- farby na vlasy
Farbiaci šampón na vlasy S12 Natural Blond 35g Joanna
Farbiaci šampón zmývateľný (4-8 umytí). Neobsahuje amoniak ani peroxid, jednoduché a rýchle použitie, dodáva vlasom nádherné a žiarivé odtiene, multiv..
Farbiaci šampón na vlasy S20 Flaming spark 35g Joanna
Farbiaci šampón zmývateľný (4-8 umytí). Neobsahuje amoniak ani peroxid, jednoduché a rýchle použitie, dodáva vlasom nádherné a žiarivé odtiene, multiv..
Farbiaci šampón na vlasy S40 Sweet cappuccino 35g Joanna
Farbiaci šampón zmývateľný (4-8 umytí). Neobsahuje amoniak ani peroxid, jednoduché a rýchle použitie, dodáva vlasom nádherné a žiarivé odtiene, multiv..
Kallos 6% peroxid 60ml
Kallos oxi krém obsahuje 6% peroxid vodíka ..
Melir praskovy 35g
Kallos decolor profesionálny melír ..
Multi Blond rozjasňujúci sprej na vlasy 150ml
Rozjasňujúci sprej Multi Blond Reflex umožňuje dosiahnuť slnečné odlesky blond vlasov počas celého roka, nie len počas slnečných letných dní. Veľmi rý..
Naturia 209 béžový blond TRVÁCNA FARBA NA VLASY JOANNA
Béžový blond 209 trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajšie a sýte f..
Naturia 210 prirodzený blond trvácna farba na vlasy Joanna
Naturia 210 prirodzený blond trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkraj..
Naturia 211 zlatý piesok trvácna farba na vlasy Joanna
Zlatý piesok 211 trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajšie a sýte f..
Naturia 212 ušlachtilá perla TRVÁCNA FARBA NA VLASY JOANNA
Ušlachtilá perla 212 TRVÁCNA FARBA NA VLASY JOANNA s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajš..
Naturia 213 strieborný prach farba na vlasy Joanna
Strieborný prach 213 trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajšie a sý..
NATURIA 214 popolavá sivá TRVÁCNA FARBA NA VLASY JOANNA
Farba 214 popolavá sivá trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajšie a..
NATURIA 215 zimná blond TRVÁCNA FARBA NA VLASY JOANNA
Farba 215 zimná blond trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajšie a s..
NATURIA 218 medený blond TRVÁCNA FARBA NA VLASY JOANNA
Farba 218 medený blond trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajšie a ..
NATURIA 219 sladký karamel TRVÁCNA FARBA NA VLASY JOANNA
Farba 219 sladký karamel trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajšie ..
Naturia 220 ohnivá iskra trvácna farba na vlasy Joanna
Naturia 220 ohnivá iskra trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajšie ..
Naturia 221 jesenný list trvácna farba na vlasy Joanna
Farba 221 Jesenný list trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajšie a ..
Naturia 222 divý gaštan trvácna farba na vlasy Joanna
Divý gaštan 222 trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajšie a sýte fa..
Naturia 231 červené ríbezle trvácna farba na vlasy Joanna
Farba 213 červené ríbezle trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajšie..
Naturia 232 farba na vlasy
Farba 232 zrelá višňa ..
Naturia 233 sýta bordová TRVÁCNA FARBA NA VLASY JOANNA
Farba 233 sýta bordová trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajšie a..
Naturia 235 lesná čučoriedka trvácna farba na vlasy Joanna
Farba 235 Lesná čučoriedka trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajši..
NATURIA 237 studená hnedá TRVÁCNA FARBA NA VLASY JOANNA
Farba 237 studená hnedá trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajšie a..
Naturia 238 ľadová hnedá trvácna farba na vlasy Joanna
Farba 238 ľadová hnedá trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajšie a ..
Zobrazenie 1 až 24 z 57 (3 stránok)