Kozmetika, produkty pre deti


Baba detské mydlo s lanolinom 125g
Baba detské mydlo s lanolinom, dermatologický testované. ..
BabyBaby soft 3-6kg 62ks detské plienky Mini2
Detské plienky distribučná vrstva, elastické bočné manžety, distribučná vrstva, predná časť príjemná na dotyk, priedušné bočné manžety..
BabyBaby soft 4-9kg 56ks detské plienky Midi3
Detské plienky vysokoabsorpčné 3D jadro, elastické bočné manžety, distribučná vrstva, predná časť príjemná na dotyk, priedušné bočné manžety. ..
BabyBaby soft 60x60cm 10ks prebalovacie podložky pre deti
BabyBaby soft 60x60cm 10ks prebalovacie podložky pre deti..
BabyBaby soft 7-18kg 20ks Maxi4
Elastické bočné manžety, vysokoabsorpčné 3D jadro, distribučná vrstva, predná časť príjemná na dotyk, priedušné bočné manžety. ..
BabyBaby soft vlhčené obrúsky 72ks
Určené na šetrné čistenie a starostlivosť o citlivú detskú pokožku, bez alergických vôní. Vlhčené obrúsky sú ideálne pre každodenné čistenie a starost..
Colgate detská zubná pasta 50ml
Zubná pasta detská Colgate Bubble Fruit Flavour..
Colgate Junior zubná pasta detská 50ml
Zubná pasta detská Colgate 50ml Strawberry Flavour..
Colgate Junior zubná pasta Maximum cavity Protection 50ml
Colgate zubná pasta pre deti s neutralizáciou cukrových kyselín s fluoridom a vápnikom. Čistite zuby dva krát denne. Deti do 6 rokov /vrátane/: pri či..
Colgate zubná pasta od 0-2 rokov 50ml
Colgate detská zubná pasta 50ml 0-2 roky. Pomáha chrániť ďasná až 12 hodín a posilňuje zubnú sklovinu, zanecháva svieži dych. Má antibakteriálny účino..
Colgate zubná pasta od 2-5 rokov 50ml
Colgate detská zubná pasta 50ml od 2-5 rokov. Pomáha chrániť ďasná až 12 hodín a posilňuje zubnú sklovinu, zanecháva svieži dych. Má antibakteriálny ú..
Detský olej Aviril s azulenem Alpa 50ml
Detský olej Aviril s azulenem Alpa 50ml ..
Detský šampón na vlasy Bubchen 500ml + 25% grátis
Detský šampón aktívna ochrana pokožky, špeciálny komplex prírodných účinných látok. Zásobuje pokožku esenciálnymi mastnými kyselinami a hydratuje ju. ..
Detský šampón Nivea Baby Mild Shampoo 200ml
Nivea Baby Extra jemný šampón šetrne umýva citlivú pokožku hlavy a detské vlásky. Je taký jemný ako čistá voda. Jemná a bezpečná starostlivosť s harma..
Detský sprchový gél FA 250ml
FA sprchový gél pre deti 2v1 má osviežujúcu vôňu a zanecháva pokožku jemnú a sviežu. Obsahuje prírodné výťažky pH šetrné. Dermatologicky testované...
Detský sprchový gél Johnson´s Baby 400ml
Jemný gél na umývanie, obohatený o detské telové mlieko, jemne čistí a zanecháva pokožku dokonale jemnú. Jeho bohatá pena a nezameniteľná vôňa si vás ..
DETSKÝ ZÁSYP AVIRIL S AZULÉNOM 100G
Posýpktu treba uchovávať v dôkladnej čistote, po vyprázdnení ju možno použiť na náhradnú náplň zásypu. Detský zásyp s azulénom Aviril Alpa. ..
Detský Zásyp Aviril v sáčku s azulénom 100g
Detský zásyp vo vrecúšku je náhradnou náplňou do praktického obalu z plastickej hmoty. Pred použitím odstihnite roh vrecúška a presypte do praktického..
Detský Zásyp Batole v sáčku z lístia olivovníka 100g
Extrakt z lístia olivovníka napomáha regenerácii pokožky. Zabráňte vdýchnutí nosom alebo ústami. Detský zásyp vo vrecúšku je náhradnou náplňou do prak..
DETSKÝ ZÁSYP BATOLE Z LÍSTIA OLIVOVNÍKA 100G
Posýpku teba uchovávať v dôkladnej čistote. Po vyprázdnení možno použiť na náhradnú náplň. Zabráňte vdýchnutiu nosom alebo ústami. Batole detský zásyp..
Elmex detská zubná pasta 50ml
Zubná pasta Elmex detska 50ml..
FA kids sprchový gél & šampón Kids 250ml
Objav nové dobrodružstvo pod sprchou so sprchovacím gélom FA Kids. Jeho jemná receptúra s provitamínom B5 bola vyvinutá špeciálne pre deti a je vhodný..
Johnsons baby mydlo pre dobrý spánok 100g
Johnsons Baby mydlo pre dobrý spánok s patentovanou zmesou upokojujúcich esencií Natural Calm. Súčasť klinicky overeného večerného postupu, ktorý pomá..
Johnson´s baby šampón jemný 200ml
Baby šampón, s unikátnym zložením už ani slzu, je k očiam jemný tak ako čistá voda. Ideálny na jemné umývanie detských vláskov. Jemný k očiam ako čist..
Zobrazenie 1 až 24 z 47 (2 stránok)