Kozmetika, produkty pre deti


Baba detské mydlo s lanolinom 125g
Baba detské mydlo s lanolinom, dermatologický testované. ..
BabyBaby soft 17-25kg 16ks Junior5
Vysokoabsorpčné 3D jadro, elastické bočné manžety, distribučná vrstva, predná časť príjemná na dotyk, priedušné bočné manžety...
BabyBaby soft 3-6kg 62ks detské plienky Mini2
Detské plienky distribučná vrstva, elastické bočné manžety, distribučná vrstva, predná časť príjemná na dotyk, priedušné bočné manžety..
BabyBaby soft 4-9kg 56ks detské plienky Midi3
Detské plienky vysokoabsorpčné 3D jadro, elastické bočné manžety, distribučná vrstva, predná časť príjemná na dotyk, priedušné bočné manžety. ..
BabyBaby soft 60x60cm 10ks prebalovacie podložky pre deti
BabyBaby soft 60x60cm 10ks prebalovacie podložky pre deti..
BabyBaby soft 7-18kg 20ks Maxi4
Elastické bočné manžety, vysokoabsorpčné 3D jadro, distribučná vrstva, predná časť príjemná na dotyk, priedušné bočné manžety. ..
BabyBaby soft vlhčené obrúsky 72ks
Určené na šetrné čistenie a starostlivosť o citlivú detskú pokožku, bez alergických vôní. Vlhčené obrúsky sú ideálne pre každodenné čistenie a starost..
Batole detský jemný sprchový gél s olivovým olejom 150ml + 20ml zdarma
Jemný detský sprchový gél s obsahom olivového oleja a D-pantenolu je určený pre každodennú starostlivosť o detskú pokožku. Je jemný a šetrný k pokožke..
Colgate detská zubná pasta 50ml
Zubná pasta detská Colgate Bubble Fruit Flavour..
Colgate Junior zubná pasta detská 50ml
Zubná pasta detská Colgate 50ml Strawberry Flavour..
Colgate Junior zubná pasta Maximum cavity Protection 50ml
Colgate zubná pasta pre deti s neutralizáciou cukrových kyselín s fluoridom a vápnikom. Čistite zuby dva krát denne. Deti do 6 rokov /vrátane/: pri či..
Colgate zubná pasta od 0-2 rokov 50ml
Colgate detská zubná pasta 50ml 0-2 roky. Pomáha chrániť ďasná až 12 hodín a posilňuje zubnú sklovinu, zanecháva svieži dych. Má antibakteriálny účino..
Colgate zubná pasta od 2-5 rokov 50ml
Colgate detská zubná pasta 50ml od 2-5 rokov. Pomáha chrániť ďasná až 12 hodín a posilňuje zubnú sklovinu, zanecháva svieži dych. Má antibakteriálny ú..
Detské tekuté mydlo jahodové Minnie Mouse 252ml
Detské tekuté mydlo jahodové bez obsahu triclosanu. Zabráňte styku s očami a dozerajte pri kúpaní na deti. Dermatologicky testované. 252ml..
Detský krém OLI s olivovým olejom 100g
Výživný detský krém je určený na každodenné ošetrovanie detskej pokožky. Obsahuje účinné látky - olivový olej, extrakt z nechtíka lekárskeho, bisabolo..
Detský olej Aviril s azulenem Alpa 50ml
Detský olej Aviril s azulenem Alpa 50ml ..
Detský pršiplášť modrý veľkosť M
Detský pršiplášť modrý veľkosť M s kapucňou na gombíky ..
Detský šampón Dulgon kids 250ml
Jemný detský šampón s prírodným zložením. Kombinácia veľmi jemných látok s neodolateľnou vôňou Marhule. Jemne umýva citlivú pokožku a dáva vláskam hod..
Detský šampón na vlasy Bubchen 500ml + 25% grátis
Detský šampón aktívna ochrana pokožky, špeciálny komplex prírodných účinných látok. Zásobuje pokožku esenciálnymi mastnými kyselinami a hydratuje ju. ..
Detský šampón Nivea Baby Mild Shampoo 200ml
Nivea Baby Extra jemný šampón šetrne umýva citlivú pokožku hlavy a detské vlásky. Je taký jemný ako čistá voda. Jemná a bezpečná starostlivosť s harma..
Detský šampón Nivea Baby Shine Shampoo 200ml
Nivea Baby Extra jemný šampón šetrne umýva citlivú pokožku hlavy a detské vlásky. Je taký jemný ako čistá voda. Jemná a bezpečná starostlivosť s harma..
Detský sprchový gél dulgon Kids 250ml
Detský sprchový gél s prírodným zložením. Kombinácia veľmi jemný látok s neodolateľnou vôňou Banánu. Dokonalá starostlivosť o detskú pokožku s udržova..
Detský sprchový gél FA 250ml
FA sprchový gél pre deti 2v1 má osviežujúcu vôňu a zanecháva pokožku jemnú a sviežu. Obsahuje prírodné výťažky pH šetrné. Dermatologicky testované...
Detský sprchový gél Johnson´s Baby 400ml
Jemný gél na umývanie, obohatený o detské telové mlieko, jemne čistí a zanecháva pokožku dokonale jemnú. Jeho bohatá pena a nezameniteľná vôňa si vás ..
Zobrazenie 1 až 24 z 87 (4 stránok)