Parfémy Yodeyma


53 Eau de Parfum 100ml
Silný jantár, spolu s ibištekom a vanilkou zabezpečuje, že táto teplá vôňa istotne nezostane bez povšimnutia. Orientálna, Drevnatá 53 je nenásytný ..
53 EAU DE PARFUM 15ML
Silný jantár, spolu s ibištekom a vanilkou zabezpečuje, že táto teplá vôňa istotne nezostane bez povšimnutia. Orientálna, Drevnatá 53 je nenásytný par..
ABSOLUT Eau de Parfum 100ml
Nezabudnuteľná vôna citrusových tónov, spojená s kardamónom a jantárom, dáva tomuto parfému intenzívnu a atraktívnu arómu. Orientálna, Drevnatá Abso..
ACQUA PER UOMO Eau de Parfum 100ml
Kombinácia citrusových tónov, cyklámenu a dreva vytvára parfém, ktorý evokuje pocit slobody. Aromatická, Vodnatá Acqua per Uomo je svieži parfém. U..
ACQUA PER UOMO Eau de Parfum 15ml
Kombinácia citrusových tónov, cyklámenu a dreva vytvára parfém, ktorý evokuje pocit slobody. Aromatická, Vodnatá Acqua per Uomo je svieži parfém. ..
ACQUA WOMAN Eau de Parfum 100ml
Veselé ovocné a kvetinové tóny tohto parfému evokujú vônu čerstvého vzduchu. Jeho jednoduchosť je dokonalým spoločníkom pre každý deň. Kvetinová, Ovoc..
ACQUA WOMAN EAU DE PARFUM 15ML
Veselé ovocné a kvetinové tóny tohto parfému evokujú vônu čerstvého vzduchu. Jeho jednoduchosť je dokonalým spoločníkom pre každý deň. Kvetinová, Ovoc..
ADRIANA Eau de Parfum 100ml
Charizmatické sladké tóny čiernych ríbezlí a prítomnosť vanilky dávajú tomuto parfému osobnosť už od prvého momentu. OVOCNO - CYPRUSOVÁ Je to vôňa,..
ADRIANA EAU DE PARFUM 15ml
Charizmatické sladké tóny čiernych ríbezlí a prítomnosť vanilky dávajú tomuto parfému osobnosť už od prvého momentu. OVOCNO - CYPRUSOVÁ Je to vôňa, kt..
AFFAIRE Eau de Parfum 100ml
Srdce tejto vône je dokonalým spoločníkom tých tónov, ktoré ho obklopujú. Korenisté a citrusové tóny vytvárajú zmyselnú zmes plnú emócií. Čerstvá, Dr..
AGUA DE YODEYMA Eau de Toilette 100ml
Noblesné tóny tohto parfému evokujú sviežosť a odlišnosť. Jeho prirodzenosť ho udržuje nadčasovým, a tak pretrváva z generácie na generáciu. Citrusová..
AGUA FRESCA Eau de Parfum 100ml
Originálna zmes tónov tohto parfému je revolučná a kultová. Tento parfém je ideálny pre jednoduché a mladistvé osobnosti. Citrusová, Svieža Agua Fr..
AIRE DE YODEYMA Eau de Toilette 100ml
Kvetinové a zelené tóny vyjadrujú ľahkosť a hebkosť a udržujú tak tento parfém nadčasovým. Kvetinová, Zelená Aire de Yodeyma je elegantný a prirodzen..
AIRE DE YODEYMA EAU DE TOILETTE 15ML
Kvetinové a zelené tóny vyjadrujú ľahkosť a hebkosť a udržujú tak tento parfém nadčasovým. Kvetinová, Zelená Aire de Yodeyma je elegantný a prirodzený..
AROMA Eau de Parfum 100ml
Tóny granátového jablka prinášajú ovocný a zamatový dotyk a spolu s orchideou a fialkou tvoria odvážny a sofistikovaný parfém. Orientálna, Kvetinová ..
AROMA MEN Eau de Parfum 100ml
Zvodná kombinácia korenistých tónov tohto parfému vyvoláva horúce a tajomné dojmy. Drevnatá, Aromatická Aroma Men je mocný parfém. Určený pre moder..
ATRÁPAME Eau de Parfum 100ml
Čierne ríbezle, v kombinácii s intenzívnou arómou konvalinky, vyžarujú sladké pocity šťastia. Kvetinová, Ovocná Atrápame je mladistvý a veselý parfém..
AVEC TOI Eau de Parfum 100ml
Pre tento parfém sú veľmi osobité zamatové a teplé tóny, ktoré predstavuje elegantná zmes santalového dreva s konvalinkou. Orientálna, Vanilková Avec..
AZX Eau de Parfum 100ml
Tento prirodzene sladký a horúci parfém vytvára intenzívna kombinácia pačuli, mäty a kávy. Orientálna, Drevnatá AZX je mužný parfém. Určený pre muž..
BEACH Eau de Parfum 100ml
Tento parfém je veľmi príťažlivý vďaka svojim citrusovým tónom. Jeho pižmová vôňa vyvoláva pokoj a čistotu. Aromatická, Drevnatá Beach je vyvážený a..
BEACH Eau de Parfum 15ml
Tento parfém je veľmi príťažlivý vďaka svojim citrusovým tónom. Jeho pižmová vôňa vyvoláva pokoj a čistotu. Aromatická, Drevnatá Beach je vyvážený..
BELLA Eau de Parfum 100ml
Táto atraktívna zmes pozýva na prechádzku slnečným svetlom a nehou. Je to teplý a zmyselný parfém. Kvetinová, Ovocná Bella je parfém pripomínajúci je..
BERLUE Eau de Parfum 100ml
Kvetinové tóny tohto parfému, kombinované s tónmi vanilky, vytvárajú nezabudnuteľnú, zamatovú vôňu.Jeho jemná vôňa je silná a osobitá a prebúdza množ..
BLUE Eau de Parfum 100ml
Tento elegantný parfém komponujú citrusové tóny, korenistý jazmín a drevený základ. Táto zmes fragancií pripomína slobodu. Aromatická, Svieža Blue ..
Zobrazenie 1 až 24 z 112 (5 stránok)