- farby na vlasy
Barpon pastel dymovy 25ml
Preliv na vlasy Barpon pastel 25ml intenzívny dymový, vhodný pre ženy i mužov. Farebná škála módnych druhov farebných odtieňov dodá vašim vlasom požad..
Barpon pastel preliv na vlasy dymový 100ml
Tónovací preliv na vlasy. Neobsahuje oxidačné činidlá, preto nedochádza k zosvetleniu a poškodeniu štruktúry vlasov. Farebný odtieň sa ľahko odstráni ..
Deramacol neon farebný púder na vlasy fialová
Deramacol neon farebný púder na vlasy fialová ..
Deramacol neon farebný púder na vlasy modrá
Deramacol neon farebný púder na vlasy modrá..
Deramacol neon farebný púder na vlasy oranžová
Deramacol neon farebný púder na vlasy oranžová..
Deramacol neon farebný púder na vlasy zelená
Deramacol neon farebný púder na vlasy zelená..
Deramacol neon farebný púder na vlasy žltá
Deramacol neon farebný púder na vlasy žltá..
Dermacol neon farebný púder na vlasy ružová
Dermacol neon farebný púder na vlasy ružová..
Farbiaci šampón na vlasy S12 Natural Blond 35g Joanna
Farbiaci šampón zmývateľný (4-8 umytí). Neobsahuje amoniak ani peroxid, jednoduché a rýchle použitie, dodáva vlasom nádherné a žiarivé odtiene, multiv..
Farbiaci šampón na vlasy S20 Flaming spark 35g Joanna
Farbiaci šampón zmývateľný (4-8 umytí). Neobsahuje amoniak ani peroxid, jednoduché a rýchle použitie, dodáva vlasom nádherné a žiarivé odtiene, multiv..
Farbiaci šampón na vlasy S40 Sweet cappuccino 35g Joanna
Farbiaci šampón zmývateľný (4-8 umytí). Neobsahuje amoniak ani peroxid, jednoduché a rýchle použitie, dodáva vlasom nádherné a žiarivé odtiene, multiv..
Kallos 6% peroxid 60ml
Kallos oxi krém obsahuje 6% peroxid vodíka ..
Melir praskovy 35g
Kallos decolor profesionálny melír ..
Multi Blond rozjasňujúci sprej na vlasy 150ml
Rozjasňujúci sprej Multi Blond Reflex umožňuje dosiahnuť slnečné odlesky blond vlasov počas celého roka, nie len počas slnečných letných dní. Veľmi rý..
Naturia 209 béžový blond TRVÁCNA FARBA NA VLASY JOANNA
Béžový blond 209 trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajšie a sýte f..
Naturia 210 prirodzený blond trvácna farba na vlasy Joanna
Naturia 210 prirodzený blond trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkraj..
Naturia 211 zlatý piesok trvácna farba na vlasy Joanna
Zlatý piesok 211 trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajšie a sýte f..
Naturia 212 ušlachtilá perla TRVÁCNA FARBA NA VLASY JOANNA
Ušlachtilá perla 212 TRVÁCNA FARBA NA VLASY JOANNA s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajš..
Naturia 213 strieborný prach farba na vlasy Joanna
Strieborný prach 213 trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajšie a sý..
NATURIA 214 popolavá sivá TRVÁCNA FARBA NA VLASY JOANNA
Farba 214 popolavá sivá trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajšie a..
NATURIA 215 zimná blond TRVÁCNA FARBA NA VLASY JOANNA
Farba 215 zimná blond trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajšie a s..
NATURIA 218 medený blond TRVÁCNA FARBA NA VLASY JOANNA
Farba 218 medený blond trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajšie a ..
NATURIA 219 sladký karamel TRVÁCNA FARBA NA VLASY JOANNA
Farba 219 sladký karamel trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajšie ..
Naturia 220 ohnivá iskra trvácna farba na vlasy Joanna
Naturia 220 ohnivá iskra trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajšie ..
Zobrazenie 1 až 24 z 74 (4 stránok)