Prípravky na hmyz, otrava na hlodavce


Balkónová SIEŤKA biela PROTI HMYZU 220X75CM SAMOLEPIACA 2ks
Samolepiaca sieť je bezpečná a neškodná ochrana proti obťažujúcemu hmyzu, ako sú muchy, komáre, osy, pavúky, mole. Sieť proti hmyzu zabezpečuje stále ..
Biolit ECO nástraha na slimáky 2ks*
Nástraha na slimáky neobsahuje pesticídy. Design výrobku s odnímateľným vekom umožňuje ľahké čistenie. Balenie obsahuje špeciálny atraktant, ktorý pri..
Biolit elektrický odparovač proti komárom + náhr.náplň 46ml*
Biolit elektrický odparovač s tekutou náplňou na 60 nocí hubí a odpudzuje komáre, pakomáre, pakomárce a iný malý hmyz. Ochráni Vás pred nepríjemným hm..
Biolit hajánek Kids proti komárom 35ml*
Biolit Kids elektrický odparovač s tekutou náplňou hubí na použitie v detských izbách a miestach, kde sa vyskytujú deti. Vyhotovenie el. odparovača za..
Biolit náhradná tekutá náplň proti komárom 46ml*
Biolit náplň do elektrického odparovača hubí komáre, pakomáre a iný malý hmyz. Ochráni Vás pred nepríjemným hmyzom najmenej počas 60 nocí (1 noc = 8 a..
Biolit plus  na mravce 400ml*
Veľmi účinný a trvanlivý povrchový insekticídny sprej na ničenie mravcov a iného lezúceho hmyzu v domácnostiach.*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOB..
Biolit plus el. strojček + tekutá náhr. nálň 46ml*
Biolit Plus elektrický odparovač proti muchám a so zvýšeným účinkom aj proti komárom hubí muchy, komáre, pakomáre a iný malý hmyz. Kombinovaný odparov..
Biolit plus proti osám a sršňom 400ml*
Veľmi účinný priestorový a povrchový insekticídny sprej. Nový aplikátor umožňuje zasiahnuť hmyz väčšou dávkou účinnej látky a tiež na väčšiu vzdialeno..
Biolit plus proti pavukom 400ml*
Stop pavúkom je vysokoúčinný sprej na okamžité omračenie a následné usmrtenie pavúkov a iného lezúceho hmyzu. Dlhodobo pôsobí na miestach predpokladan..
Biolit proti lezúcemu hmyzu s dezinfekčnou prísadou 400ml*
Biolit s dezinfekčnou prísadou je veľmi účinný povrchový sprej na hubenie mravcov, švábov a iného lezúceho hmyzu. Prípravok má zároveň baktericídny úč..
Biolit proti moliam šatovým s vôňou levandule 200ml*
Vysoko účinný suchý sprej na hubenie šatových molí. Prípravok pôsobí na dospelé mole a ich larvy. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽI..
Biolit UNI plus na lietajúci a lezúci hmyz 400ml
Biolit UNI Plus spray je účinný prostriedok na hubenie komárov, múch, kliešťov, mravcov, pavúkov. Je vhodný na aplikáciu v exteriéri aj interiéri. Vys..
Biolit UNI proti lietajúcemu a lezúcemu hmyzu 200ml *
Biolit UNI 007 je veľmi účinný insekticídny sprej proti lietajúcemu a lezúcemu hmyzu v domácnosti. Ničí muchy, komáre, mravce, šváby, blchy, rusy, ova..
Biolit Uni proti lietajúcemu a lezúcemu hmyzu 400ml*
Biolit UNI 007 je veľmi účinný insekticídny sprej proti lietajúcemu a lezúcemu hmyzu v domácnostiach. Ničí muchy, komáre, mravce, šváby, blchy, rusy, ..
Biolit vankúšiky proti komárom 30ks náhradná náplň *
Prípravok je možné používať v okolí psov a rastlín. Biolit náhradnú náplň - vankúšiky môžete používať aj v iných el. odparovačoch, ktoré pracujú na ro..
Bros Granulát na myši a potkany 500g *
Peletky pre kontrolu výskytu myší a potkanov, vo vnútorných priestoroch. Obsahuje vábiacu látku a funguje už po prvom použití. Vďaka oneskorenému nást..
Bros guličky na mole vôňa levanduľa 20ks
Guličky proti moliam chránia odevy, textílie a kožušiny pred moľami. Likvidujú ako dospelé jedince, tak vajíčka i larvy. Guličky proti moliam dodávajú..
Bros Karbid granule na krtkov 500g
Nebezpečenstvo H260 Pri kontakte s vodou uvoľňuje horľavé plyny, ktoré sa môže spontánne zapáliť. H315 dráždi kožu. H318 spôsobuje vážne poškodenie o..
Bros Lapač ovocných mušiek 1ks pasca 30ml vábiacej látky  *
Pasca na monitorovanie prítomnosti octomilky obecnej. Hmyz do pasce naláka aromatická vábiaca látka a vďaka špeciálnemu prevedeniu pasce zostáva vo vn..
Bros lep na šváby 1ks*
Lep na šváby. Chytá švábov a ostatný lezúci hmyz, účinný počas mnohých mesiacov, lepidlo sa nevysušuje, produkt je možné používať vo všetkých obytných..
Bros náhradná náplň do lapača ovocných mušiek 30ml *
Bros náhradná náplň do lapača ovocných mušiek. Náhradná vábiaca náplň pre monitorovanie prítomnosti octomilky obecnej. Hmyz do pasce naláka aromatická..
Bros náhradná náplň proti komárom 40ml*
Náhradná tekutá náplň proti komárom poskytuje veľmi účinnú a dlhodobú ochranu proti komárom, muchám a inému lietajúcemu hmyzu. Účinne odpudzuje lieta..
Bros prášok proti mravcom 100g*
Prášok proti mravcom určený pre vnútorné priestory a tesné okolie domov: terasy, garáže, príjazdové cesty, záhradné chatky a pod. Používať ako prášok ..
Bros prášok proti mravcom 250g*
Prášok proti mravcom určený pre vnútorné priestory a tesné okolie domov: terasy, garáže, záhradné chatky, príjazdové cesty a pod. Používať ako práčok ..
Zobrazenie 1 až 24 z 105 (5 stránok)