- výživné olejčeky, vodičky
Dixi arvit 6 ampuliek s provitamínom b5
Liehový prípravok obsahujúci rastlinný extrakt obohatený provitamínom B5. Provitamín B5 / pantenol/ v kombinácii s účinnou látkou phytantriol preniká ..
Dixi vlasová voda breza na mastné vlasy 125ml
Voda na mastne vlasy, obsahuje prírodnú brezovú šťavu, ktorá vyživuje vlasy priamo od korienkov. Aplikovať na mastné vlasy jemným masírovaním do vlaso..
Dixi voda na mastné vlasy žihľava 125ml
Obsahuje výťažok zo žihľavy, lopúcha, harmančeka a vitamín C. Vyživuje vlasy priamo od korienkov. Aplikovať na mastné vlasy jemným nasírovaním do vlas..
Hodvábne sérum na vlasy s argánovým olejom 55ml
Hodvábne sérum s argánovým olejom na obnovu zničených vlasov. Hodvábne sérum pre zničené, oslabené vlasy po farbení, trvalej alebo iných vlasových oše..
Hodvábny elixír s argánom na vlasy 30ml Joanna
Hodvábny elixír s Argánom na vlasy je obohatený o vzácny argánový olej. Vyvinutý na intenzívnu regeneráciu poškodených a suchých vlasov. Naneste na su..
Maska na vlasy s Argánovým olejom 150g Joanna
Maska na vlasy s argánovým olejom 150ml. Obohatená maska na vlasy s argánovým olejom poskytuje intenzívnu výživu a regeneráciu poškodeným vlasom. Vyhl..
Obnovujúce sérum na vlasy s argánovým olejom 55ml
Obnovujúce sérum s argánovým olejom. Sérum je vhodné aj na kučeravé vlasy. Okamžite posilňuje, ozdravuje a hydratuje. Uľahčuje rozčesávanie, jemné a k..
Serum na konceky vlasov 50g
Obsahuje vzácny arganový olej. Dodáva silu, pevnosť a navracia zdravý vzhľad suchým a rozštiepeným končekom vlasov..
Vlasová voda brezová 120ml Alpa
Vlasovú vodu nanášajte na vlhkú alebo suchú pokožku a preveďte masáž po dobu asi 3 minúty. Brezový extrakt zamedzuje tvorbe lupín a masteniu vlasov. Z..
Vlasová voda Lopúchová 120ml Alpa
Vlasovú vodu nanášajte na vlhkú alebo suchú pokožku a masírujte približne 3 minúty. Extrakt z lopúchového koreňa pôsobí proti vypadávaniu vlasov a zni..
Vlasová voda Luna lopúchová 120ml
Vlasovú vodu nanášajte na vlhkú alebo suchú pokožku a masírujte približne 3 minúty. Extrakt z lopúchového koreňa pôsobí proti vypadávaniu vlasov a zni..
Vlasová voda Luna s olivovým olejom 120ml Alpa
Vlasovú vodu nanášajte na vlhkú, alebo suchú pokožku a masírujte približne 3 minúty. Olivový olej, kreatín a D-panthenol zlepšujú regeneráciu a výživu..
Vlasová voda žihlavová LUNA 120ml Alpa
Vlasovú vodu nanášajte na vlhkú alebo suchú pokožku a masírujte približne 3 minúty. Žihľavový extrakt obsahuje vitamín C a vitamíny skupiny B, ktoré p..
Vlasové tonikum DIXI s provitamínom B5 a F 6x10ml
Prípravok určený na suché vlasy. Obsahuje výživný rastlinný extrakt obohatený provitamínom B5. Provitamín B5 /pantenol/ v kombinácii s účinnou látkou ..
Zobrazenie 1 až 14 z 14 (1 stránok)