Anti-transpirant sprej na nohy s mentolom 200ml Dulgon
Anti-transpirant sprej na nohy s mentolom. Vaše nohy chladí, ošetruje a osviežuje s 24-hodinovým účinkom. Môžete ho použiť aj ako sprej do topánok. ..
Chemoprén lepidlo na obuv 50ml
Špeciálne kontaktné lepidlo na lepenie a opravu obuvi, vrátane športovej s najvyššou pevnosťou lepí všetky druhy zvrškov a podrážok používaných v obuv..
Čierna leštiaca hubka so silikonovým olejom
Čierna leštiaca hubka so silikónovým olejom. Obnovuje farbu, zabezpečí okamžitý lesk. Hubku možno použiť na obuv, interiéry automobilov a ďalšie výrob..
Farba na kožu biela 150ml
Farba na kožu je určená na farebné povrchové úpravy kožených výrobkov, kožnej obuvi a kožnej galantérie. Farba je vhodná na úpravu plastických hmôt a ..
Farba na kožu čierna 150ml
Farba na kožu je určená na farebné povrchové úpravy kožených výrobkov, kožnej obuvi a kožnej galantérie. Farba je vhodná na úpravu plastických hmôt a ..
Farba na kožu tmavohnedá 150ml
Farba na kožu je určená na farebné povrchové úpravy kožených výrobkov, kožnej obuvi a kožnej galantérie. Farba je vhodná na úpravu plastických hmôt a ..
Fresh Kiwi sprej do topánok 100ml
Kiwi Shoe Passion Fresh shoe Deo - dodáva vašej obuvi sviežosť a zanecháva príjemnú vôňu. Návod na použitie: Otvorte sprej otočením spodnej časti a za..
Helios Herb osviežujúci sprej do topánok 150ml
Neutralizuje nepríjemný zápach. Obsahuje zložku s antibakteriálnymi účinkami. Chladí a osviežuje. Spôsob použitia: Aplikujte denne na vnútornú stranu ..
HG 4v1 na kožu 250ml*
Prípravok HG 4 v 1 na kožu je špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o anilínové a farebné druhy koží, ktoré sa používajú hlavne na nábytku, kufroch a t..
HG impregnácia na kožu 300ml*
Prípravok HG impregnácia na kožu je špeciálne vyvinutý na ochranu a údržbu všetkých druhov kože, ale predovšetkým na starostlivosť o otvorené druhy ko..
Hg impregnácia na textil 300ml*
Prípravok HG impregnácia na textil - ochrana pred vodou, olejom, tukom & špinou chráni hodnotný textil pred väčšinou škvŕn a zároveň prepožičiava ošet..
HG intenzívny čistič na kožu 250ml*
Prípravok HG intenzívny čistič na kožu je jemný, hĺbkový čistič na vodnej báze. Prípravok Intenzívny čistič na kožu je veľmi vhodný na čistenie všetký..
HG odstranovač pachov 500ml*
HG odstraňovač pachov bol vyvinutý špeciálne na odstranovanie nepríjemných pachov biologickým spôsobom. Namiesto prekrytia zápachu, odstranuje tento p..
Impregnácia na semiš, kožu a textil bezfarebná 150ml*
Impregnácia zaisťuje vodoodpudivú úpravu surovej aj farbenej kože, semišu (velúru) a textilu ako stanov, celtových prikrývok, dáždnikov, plátenej obuv..
Impregnačný sprej na kožu a semiš 200ml
Impregnačný sprej na kožu a semiš zabezpečuje vode odolnosť každého typu kože a semišu. Návod: Pred použitím potraste. Jedno rovnomerné nastriekanie, ..
Kefa na blato 13cm čierna
Kefa na blato 13cm čierna..
Kefa na leštenie tmavá štetina Cedric
Kefa na leštenie tmavá štetina Cedric..
Kiwi čierny tekutý vosk na topánky 75ml
Tekutý vosk s aplikačnou hubkou na hladkú kpženú obuv. ..
Krém na obuv čierny Top Box 125ml
Krém na obuv čierny Top Box 125ml. Naneste jemnú vrstvu a preleštite. ..
Krém na obuv hnedý Top Box 125ml
Krém na obuv hnedý Top Box 125ml. Naneste jemnú vrstvu a preleštite. ..
Krém na obuv Top Box čierny 60ml
Krém na obuv Top Box čierny 60ml..
Krém na obuv Top Box hnedý 250ml
Na suchú obuv naneste jemnú vrstvu krému a preleštite. ..
Krém na obuv Top Box hnedý 60ml
Krém na obuv Top Box hnedý 60ml ..
Krém na topánky Kiwi tmavo hnedý 50ml
Klasický krém na obuv v plechovej dóze s obsahom prírodných olejov pre výživu kože a prírodného vosku parafínu zvláčňuje, čistí, chráni a leští do vys..
Zobrazenie 1 až 24 z 47 (2 stránok)