- výživné olejčeky, vodičky
Argan Oil kondicionér v spreji 150ml
Obsahuje vzácny arganový olej. Slúži na záchranu veľmi suchých a poškodených vlasov. Dodáva im hebkosť, lesk a uľahčuje rozčesávanie. Spôsob použitia:..
Dixi arvit 6 ampuliek s provitamínom b5
Liehový prípravok obsahujúci rastlinný extrakt obohatený provitamínom B5. Provitamín B5 / pantenol/ v kombinácii s účinnou látkou phytantriol preniká ..
Dixi olej 60ml
1,53€
Dixi olej na vlasy tmavý 60ml s obsahom nechtíka lekárskeho. Nanáša sa na suché vlasy v potrebnom množstve. ..
Dixi olej 60ml
1,80€
Dixi olej na vlasy svetlý 60ml s extraktom nechtíka lekárskeho. Prípravok nanášať na suché vlasy..
Dixi vlasová voda breza na mastné vlasy 125ml
Voda na mastne vlasy, obsahuje prírodnú brezovú šťavu, ktorá vyživuje vlasy priamo od korienkov. Aplikovať na mastné vlasy jemným masírovaním do vlaso..
Dixi vlasová voda breza na suché vlasy 125ml
Voda Dixi na suché vlasy 125ml brezová. Obsahuje prírodnú brezovú šťavu a glycerín, ktoré vyživujú vlasy priamo od korienkov. Aplikovať na suché vlasy..
Dixi voda na mastné vlasy žihľava 125ml
Obsahuje výťažok zo žihľavy, lopúcha, harmančeka a vitamín C. Vyživuje vlasy priamo od korienkov. Aplikovať na mastné vlasy jemným nasírovaním do vlas..
Dixi voda proti vypadávaniu vlasov z lopúchu 125ml
Obsahuje výťažok z lopúchu a žihlavy, glycerín a gáfor. Kombinácia týchto zložiek vyživuje vlasy priamo od korienkkov, prekrvuje vlasovú pokožku a obm..
Dove vyživujúci olej na vlasy 100ml
Vyživujúci olej na všetky typy vlasov. Zanechá vaše vlasy hebké a hodvábne hladké. Nechanecháva pocit mastných vlasov. Použitie: pre dosiahnutie najle..
Hodvábny elixír s argánom na vlasy 30ml Joanna
Hodvábny elixír s Argánom na vlasy je obohatený o vzácny argánový olej. Vyvinutý na intenzívnu regeneráciu poškodených a suchých vlasov. Naneste na su..
Maska na vlasy s Argánovým olejom 150g Joanna
Maska na vlasy s argánovým olejom 150ml. Obohatená maska na vlasy s argánovým olejom poskytuje intenzívnu výživu a regeneráciu poškodeným vlasom. Vyhl..
Serum na konceky vlasov 50g
Obsahuje vzácny arganový olej. Dodáva silu, pevnosť a navracia zdravý vzhľad suchým a rozštiepeným končekom vlasov..
Vlasová voda Lopúchová 120ml Alpa
Vlasovú vodu nanášajte na vlhkú alebo suchú pokožku a masírujte približne 3 minúty. Extrakt z lopúchového koreňa pôsobí proti vypadávaniu vlasov a zni..
Vlasová voda Luna lopúchová 120ml
Vlasovú vodu nanášajte na vlhkú alebo suchú pokožku a masírujte približne 3 minúty. Extrakt z lopúchového koreňa pôsobí proti vypadávaniu vlasov a zni..
Vlasová voda Luna s olivovým olejom 120ml Alpa
Vlasovú vodu nanášajte na vlhkú, alebo suchú pokožku a masírujte približne 3 minúty. Olivový olej, kreatín a D-panthenol zlepšujú regeneráciu a výživu..
Vlasové tonikum DIXI s provitamínom B5 a F 6x10ml
Prípravok určený na suché vlasy. Obsahuje výživný rastlinný extrakt obohatený provitamínom B5. Provitamín B5 /pantenol/ v kombinácii s účinnou látkou ..
Zobrazenie 1 až 16 z 16 (1 stránok)