Vlasová kozmetika
Vlasová kozmetika
Amica suchý šampón 30g Alpa
Amica suchý šampón na vlasy, odmasťuje vlasy. Pred použitím šampónu treba z vlasov odstrániť lak. Na vlasy nanesieme asi 3g suchého šampónu, ktorý roz..
Dixi arvit 6 ampuliek s provitamínom b5
Liehový prípravok obsahujúci rastlinný extrakt obohatený provitamínom B5. Provitamín B5 / pantenol/ v kombinácii s účinnou látkou phytantriol preniká ..
Dove conditioner PureCare Dry Oil na vlasy 250ml
Dove kondicionér Pure Care Dry Oil uhládza suché, matné vlasy, ktorým dodáva až 5x hodvábnejšiu štruktúru. Použitie: Naneste na práve umyté vlasy od s..
Naturia 222 divý gaštan trvácna farba na vlasy Joanna
Divý gaštan 222 trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajšie a sýte fa..
Naturia 235 lesná čučoriedka trvácna farba na vlasy Joanna
Farba 235 Lesná čučoriedka trvácna farba na vlasy s mliečnymi proteínmi a výťažkom z broskýň. Séria moderných odtieňov, vďaka ktorým získate najkrajši..
Palette A10 zvlášť popolavá plavá Intensive color Creme
Najnovšia inovácia od Palette Intensive Color Creme s tekutým keratínom. Užite si Vašu obľúbenú blond farbu zosvetlí až 4 odtieňov - žiarivý lesk! Obj..
Palette C10 ľadovo strieborný plavý Intensive Color Creme
Palette C10 ľadovo strieboný plavý Intentsive Color Creme s ultimate keratínom vaša obľúbená farba zosvetlí Vaše vlasy až do 4 odtieňov pre vysokú int..
Palette čierna N1 Color Creme s Ultimate keratínom
Palette Intensive Color Creme N1 čierna s Ultimate keratínom. Vaša obľúbená farba na vlasy Vám prináša dlhotrvajúcu vysokú intenzitu farebného odtieňa..
Palette E20 Super Blond Intensive
Palette E20 Super blond Intensive Color Creme objavte prvú farbu na vlasy s tekutým keratínom a ochranou proti vyblednutiu farby pre dlhšie trvajúcu i..
Palette farba na vlasy C1 modročierny
Palette Intensive Color Creme C1 modročierny s Ultimate keratínom. Vaša obľúbená farba na vlasy Vám prináša dlhotrvajúcu vysokú intenzitu farebného od..
Palette Intensive Color creme N4 svetlo hnedá
Palette Intensive Color Creme s Ultimate keratínom, obľúbená farba na vlasy vám prináša dlhotrvajúcu vysokú intenzitu farebného odtieňa a žiarivý lesk..
Palette N2 tmavo hnedá Intensive Color Creme
Palette N2 Tmavo hnedý Intensive Color Creme s Ultimate keratínom. Vaša obľúbená farba na vlasy Vám prináša dlhotrvajúcu vysokú intenzitu farebného o..
Palette n5 tmavo plavý Intensive color creme
Palette N5 Tmavo plavý Intensive Color Creme Vaša obľúbená farba na vlasy Vám prináša dlhotrvajúcu vysokú intenzitu farebného odtieňa a žiarivý lesk. ..
Palette n6 štredne plavá Intensive color creme
Palette N6 stredne plavý Vaša obľúbená farba na vlasy Vám prináša dlhotrvajúcu vysokú intenzitu farebného odtieňa a žiarivý lesk. Receptúra s Ulimate ..
Palette N7 svetlo plavá Intensive color creme
Vaša obľúbená farba na vlasy Vám prináša dlhotrvajúcu vysokú intenzitu farebného odtieňa a žiarivý lesk. Receptúra s Ultimate keratínom ošetruje Vaše ..
Palette RE3 intenzívna tmavá červená Intensive color creme
Palette RE3 Intenzívne tmavo červená vaša obľúbená farba na vlasy Vám prináša dlhotrvajúcu vysokú intenzitu farebného odtieňa a žiarivý lesk. Receptúr..
Palette RFE3 intenzívna tmavo fialová intensive color creme
Palette RFE3 Intenzívna tmavo fialová Vaša obľúbená farba na vlasy Vám prináša dlhotrvajúcu vysokú intenzitu farebného odtieňa a žiarivý lesk. Receptú..
Palette W2 tmavo čokoládová intensive color creme
Palette farba W2 Tmavo čokoládová. Vaša obľúbená farba na vlasy Vám prináša dlhotrvajúcu vysokú intenzitu farebného odtieňa a žiarivý lesk. Receptúra ..
Palette w5 nugát intensive color creme 100ml
Palette W5 Nugát Intensive Color Creme Vaša obľúbená farba na vlasy Vám prináša dlhotrvajúcu vysokú intenzitu farebného odtieňa a žiarivý lesk. Recept..
Šampón DM zelený 100ml
Na mokré vlasy nanesieme potrebné množstvo šampónu, vlasy umyjeme a penu dôkladne opláchnite. ..
Šampón na vlasy Keratin Classic 400ml
Keratin Classic, pomáha znižovať krepovanie vlasov. Vlasy zanecháva jemné a hodvábne. Použitie: Šampón vmasírujte do vlhkých vlasov od korienkov. Dôkl..
Studená vlna azuela 100ml
Trvalá pre šedivé a farbené vlasy, pre normálne a tmavé vlasy ..
Studena vlna jita 200
Pre tmavé vlasy, pre šedivé a farbené vlasy, pre normálne vlasy..
Vlasová voda brezová 120ml Alpa
Vlasovú vodu nanášajte na vlhkú alebo suchú pokožku a preveďte masáž po dobu asi 3 minúty. Brezový extrakt zamedzuje tvorbe lupín a masteniu vlasov. Z..
Zobrazenie 1 až 24 z 28 (2 stránok)