- zubné a medzizubné kefky
Capitano zubná kefka MEDIUM
Zubná kefka medium Pre bielosť zubov. Tvar a vyleštené vlnité okraje štetín redukujú škvrny na sklovine a udržujú prirodzenú bielosť zubov. Ergonomick..
Colgate Medium zubná kefka Premier Clean
Stredná zubná kefka Colgate pomáha odstraňovať škvrny z povrchu zubov. Kruhové výkonné štetinky pomáhajú odstraňovať škvrny z povrchu zubov. Kruhové v..
Colgate zubná kefka medium modrá
Zubná kefka Colgate medium..
Curaprox zubná kefka 1560 soft
Najtvrdšia z mäkkých kefiek rady Curaprox, pre tých, ktorí sú zvyknutý na tvrdšie kefky. S 1560 rovno zastrihnutými jemnými Curen vláknami a s viac ne..
Curaprox zubná kefka 5460 ultra soft
Zubná kefka 5460 ultra soft s viac ako 5460 jemných curen vlákien, husto zoradenými v malej hlavičke, čistí táto zubná kefka veľmi účinne a zároveň je..
Extra Sensitive zubná kefka avails
Zubná kefka medium Vhodná pre čistenie citlivých zubov a ďasien. Veľmi jemne a precízne vybrúsené vlákna kefky sa dostanú hlboko do medzizubného pries..
Medzi zubná kefka 0,4 8ks
Medzizubné kefky 8x0,4mm Pomáhajú odstrániť zubný plak medzi zubami. Čistenie pohybom dopredu a dozadu, neotáčajte. Nerezový drôt potiahnutý plastom...
Medzi zubná kefka 0,5 8ks
Medzizubné kefky 8x0,5mm Pomáhajú odstrániť zubný plak medzi zubami. Čistenie pohybom dopredu a dozadu, neotáčajte. Nerezový drôt potiahnutý plastom...
Medzi zubná kefka 0,6 8ks
Medzizubná kefka 8x0,6mm Používajú sa na čistenie medzizubných priestorov a prevencii proti paradentóze...
Oral-B voskovaná dentálna niť 50m mentolová
Odstraňuje plak tam, kde sa Vaša zubná kefka nedostane. Samotným čistením zubov sa nedostanete do všetkých ťažko dostupných miest, v ktorých sa tiež h..
Púzdro na zubnú kefku
Púzdro na zubnú kefku rôzne farby..
Signal zubná kefka Medium
Zubná kefka Signal medium Špeciálne navrhnutá škrabka na jazyk účinne odstráni baktéria, čím napomáha predchádzať nepríjemnému zápachu z úst ..
Silver care dentálna niť 50m
Dentálna hodvábna voskovaná niť s vôňou mäty 50m. Obsahuje fluor a nitrát striebra. Fluor znižuje pôsobenie kyselín a zubnom povlaku a nitrát stirebra..
Silver care zubná kefka detská od 6/36 mesiacov
Zubná kefka detská soft od 6/36 mesiacov. Vlákna potiahnuté čistým striebrom! Antibakteriálny účinok...
Silver care zubná kefka od 2/6 rokov
Zubná kefka detská medium od 2/6 rokov. Vlákna potiahnuté čistým striebrom! Antibakteriálny účinok...
Silver care zuná kefka detská od 7/12 rokov
Zubná kefka detská od 7/12 rokov. Vlákna potaihnuté čistým striebrom! Antibakteriály účinok...
White náhrady na Zubnú Kefku
Náhradné hlavy k batériovej kefke White ..
Zubná kefka curaprox 1560 soft 1ks
Zubná kefka curaprox 1560 soft jemná, mäkká a vysoko efektívna kefka s trvalým účinkom, ktorá je šetrná k vašim ďasnám. ..
Zubná kefka Curaprox 1560 soft 3ks
Curaprox 1560 jemná zubná kefka 3ks mäkká a vysoko efektívna kefka s trvalým účinkom, ktorá je šetrná k vašim ďasnám. ..
Zubná kefka curaprox 5460 ultra soft 3ks
Zubné kefky Curaprox 5460 ultra soft 3ks Viac ako 5460 ultra jemných CUREN vlákna, husto zoradenými v malej hlavičke, táto zubná kefka veľmi účinne či..
Zubná kefka pre deti +3 roky Capitan Baby
Zubná kefra pre deti vo veku 3 a viac rokov so stojančekom a hygienickou krytkou na hlavu kefky. Malá kompaktná hlava kefky, jemné Tynex vlákna a ergo..
Zubná kefka pre deti vo veku +6 rokov Capitan Junior
Zubná kefka pre deti vo veku 6 a viac rokov na dôkladné čistenie zubov v období zmiešaného detského chrupu. Malá kompaktná hlava kefky, jemné Tynex vl..
Zubná kefka stredná white sensitive
Nová zubná kefka White sensitive je určená pre čistenie citlivých zubov a ďasien. Veľmi jemné a dôkladne obrúsenie vlákna kefky s mikrojemným zakončen..
Zubná kefka teta soft
Zubná kefka soft Zhotovená podľa najmodernejších trendov v dentálnej hygiene. Menšia hlavička kefky napomáha k dokonalejšiemu vyčisteniu horšie dostu..
Zobrazenie 1 až 24 z 26 (2 stránok)