- krémy na tvár
Dermacol BotoCell Eye & LIP krém na oči a pery 15ml
Dermacol Intenzívny liftingový krém na oči a pery 30ml jedinečný liftingový krém s koncentorvaným proti vráskovým komplexom má účinok ako botox. Vidi..
Dermacol BotoCell intenzívna liftingová maska 2x8g
Liftingová maska s koncentrovaným proti vráskovým komplexom má podobný účinok ako po aplikácii Botulotoxínu. Už 5 minút po aplikácii sa dostaví požado..
Dermacol BotoCell intenzívný liftingový krém 50ml
Intenzívny liftingový krém, jedinečný krém s koncentrovaným proti vráskovým komplexom má výsledný účinok podobný ako po aplikácii injekcií Botulotoxín..
Dermacol Botocell liftingová starostlivosť o tvár, krk a dekolt 30ml
Intenzívna liftingová a remodelačná starostlivosť. Jedinečná ľahká textúra s koncentrovaným protivráskovým komplexom má výsledný účinok podobný ako po..
Dermacol day & night krém na normálnu a zmiešanú pleť 50ml
Zvláčňujúci obnovujúci krém pre normálnu a zmiešanú pleť s ľahko vstrebávateľnou textúrou obohatený vitamínom E a maslom karité vyhovuje potrebám norm..
Dermacol gold elixir denný omladzujúci krém 50ml
Dermacol Gold elixir omladzujúci kaviárový denný krém. Hĺbková denná starostlivosť pre veľmi zrelú pleť s výťažkami kaviaru, ktorá obnovuje a regeneru..
Dermacol Gold elixír omladzujúci kaviarový nočný krém 50ml
Dermacol Gold Elixir Rejuvenating Caviar Night CreamOmladzujúci kaviárový nočný krém.Poklesom hormonálnej aktivity sa spomaľuje nočná obnova pleti a p..
Dermacol HT 3D Hyaluron therapy Remodelačný krém na oči a ústa 15ml
Remodelačný krém na oči a pery s čistou sférickou kyselinou hyalurónovou a silným protivráskovým komplexom obnovuje 3D štruktúru a hustoutu pokožky, v..
Dermacol HT Hyaluron Therapy Remodelačný denní krém 50ml
Remodelačný denný krém Dermacol Hyaluron Therapy 3D Day Cream. Denný krém Dermacol Hyaluron Therapy 3D Day Cream s čistou sférickú kyselinou hyaluróno..
DERMACOL HT HYALURON THERAPY REMODELAČNÝ Nočný KRÉM 50ML
Remodelačný nočný krém Dermacol Hyaluron Therapy 3D Night Cream. Remodelačný nočný krém Dermacol Hyaluron Therapy 3D Night Cream s čistou sférickú kys..
Dermacol Natural mandľový krém pre suchú a citlivú pleť s Q10 50ml
Dermacol Natural výživný mandľový denný krém pre suchú, veľmi suchú a citlivú pleť s prírodným mandľovým olejom & koenzýmom Q10. Vysoko výživný denný ..
Dermacol natural výživný nočný mandľový krém suchá a citlivá pleť 50ml
Dermacol Natural výživný mandľový nočný krém pre suchú, veľmi suchú a citlivú pleť prírodný mandľový olej & vitamín A. Bohatý nočný krém s prírodným m..
Dermacol nočný krém na suchú a veľmi suchú pleť s vitamínom E 50ml
Nočná hĺbková starostlivosť o suchú a veľmi suchú pleť. Výživný krém s vitamínom E a morskými riasami pôsobí v priebehu noci, keď pleť chráni pred voľ..
Dermacol Pearl Elixir krém na okolie očí 15ml
Objavte žiarivosť a vitalitu perál na svojej pleti! Špeciálna očná starostlivosť redukuje prvé vrásky a prispieva k obnove a omladeniu suchej a unaven..
DermaCol Princess cream na suchú pleť 50ml
Dermacol Hypoallergenic výživný krém proti vysušovaniu pleti s výťažkom morských rias na suchú a veľmi suchú pleť, ktorá má tendenciu sa sťahovať a je..
Dermacol saphir elixir intenzívny spevňujúci denný krém 50ml
Dermacol sahpir elixir intenzívny denný krém so zafírom je skutočným elixírom vitality a výživy. Intenzívne vyhladzuje vrásky, obnovuje štruktúru plet..
Dermacol To Time Coach krém na oči a pery 15ml
Intenzívne zdokonaľujúci krém na oči a pery s účinnou látkou Time Code otáča chod ručičiek biologických hodín a vracia čas buniek pleti o 15 rokov spä..
Dermacol To Time Coach nočný krém 50ml
Nočný krém s účinnou látkou Time Code otáča chod ručičiek biologických hodín a vracia čas buniek pleti o 15 rokov späť! Je skutočným architektom pleti..
Dermacol To Time Coat denný krém 50ml
Intenzívne zdokonaľujúci denný krém. Vyživujúci denný krém s účinnou látkou Time Code otáča chod ručičiek biologických hodín a vracia čas buniek pleti..
Hydratačný krém Acneclear 50ml
Dermacol Acnecler 50ml hydratačný krém na pleť so sklonom k Akné. Pre denné aj nočné ošetrenie problematickej pleti so sklonom k akné. Špeciálna recep..
Indulona univerzálna 100ml modrá
Premasťujúci ochranný krém na ruky vhodný pre starostlivosť o vysušenú, popraskanú a odmastenú pokožku. Krém naneste v primeranej vrstve na čistú poko..
Krém na tvár denný s kozím mliekom 50ml Vellie
Hydratačný krém na tvár s kozím mliekom denný. Oddávna sa využívalo ako zázračný kozmetický prostriedok. Spomaľuje starnutie, regeneruje pleť, udržuje..
Loreal Paris Kód Mládí denný krém 50ml
Loreal Paris Kód Mládí denný krém pre známky únavy a prvé vrásky. Na základe génov, ktoré sa zúčastňujú na regenerácii pokožky, vytvoril L´Oreal paten..
LOREAL PARIS KÓD MLÁDÍ Nočný KRÉM 50ML
Loreal Paris Kód Mládí nočný krém pre známky únavy a prvé vrásky. Na základe génov, ktoré sa zúčastňujú na regenerácii pokožky, vytvoril L´Oreal paten..
Zobrazenie 1 až 24 z 66 (3 stránok)