- laky, tužidlá, gély na vlasy
Axe Spiked-Up Look vosk na vlasy 75ml
Axe Spiked-Up Look vosk na vlasy 75ml ..
Gél na vlasy 500g modrý s protivamínom B5 + UV filtrom
Gél na vlasy 500g modrý s protivamínom B5 + UV filtrom ..
Gél na vlasy 500g Provitamín B6 + UV filter
Gél na vlasy 500g Provitámín B6 + UV filter..
Gél na vlasy žltý 500g Provitamín B5 + UV filter
Gél na vlasy žltý 500g Style Gel Provitamín B5 + UV filter ..
Nivea extra silný 5 lak diamont volume 250ml
Lak pre oslňujúci objem diamond volume ultra silná fixácia. Zanechá vo vlasoch ligot diamantov a zväčší objem vlasov. Zachová tvar účesu po celý deň. ..
Nivea lak 4 extra silno tužiaci na vlasy dlhotrvajúci účinok 250ml
Lak na vlasy extra silno tužiaci dlhotrvajúci účinok. Zachová tvar účesu po celý deň, vlasy budú lesklé, hebké a pružné. Nezlepuje ani nezaťažuje vlas..
Nivea lak 4 pre žiarivú farbu extra silná fixácia 250ml
Lak pre žiarivú farbu Color Care & Protect. Extra silná fixácia. Chráni vzhľad čerstvo nafarbených vlasov. Zachová tvar účesu po celý deň. Vlasy budú ..
Nivea lak 4 pre zväčšenie objemu extra silná fixácia 250ml
Lak pre zväčšenie objemu Volume Sensation. Extra silná fixácia. Dvojnásobne zväčší objem vlasov. Zachová tvar účesu po celý deň. Vlasy budú lesklé, he..
Nivea lak 6 pre mega silnú fixáciu 250ml
Lak na vlasy pre mega silnú fixáciu dlhotrvajúci účinok. Zachováva tvar účesu po celých 24 hodín. Vlasy budú lesklé, hebké a pružné. Nezlepuje ani nez..
Nivea lak extra silná fixáci 4 oslňujúci lesk  diamond Gloss 250ml
Lak pre oslňujúci lesk Diamond Gloss extra silná fixácia. Zanecháva vo vlasoch oslňujúci ligot diamantov. Zachová vo vlasoch oslňujúci ligot diamantov..
Nivea lak na vlasy extra silná fixácia 4 a trojitá ochrana vlasov 250ml
Lak na vlasy Long Repair. Trojitá ochrana vlasov Extra silná Fixácia. Chráni vlasy od korienkov - po celej dĺžke až ku končekom. Zachováva tvar účesu ..
Nivea lak pre blond vlasy brilliant blonde 4 extra strong 250ml
Lak pre blond vlasy Brilliant Blonde extra silná fixácia. Chráni blond vlasy a zvýrazní žiarivosť a lesk blond farby . Zachová tvar účesu po celý deň...
Nivea lak ultra strong 5 silne tužiaci 250ml
Lak na vlasy ultra Silno tužiaci, ultra silná fixácia, dlhodobý účinok. Zachová tvar účesu po celý deň, vlasy budú lesklé, hebké a pružné. Nezlepuje a..
Nivea Men Aqua 6 s morkým efektom 150ml
Aqua gél na vlasy s mokrým efektom dlhodobá mega silná fixácia, ktorá vydrží po celý deň. Pre extrémne mokrý efekt a lesk. Nezlepuje vlasy, ľahko sa v..
Nivea men gél na vlasy 7 pre elastický styling 150ml
Absolútne spevnenie, ktoré vydrží po celý deň. Pre elastický, odolný účes, ktorý sa vráti do formy za všetkých okolností. Nezlepuje vlasy a ľahko sa v..
Nivea na vlasy 4 vital s extra silnou fixáciou 250ml
Lak na vlasy Vital extra silná fixácia. Posilňuje vlasy, a tým vytvára viditeľne plný účes. Zachová tvar účesu po celý deň. Vlasy budú lesklé, hebké a..
Nivea penové tužidlo volume 4 sensation 150ml
Penové tužidlo volume Sensation 2x väčší objem. Extra silná fixácia. Dodá vlasom dvojnásobný objem a zaistí dlhotrvajúci tvar účesu. Nezlepuje ani nez..
Nivea stiling krémový gél na vlasy 150ml
Krémový gél flexibilný styling, netvrdne ani nezlepuje vlasy, umožňuje remodeláciu. Aplikujte končekmi prstov do suchých alebo vlhkých vlasov a modelu..
Nivea tužidlo na vlasy 4 diamond gloss 150ml
Penové tužidlo diamond Gloss Extra silná fixácia. Zanechá vo vlasoch ligot diamantov. Nezlepuje ani nezaťažuje vlasy a chráni ich počas fénovania. Pou..
Nivea tužidlo penové 5 Diamond na vlasy 150ml
Nivea penové tužidlo Diamond Volume Care so starostlivosťou, ktorá je aktivovaná teplom - oslňujúci objem a 24 h pružný účes:aktívne vlasy ošetruje a ..
Penové tužidlo Vitale oceľovo šedá 200ml
Zmývateľná farbiaca pena na vlasy s prirodzeným vzhľadom, ktorá vydrží niekoľko umytí. Zvýrazňuje prirodzenú farbu, zvýrazňuje melír a prekrýva šediny..
PENOVÉ TUŽIDLO VITALE tmavomodrá šeď grafitová 200ML
Zmývateľná farbiaca pena na vlasy s prirodzeným vzhľadom, ktorá vydrží niekoľko umytí. Zvýrazňuje prirodzenú farbu, zvýrazňuje melír a prekrýva šediny..
Taft Color lak na vlasy 3 extra strong 250ml
Extra silno tužiaci lak na vlasy - ochrana farby. Receptúra Taft Color s UV filtrom pre dlhodobejšiu ochranu farby a intenzívny 10-karátový lesk! Pre ..
Taft gél na vlasy 4 ultra styling gel 150ml
Taft Ultra s receptúrou obohatenou o arginín posilňuje vlasy od korienkov po končeky a dodáva im odolnosť voči vonkajším vplyvom. Nezlepuje vlasy, nez..
Zobrazenie 1 až 24 z 50 (3 stránok)