ABSOLUT Eau de Parfum 100ml
Nezabudnuteľná vôna citrusových tónov, spojená s kardamónom a jantárom, dáva tomuto parfému intenzívnu a atraktívnu arómu. Orientálna, Drevnatá Abso..
ACQUA PER UOMO Eau de Parfum 100ml
Kombinácia citrusových tónov, cyklámenu a dreva vytvára parfém, ktorý evokuje pocit slobody. Aromatická, Vodnatá Acqua per Uomo je svieži parfém. U..
ACQUA PER UOMO Eau de Parfum 15ml
Kombinácia citrusových tónov, cyklámenu a dreva vytvára parfém, ktorý evokuje pocit slobody. Aromatická, Vodnatá Acqua per Uomo je svieži parfém. ..
AFFAIRE Eau de Parfum 100ml
Srdce tejto vône je dokonalým spoločníkom tých tónov, ktoré ho obklopujú. Korenisté a citrusové tóny vytvárajú zmyselnú zmes plnú emócií. Čerstvá, Dr..
AGUA FRESCA Eau de Parfum 100ml
Originálna zmes tónov tohto parfému je revolučná a kultová. Tento parfém je ideálny pre jednoduché a mladistvé osobnosti. Citrusová, Svieža Agua Fr..
AROMA MEN Eau de Parfum 100ml
Zvodná kombinácia korenistých tónov tohto parfému vyvoláva horúce a tajomné dojmy. Drevnatá, Aromatická Aroma Men je mocný parfém. Určený pre moder..
AZX Eau de Parfum 100ml
Tento prirodzene sladký a horúci parfém vytvára intenzívna kombinácia pačuli, mäty a kávy. Orientálna, Drevnatá AZX je mužný parfém. Určený pre muž..
BEACH Eau de Parfum 100ml
Tento parfém je veľmi príťažlivý vďaka svojim citrusovým tónom. Jeho pižmová vôňa vyvoláva pokoj a čistotu. Aromatická, Drevnatá Beach je vyvážený a..
BEACH Eau de Parfum 15ml
Tento parfém je veľmi príťažlivý vďaka svojim citrusovým tónom. Jeho pižmová vôňa vyvoláva pokoj a čistotu. Aromatická, Drevnatá Beach je vyvážený..
BLUE Eau de Parfum 100ml
Tento elegantný parfém komponujú citrusové tóny, korenistý jazmín a drevený základ. Táto zmes fragancií pripomína slobodu. Aromatická, Svieža Blue ..
CARIBBEAN Eau de Parfum 100ml
Jantárové Caribbean je svieži parfum pre autentického a zvodného muža. Hlava parfému predstavuje tóny, ktoré pocítite ako prvé. Srdce parfému pred..
CUINDI Eau de Parfum 100ml
Jemné tóny kvetu fialky, v kontraste s nečakanými korenistými tónmi, vedú k tajomnej a sofistikovanej vôni. Drevnatá, Korenistá Cuindi je jemný parf..
DAURO Eau de Parfum 100ml
Tento parfém je výrazný svojím zvodným duchom. Má čistý a zamatový charakter a je zložený z výrazných citrusových tónov. Orientálna, Drevnatá Dauro ..
DIFFERENT Eau de Parfum 100ml
Jemnosť a úprimnosť tomuto parfému dodáva čisté neroli spolu s kosatcom. Benji dodáva tejto aróme nezabudnuteľný nádych. Drevnatá, Aromatická Differ..
ENERGY Eau de Toilette 100ml
Tento inovatívny parfém sa skladá z originálnej zmesi mäty, klinčeka a borovice, ktorá prebúdza svieže pocity. Cyprusová, Zelená Energy je svieži a ..
ESENCIA DE YODEYMA Eau de Parfum 100ml
Exkluzívnej a unikátnej zmesi pelargónie a santalového dreva dodávajú dych práve citrusové tóny. Je to zvodný parfém, ktorý má vlastnú osobnosť. Cypr..
ESPACIO Eau de Toilette 100ml
Počiatočná prítomnosť levandule je zvýraznená zmiešaním sa s pomarančovým kvetom. Teplo santalového dreva jej dodáva rafinovanosť. Aromatická, Svieža..
FIRST MEN Eau de Parfum 100ml
Ohnivý, horúci a pikantný koktail esencií v tomto parféme pripominá radosť. Je jedinečný a originálny. Orientálna, Drevnatá First Men je elitný a ch..
FREDDO Eau de Parfum 100ml
Neodolateľná jemnosť tejto vône a kontrasty jej jednotlivých esencií, vyvolávajú pocity nehy a sily zároveň. Drevnatá, Korenistá Freddo je svieži a ..
GAYLOR Eau de Parfum 100ml
Kyslý citrón sa spája s korenistým tónom a drevnatým základom, čím evokuje pokoj a pohodu. Drevnatá, Kvetinová Gaylor je rafinovaný a elegantný parf..
HOLA Eau de Toilette 100ml
Jednoduchá kombinácia esencií tohto parfému vytvára veľmi mužnú a sviežu vôňu. Aromatická, Svieža Hola je vodnatý a energický parfém. Určený pre ak..
ICE POUR HOMME Eau de Parfum 100ml
Čerstvo vyvážené hesperydické tóny so zamatovým nádychom, sú ideálnym zložením parfému dnešného muža. Citrusový, Aromatický Ice pour Homme je dnešný..
ILVENTO Eau de Parfum 100ml
Aromatické tóny tejto vône pripomínajú sviežosť a slobodu a v kombinácii s drevnatým základom evokujú teplo a šarm. Aromatická, Čerstvá Ilvento je s..
INFERNO Eau de Toilette 100ml
Vďaka jemným a súčasne mužným tónom je tento parfém plný protikladov. Je presvedčivý svojou zrelosťou a eleganciou. Aromatická, Korenistá Inferno je..
Zobrazenie 1 až 24 z 43 (2 stránok)