- mydlo, vlhčené utierky
Lactacyd Femina obrúsky na intímnu hygienu 15ks
Jemné zloženie s alantoínom, gynekologicky testované, hypoalergénne, 100% biologicky rozložiteľný materiál. Obrúsky na intímnu hygienu Lactacyd obsahu..
Lactacyd fresh obrúsky na intímnu hygienu 15ks
Dlhotrvajúci pocit sviežosti Deo active Complex, gynekologicky testované, hypoalergénne. 100% biologicky rozložiteľný materiál. Obsahujú prírodnú L-ky..
Lactacyd gél na intímnu hygienu Fresh 200ml
Je intenzívne osviežujúci gél na umývanie, ktorý poskytuje dlhotrvajúci pocit sviežosti a predchádza vzniku zápachu. Jeho zloženie bez obsahu mydla a ..
Lactacyd intímna mycia emulzia Femina 200ml
Jemná mycia emulzia Lactacyd Femina vďaka svojmu zloženiu pôsobí v súlade s vaším telom a pomáha chrániť prirodzenú rovnováhu intímnych partií. Je obo..
Lactacyd intímna mycia emulzia sensitive 200ml
Lactacyd Sensitive je extra jemná mycia emulzia vyvinutá pre šetrnú očistu intímnych partií. Jej zloženie bez obsahu mydla a obohatené o zmes prírodne..
Lactacyd sensitive obrúsky na intímnu hygienu 15ks
Obrúsky na intímnu hygienu, neparfumované, gynekologicky testované, hypoalergénne. Obsahujú prírodnú L-kyselinu mliečnu a neobsahujú parfum, aby vám p..
Nivea intimne obrúsky natural 20ks
Nivea Intimo Natural obsahujú výťažky z harmančeka a kyselinu mliečnu, ktorá je prirodzenou súčasťou ženského tela. Jemné zloženie dodáva príjemný poc..
Nivea Intimo Fresh s aloe vera a kyselinou mliečnou 250ml
Nivea Intimo sprchová emulzia FRESH je vďaka svojmu zloženiu špeciálne určená na jemné umývanie citlivých intímnych partií a dodáva príjemný pocit svi..
Nivea intimo fresh vlhčené obrúsky na intímnu hygienu 20ks
Nivea Intimo obrúsky pre intímnu hyginu FRESH sú špeciálne určené pre potreby intímnej hygieny a zanechajú príjemný pocit sviežosti a komfortu po celý..
Nivea Intimo sensitive vlhčené utierky 20ks
Obrúsky pre intímnu hygienu NIVEA Intimo Sensivive obsahujú upokojujúce výťažky z Aloe Vera a kyselinu mliečnu, ktorá je prirodzenou súčasťou ženského..
Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)