- šampóny, kondicionéry
Amica suchý šampón 30g Alpa
Amica suchý šampón na vlasy, odmasťuje vlasy. Pred použitím šampónu treba z vlasov odstrániť lak. Na vlasy nanesieme asi 3g suchého šampónu, ktorý roz..
Balzám na vlasy s kozím mliekom 200ml Vellie
Hydratačný kondicionér na vlasy s kozím mliekom je špeciálne určený pre poškodené vlasy bez lesku, vyžadujúce rýchlu a trvalú generáciu. Vďaka špeciál..
Conditioner na vlasy s Arganovým olejom 200ml
Balzám na vlasy s Arganovým olejom na suché a poškodené vlasy, je obohatený o vzácny arganový olej, známi ako tiež tekuté zlato z Maroka. Regeneruje a..
Conditioner na vlasy s Keratínom 200ml
Kondicionér obsahuje inovatívny keratínový komplex, ktorý posilňuje účinok šampónu Keratyna. Regeneruje a rekonštruuje poškodené časti vonkajšieho pro..
Dove conditioner na objem vlasov 250ml
Kondicioner Dove Oxygen & Moisture na objem vlasov. Nezaťažujúce zloženie hydratuje a uhladzuje jemné, spľasnuté vlasy a zároveň im dodáva až o 95% vä..
Dove conditioner na vekom unavené vlasy 250ml
Kondicioner na vekom unavené vlasy. Nezaťažujúce zloženie pomáha dodávať vlasom živiny, ktoré sa vekom z vlasov vytrácajú. Pre vlasy vyživené do hĺbky..
Dove conditioner PureCare Dry Oil na vlasy 250ml
Dove kondicionér Pure Care Dry Oil uhládza suché, matné vlasy, ktorým dodáva až 5x hodvábnejšiu štruktúru. Použitie: Naneste na práve umyté vlasy od s..
Dove šampón na objem vlasov 250ml
Šampón Dove Oxygen & Moisture na objem vlasov. Nezaťažujúce zloženie hydratuje jemné, spľasnuté vlasy a zároveň dodáva o 95% väčší objem. Použitie: Na..
Dove šampón na vekom unavené vlasy 250ml
Šampón na vekom unavené vlasy. Nezaťažujúce zloženie pomáha dodávať vlasom živiny, ktoré sa z nich s vekom vytrácajú. Pre hebké a lesklé, viditeľné pl..
Elegance brezový šampón na vlasy 1000ml
Naneste na mokré vlasy, vmasírujte a dobre opláchnite. Účinne umyje vlasy a dodá im žiarivý lesk. ..
Head & shouders šampón refreshing with mentol 400ml
Šampón na vlasy Head & Shoulders, každodenný šampón proti lupinám vďaka zloženiu ACTIZINC nielenže odstraňuje lupiny ale zároveň obnovuje rovnováhu po..
Head & shoulders šampón Apple fresh 400ml
Šampón na vlasy Head & Shoulders, každodenný šampón proti lupinám vďaka zloženiu ACTIZINC nielenže odstraňuje lupiny ale zároveň obnovuje rovnováhu po..
Head & Shoulders šampón citrus fresh 400ml
Každodenný šampón proti lupinám vďaka zloženiu ACTIZINC nielenže odstraňuje lupiny, ale zároveň obnovuje rovnováhu pokožky hlavy, aby boli vaše vlasy ..
Head & Shoulders šampón eucalyptus extrakt 400ml
Každodenný šampón proti lupinám vďaka zloženiu ACTIZINC nielenže odstraňuje lupiny, ale zároveň obnovuje rovnováhu pokožky hlavy, aby boli vaše vlasy ..
Head & shoulders šampón pre mužov 400ml
H & S anti hairfall for men šampón proti lupinám pre každodenné použitie. Návod na použitie: Naneste na mokré vlasy, umyte a opláchnite. V prípade pot..
Head & Shoulders sensitive šampón na vlasy s Aloe Vera 300ml
Head & Shoulders sensitive šampón na vlasy s Aloe Vera 300ml ..
Head&shoulders šampón classic 2in1 400ml
Každodenný šampón proti lupinám vďaka zloženiu ACTIZINC nielenže odstraňuje lupiny, ale zároveň obnovuje rovnováhu pokožky hlavy, aby boli vaše vlasy ..
Hydratačný šampón na vlasy s kozím mliekom 250ml Vellie
Hydratačný šampón na vlasy s kozím mliekom je špeciálne určený pre poškodené vlasy bez lesku, vyžadujúce rýchlu a trvalú regeneráciu. Špeciálne zložen..
Keratin šampón 200ml Joanna
Šampón obsahuje inovatívny keratínový komplex, ktorý počas umývania regeneruje a rekonštruuje poškodené časti vlasov. Pravidelné umývanie šampónom pôs..
Keratin šampón na vlasy 400ml Joanna
Šampón obsahuje inovatívny keratívny komplex, ktorý počas umývania regeneruje a rekonštruuje poškodené časti vlasov. Pravidelné umývanie šampónom pôso..
Keratínová maska na vlasy 200m Delia
Inteligentná starostlivosť o zničené a oslabené vlasy. Poskytuje rekonštrukciu poškodených a oslabených častí vlasov. Keratínová maska je určená na st..
Loreal Elseve šampon Fibralogy 250ml
Expresná starostlivosť pre jemné vlasy bez hustoty. Jemné vlasy sú tenšie, pôsobia menej bohate, ťažko sa tvarujú do účesu a nedržia požadovaný tvar. ..
Loreal Elseve Total Repair Extreme balzám na vlasy 200ml
Loreal Elseve Total Repair Extreme obnovujúci balzám na vlasy tajomstvo kompletnej obnovy, nové koncentrované zloženie s obnovujúcimi látkami LAC + Ce..
Maska na vlasy s Argánovým olejom 150g Joanna
Maska na vlasy s argánovým olejom 150ml. Obohatená maska na vlasy s argánovým olejom poskytuje intenzívnu výživu a regeneráciu poškodeným vlasom. Vyhl..
Zobrazenie 1 až 24 z 37 (2 stránok)