoplachové odmasťovanie a čistenie kovových materiálov a lakovaných povrchov. Arva bezoplachová odstraňuje nečist..
Arva oplachová 4L*
Arva čistič motorov a motorového priestoru, čistiaci oplachový prípravok na odstránenie nečistôt z povrchu motora, motorového priestoru a spodku vozid..
Arva oplachová 500ml*
Čistiaci oplachový prípravok určený na odstránenie mastných nečistôt z povrchu motora, motorového priestoru a spodku vozidla. Čistí aj plastové časti ..
Astonish glass proti zahmlievaniu skiel 750ml*
Prípravok proti zahmlievaniu skiel, nezanecháva šmuhy na oknách a sklách. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM SI VŽDY PREČÍTAJTE E..
Auto špongia Cedric 12x15cm
Autošpongia Cedric 12x15cm..
Auto špongia jumbo 1ks
Auto špongia veľká 1ks Jumbo car ..
Auto špongia sonic
Kombinovaná auto špongia s vysokou nasiakavosťou. Šedá mäkká strana je určená na umývanie vozidla. Biela strana s drsnejšou ale stále jemnou štruktúro..
Auto špongia veľká okrúhla 1ks
Auto špongia veľká okrúhla whopper car sponge ..
Auto špongia z prírodnej viskózy Cedric
Nesmierne jemná konštrukcia špongie z prírodného materiálu je zárukou toho najcitlivejšieho kontaktu s karosériou, sklom, alebo chrómovými časťami. Po..
Auto spray  9892 200ml
Auto spray 9892 200ml..
Auto spray 9202 200ml
Auto spray 9202 200ml..
Auto spray 9450 200ml
Auto spray 9450 200ml..
Auto spray 9451 200ml
Auto spray 9451 200ml..
Autošampón s voskom 1L*
Armor All autošampón s voskom čistí, leští a chráni povrch vášho auta v jedinom jednoduchom kroku, šetriac čas a námahu. Na rozdiel od bežných čistiac..
Autošampón super silný 1L*
Super silný autošampón. Zanecháva lesk bez šmúh, odpudzuje vodu. Odstraňuje cestnú špinu asfalt, zbytky hmyzu a živicu. Bezpečný pre všetky lakované p..
Autovosk s obsahom PTFE Turtle Wax 500ml *
Turtle Wax Plus PTFE je fluoropolymérová politúra, ktorá chráni lak auta pred nečistotou a vodou. Testy ukázali, že TW plus PTFE zaručí lesk a ochranu..
Body 211 žltý Soft 3kg+tuž.
Dvojzložkový polyesterový stierkový tmel Body soft 211 žltý je vhodný na drevené a kovové povrchy. Jemná konzistencia tmelí stredné nerovnosti. Má dob..
Body 260 striek.plnič žltý 1l+tuž
Body Filler žltý je dvojzložková vyrovnávacia polyesterová striekacia látka. Nanáša sa prostredníctvom striekacej pištole s tryskou 2,5-3 mm. Prípravo..
Zobrazenie 1 až 24 z 316 (14 stránok)