53 Eau de Parfum 100ml
Silný jantár, spolu s ibištekom a vanilkou zabezpečuje, že táto teplá vôňa istotne nezostane bez povšimnutia. Orientálna, Drevnatá 53 je nenásytný ..
53 EAU DE PARFUM 15ML
Silný jantár, spolu s ibištekom a vanilkou zabezpečuje, že táto teplá vôňa istotne nezostane bez povšimnutia. Orientálna, Drevnatá 53 je nenásytný par..
ACQUA WOMAN Eau de Parfum 100ml
Veselé ovocné a kvetinové tóny tohto parfému evokujú vônu čerstvého vzduchu. Jeho jednoduchosť je dokonalým spoločníkom pre každý deň. Kvetinová, Ovoc..
ACQUA WOMAN EAU DE PARFUM 15ML
Veselé ovocné a kvetinové tóny tohto parfému evokujú vônu čerstvého vzduchu. Jeho jednoduchosť je dokonalým spoločníkom pre každý deň. Kvetinová, Ovoc..
ADRIANA Eau de Parfum 100ml
Charizmatické sladké tóny čiernych ríbezlí a prítomnosť vanilky dávajú tomuto parfému osobnosť už od prvého momentu. OVOCNO - CYPRUSOVÁ Je to vôňa,..
ADRIANA EAU DE PARFUM 15ml
Charizmatické sladké tóny čiernych ríbezlí a prítomnosť vanilky dávajú tomuto parfému osobnosť už od prvého momentu. OVOCNO - CYPRUSOVÁ Je to vôňa, kt..
AGUA DE YODEYMA Eau de Toilette 100ml
Noblesné tóny tohto parfému evokujú sviežosť a odlišnosť. Jeho prirodzenosť ho udržuje nadčasovým, a tak pretrváva z generácie na generáciu. Citrusová..
AIRE DE YODEYMA Eau de Toilette 100ml
Kvetinové a zelené tóny vyjadrujú ľahkosť a hebkosť a udržujú tak tento parfém nadčasovým. Kvetinová, Zelená Aire de Yodeyma je elegantný a prirodzen..
AIRE DE YODEYMA EAU DE TOILETTE 15ML
Kvetinové a zelené tóny vyjadrujú ľahkosť a hebkosť a udržujú tak tento parfém nadčasovým. Kvetinová, Zelená Aire de Yodeyma je elegantný a prirodzený..
AROMA Eau de Parfum 100ml
Tóny granátového jablka prinášajú ovocný a zamatový dotyk a spolu s orchideou a fialkou tvoria odvážny a sofistikovaný parfém. Orientálna, Kvetinová ..
ATRÁPAME Eau de Parfum 100ml
Čierne ríbezle, v kombinácii s intenzívnou arómou konvalinky, vyžarujú sladké pocity šťastia. Kvetinová, Ovocná Atrápame je mladistvý a veselý parfém..
AVEC TOI Eau de Parfum 100ml
Pre tento parfém sú veľmi osobité zamatové a teplé tóny, ktoré predstavuje elegantná zmes santalového dreva s konvalinkou. Orientálna, Vanilková Avec..
BELLA Eau de Parfum 100ml
Táto atraktívna zmes pozýva na prechádzku slnečným svetlom a nehou. Je to teplý a zmyselný parfém. Kvetinová, Ovocná Bella je parfém pripomínajúci je..
BERLUE Eau de Parfum 100ml
Kvetinové tóny tohto parfému, kombinované s tónmi vanilky, vytvárajú nezabudnuteľnú, zamatovú vôňu.Jeho jemná vôňa je silná a osobitá a prebúdza množ..
CANDY Eau de Parfum 100ml
Bohatstvom tohto parfému je zmes citrusov a kvetín, ktoré vyjadrujú pocity šťastia. Kvetinová, Ovocná Candy je osviežujúci a mladistvý parfém. Určen..
CELEBRITY WOMAN Eau de Parfum 100ml
Srdce tejto oslňujúcej kvetinovej vône obaľujú sladké tóny čiernych ríbezlí a orientálne pozadie pačuli. Orientálna, Kvetinová Celebrity Woman je živ..
CELEBRITY WOMAN EAU DE PARFUM 15ml
Srdce tejto oslňujúcej kvetinovej vône obaľujú sladké tóny čiernych ríbezlí a orientálne pozadie pačuli. Orientálna, Kvetinová Celebrity Woman je živá..
CHEANTE Eau de Parfum 100ml
Táto moderná kombinácia tónov vedie k odvážnosti, pripomína luxus a eleganciu. Cyprusový, Kvetinový Cheante je žiarivo ženský parfém. Určený pre sof..
CHEANTE EAU DE PARFUM 15ml
Táto moderná kombinácia tónov vedie k odvážnosti, pripomína luxus a eleganciu. Cyprusový, Kvetinový Cheante je žiarivo ženský parfém. Určený pre sofis..
DAURO FOR HER Eau de Parfum 100ml
Hesperid vrchné tóny a srdcové Azahar je ensaltecen s konečným nádychom medu, pričom je zmyselný parfum a výsledkom je očarujúca vôňa s veľkou jemnosť..
DELÁ Eau de Parfum 100ml
Diskrétne spojenie tónov tohto parfému pripomína mladosť a nežnosť. Vyzdvihuje čistotu a hebkosť. Kvetinová, Drevnatá Delá je parfém plný symbolov. ..
ESCITIA Eau de Toilette 100ml
Delikátna a štýlová kombinácia tónov v tomto parféme spája rôznorodé emócie. Vyžaruje šťastie a radosť. Orientálna, Drevnatá Escitia je zmyselný parf..
FIRST Eau de Parfum 100ml
Odvážne spojenie tónov tohto parfému vedie k sofistikovanému, aktuálnemu a chic parfému. Orientálna, Vanilková First je veselý parfém plný entuziazmu..
FLORAL Eau de Parfum 100ml
Čistotu tohto parfému predstavuje upokojujúca zmes kvetu ľanu, vanilky a sviežej bergamotky. Prináša pokoj a eleganciu. Kvetinová, Drevnatá Floral je..
Zobrazenie 1 až 24 z 70 (3 stránok)