Prípravky na plesne, huby, lišajníky, baktérie, lieh


Biozor pento + likvidátor plesní 1l *
Biozor pento + zaručený a overený likvidátor plesní, dokonalé riešenie na plesnivé steny v bytoch, domoch, kúpeľniach, pivniciach a skladoch. Sanitačn..
Fungi spray na likvidáciu pliesní citrónový 0,5L *
Bezchlórový, dlhodobý účinok s vôňou citrónu. Určený k likvidácii plesní v domácnostiach, zdravotníctve, potravinárstve, veterinárnych zariadeniach a ..
Likvisan proti plesniam a riasam 0.5l *
Výrobok sa používa pri sanácii plesňami alebo riasami napadnutých vápenných, vápennocementových a sadrových omietok, muriva, betónu a kameňa v interié..
Optimal Proti plesni 5l
Fungicídny Prípravok Proti Plesni okamžite likviduje a chráni pred plesňami, hubami, riasami a lišajníkmi. Možnosť použiť na omietky, vrchné nátery, b..
Optimal proti pliesni 1l*
Účinný prípravok proti plesniam, hubám a baktériám. Okamžitá likvidácia a prevencia proti plesniam, hubám, riasam a lišajníkom. Na omietky, nátery, be..
Sanopam likvidácia lišajníkov, rias a húb 1L
Sanopam je vysokoúčinný širokospektrálny výrobok určený na likvidáciu húb, rias, lišajníkov, plesní a baktérií na stavebných materiáloch, napadnutom m..
Savo proti plesni spray 500ml *
Savo proti plesniam je tekutý prípravok v spreji na odstránenie plesní, húb, lišajníkov, kvasiniek v celej domácnosti s okamžitým účinkom, viditeľným ..
Topekor do ústredného kúrenia ako ochrana pred koróziou 0,5l*
Ochrana systémov ústredného kúrenia pred koróziou a usadeninami vodného kameňa. Obsahuje vysokoúčinný prostriedok na dispergáciu anorganických a organ..
Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)