Ústna hygiena
Ústna hygiena
Cogate Herbal zubná pasta 100ml
Zubná pasta Colgate Herbal 100ml..
Colgate total zubná pasta Advanced Whitening 75ml
Advanced Whitening účinnejšie odstránenie škvŕn pre obnovenie prirodzenej belosti vášho úsmevu. Starajte sa lepšie o vašu ústnu dutinu spolu s Colgate..
Colgate triple aciton zubná pasta  100ml
Zubná pasta Colgate Original Mint 100ml Economy PACK..
Colgate zubná pasta s kalciom Fresh Mint 100ml
Zubná pasta s kalciou Colgate Fresh Mint 100ml. Nevhodné pre deti do 7 rokov. ..
Colgate zubná pasta whitening 100ml
Colgate zubná pasta whitening 100ml..
Corega tablety 6ks
Antibakteriálne tablety Corega, ničí 99,9% baktérií spôsobujúcich zápach. Pôsobia behom 3 minút, pomáhajú odstraňovať škvrny a plak..
Corega tabs 6ks
0,90€
Antibakteriálne tablety Corega, ničí 99,9% baktérií spôsobujúcich zápach. Pôsobia behom 3 minút, pomáhajú odstraňovať škvrny a plak..
Curaprox zubná kefka 1560 soft
Najtvrdšia z mäkkých kefiek rady Curaprox, pre tých, ktorí sú zvyknutý na tvrdšie kefky. S 1560 rovno zastrihnutými jemnými Curen vláknami a s viac ne..
Curaprox zubná kefka 5460 ultra soft
Zubná kefka 5460 ultra soft s viac ako 5460 jemných curen vlákien, husto zoradenými v malej hlavičke, čistí táto zubná kefka veľmi účinne a zároveň je..
Lacalut aktiv zubná pasta 75ml
Zubná pasta Lacalut aktiv 75ml..
Lacalut sensitive Zubná Pasta 75ml
Znižujú citlivosť obnažených zubných kŕčkov, zabraňujú vzniku kazu a sťahujú ďasná Zubná pasta Lacalut sensitive 75ml..
Lacalut white & Repair zubná pasta 75ml
Lacalut white & repair špeciálna zubná pasta na obnovu povrchu zubnej skloviny. Chráni a reminalizuje zubnú sklovinu. Každý deń napádajú zubnú sklovin..
Listerin ústna voda Cool Mint 500ml
Ústna voda Listerine Cool Mint 500ml. Redukuje zubný povlak, chráni zuby 24 hodín pred zubným povlakom a dlhotrvajúci pocit sviežeho dychu. Pomáha chr..
Listerin ústna voda Elixir Oral zelená 500ml
Listerine ústna voda redukuje zubný povlak. Pre 24 hodinovú ochranu pred zubným povlakom a dlhotrvajúci pocit sviežeho dychu. Pomáha chrániť pred záni..
Listerin ústna voda FreshCura Citrica oranžová 500ml
Ústna voda Listerine 500ml Redukuje zubný povlak, chráni zuby 24 hodín pred zubným povlakom a dlhotrvajúci pocit sviežeho dychu. Pomáha chrániť pred z..
LISTERIN ÚSTNA VODA total Care Mouthwash fialová 500ML
Listerine ústna voda redukuje zubný povlak. Pre 24 hodinovú ochranu pred zubným povlakom a dlhotrvajúci pocit sviežeho dychu. Pomáha chrániť pred záni..
Listerine cool mint ústna voda 500ml
Listerine Cool Mint poskytuje pri používaní dvakrát denne 24 hodinovú ochranu proti zubnému povlaku a udržiava svieži dych. Je klinicky dokázané, že L..
Listerine Total Care Mouthwash fialová 500ml
Je klinicky dokázané, že Listerine Total Care pri používaní 2x denne čistí a chráni pomocou 6 výhod pre celkové zdravie ústnej dutiny: obmedzuje zubn..
Listerine total care ústna voda menta 500ml
Listerine Total Care ústna voda antiseptická spájajúca 6 výhod prípravku. Udržiava zdravé ďasná, chráni zuby pred zubným kazom, znižuje zubný povlak, ..
Listerine total Care Zero ústna voda 500ml
Je dokázané, že Listerine Total Care Zero, ústna voda s jemnejšou príchuťou bez alkoholu, pri používaní dva krát denne čistí a chráni pomocou 6 výhod ..
Listerine ústna voda Fresh Burst 500ml
Odstraňuje zubný plak a redukuje až 97% baktérií. Pre 24 hodinovú ochranu pred zubným povlakom a dlhotrvajúci pocit sviežeho dychu. Pomáha chrániť pre..
Listerine ústna voda total care sensitive clean mint 500ml
Je dokázané, že sila Listerine Total Care Sensitive, pri používaní dvakrát denne čistí celé ústa a zameriava sa na rozmanité príčiny citlivosti zubov...
Listerine Zero ústna voda 500ml
Ústna voda Listerine Zero dôkladne čistí, obmedzuje zubný povlak a osviežuje dych. Teraz s jemnejšou príchuťou, pri používaní 2x denne: ničí baktérie,..
Odol detská zubná pasta perlička 50ml
Zubná pasta detská Odol 50ml ..
Zobrazenie 1 až 24 z 33 (2 stránok)