Anti-transpirant sprej na nohy s mentolom 200ml Dulgon
Anti-transpirant sprej na nohy s mentolom. Vaše nohy chladí, ošetruje a osviežuje s 24-hodinovým účinkom. Môžete ho použiť aj ako sprej do topánok. ..
Chemoprén lepidlo na obuv 50ml
Špeciálne kontaktné lepidlo na lepenie a opravu obuvi, vrátane športovej s najvyššou pevnosťou lepí všetky druhy zvrškov a podrážok používaných v obuv..
Čierna leštiaca hubka so silikonovým olejom
Čierna leštiaca hubka so silikónovým olejom. Obnovuje farbu, zabezpečí okamžitý lesk. Hubku možno použiť na obuv, interiéry automobilov a ďalšie výrob..
Farba na kožu biela 150ml
Farba na kožu je určená na farebné povrchové úpravy kožených výrobkov, kožnej obuvi a kožnej galantérie. Farba je vhodná na úpravu plastických hmôt a ..
Farba na kožu čierna 150ml
Farba na kožu je určená na farebné povrchové úpravy kožených výrobkov, kožnej obuvi a kožnej galantérie. Farba je vhodná na úpravu plastických hmôt a ..
Farba na kožu tmavohnedá 150ml
Farba na kožu je určená na farebné povrchové úpravy kožených výrobkov, kožnej obuvi a kožnej galantérie. Farba je vhodná na úpravu plastických hmôt a ..
HG 4v1 na kožu 250ml*
Prípravok HG 4 v 1 na kožu je špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o anilínové a farebné druhy koží, ktoré sa používajú hlavne na nábytku, kufroch a t..
HG impregnácia na kožu 300ml*
Prípravok HG impregnácia na kožu je špeciálne vyvinutý na ochranu a údržbu všetkých druhov kože, ale predovšetkým na starostlivosť o otvorené druhy ko..
Hg impregnácia na textil 300ml*
Prípravok HG impregnácia na textil - ochrana pred vodou, olejom, tukom & špinou chráni hodnotný textil pred väčšinou škvŕn a zároveň prepožičiava ošet..
HG intenzívny čistič na kožu 250ml*
Prípravok HG intenzívny čistič na kožu je jemný, hĺbkový čistič na vodnej báze. Prípravok Intenzívny čistič na kožu je veľmi vhodný na čistenie všetký..
HG odstranovač pachov 500ml*
HG odstraňovač pachov bol vyvinutý špeciálne na odstranovanie nepríjemných pachov biologickým spôsobom. Namiesto prekrytia zápachu, odstranuje tento p..
Impregnácia na semiš, kožu a textil bezfarebná 150ml*
Impregnácia zaisťuje vodoodpudivú úpravu surovej aj farbenej kože, semišu (velúru) a textilu ako stanov, celtových prikrývok, dáždnikov, plátenej obuv..
Kefa na blato 13cm čierna
Kefa na blato 13cm čierna..
Kefa na leštenie tmavá štetina Cedric
Kefa na leštenie tmavá štetina Cedric..
Krém na obuv Top Box hnedý 250ml
Na suchú obuv naneste jemnú vrstvu krému a preleštite. ..
Krém na topánky Kiwi tmavo hnedý 50ml
Klasický krém na obuv v plechovej dóze s obsahom prírodných olejov pre výživu kože a prírodného vosku parafínu zvláčňuje, čistí, chráni a leští do vys..
Mazačka na topánky
Mazačka na topánky..
Mazačka na topánky drevená
Mazačka na topánky drevená..
Motip odstranovač žuvačiek 400ml*
Účinný nástroj na odstránenie žuvačiek z čalúnenia a chodníkov.*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM SI VŽDY PREČÍTAJTE ETIKETU A IN..
Náhradná náplň do hubky 20ml
Náhradná náplň do hubky 20ml..
Plastový obuvák malý
Plastový obuvák malý..
Plastový obuvák veľký
Plastový obuvák veľký ..
Samoleštiaca hubka BLESK
Samoleštiaca hubka BLESK ..
Sidolux rýchlo čistič na kožu 200ml
Prostriedok je určený na údržbu a konzerváciu rôznych typov kože. Vďaka obsahu prírodných voskov dodáva koži hodvábny lesk, osviežuje jej farbu a udrž..
Zobrazenie 1 až 24 z 31 (2 stránok)