Parfémy Yodeyma


GIANNA EAU DE PARFUM 15ml
Kvetinová jemnosť sladkých tónov hlavy a čistota bielych kvetov vytvárajú dokonalú harmóniu s rafinovanými tónmi základu vytvárajúc kultový parfum. Kv..
INSINUÉ Eau de Parfum 100ml
Táto silná zmes orientálnych a kvetinových tónov vedie k zmyselnému a charizmatickému parfému. Orientálna, Kvetinová Insinué je inovatívny parfém. U..
IRIS Eau de Parfum 100ml
Bohatosť jazmínu, energia pomarančového kvetu a zvodnosť bieleho pižma vytvára zaujímavú kombináciu pre zmyselnú ženu. Orientálna, Kvetinová Iris je ..
KARA EAU DE PARFUM 15ml
Drevnatým tónom bambusu dodáva na sviežosti delikátne jablko. Zelené a vodnaté tóny pridávajú tomuto parfému na zmyselnosti. Kvetinová, Ovocná Kara je..
MARCHA Eau de Parfum 100ml
Ovocnú vôňu čiernej ríbezle umocňuje cyprusové srdce, ktoré spolu s pačuli dáva tomuto parfému zmyselného ducha. Orientálna, Ovocná Marcha je moderný..
MISEHO Eau de Parfum 100ml
Hlava parfému, plná čiernych ríbezlí, v kombinácii s kvetom fialky, dodáva tejto vôni zamatový dotyk a tajomnú vôňu. Kvetinová, Kvetinová Miseho je ..
PROSA Eau de Parfum 100ml
Dominantou a srdcom tejto vône je fialka, ktorá svojimi mäkkými a kvetinovými tónmi vytvára čistú a nadčasovú vôňu. Kvetinová, Aldehydická Prosa je i..
SOPHISTICATE Eau de Parfum 100ml
Jasná a pulzujúca vôňa sa spája so zmesou jazmínu a vetiveru, čo vytvára luxusný a novodobý parfém. Orientálna, Kvetinová Sophisticate je zmyselný p..
Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)