Prípravky na hmyz, otrava na hlodavce


Bros Karbid granule na krtkov 500g
Nebezpečenstvo H260 Pri kontakte s vodou uvoľňuje horľavé plyny, ktoré sa môže spontánne zapáliť. H315 dráždi kožu. H318 spôsobuje vážne poškodenie o..
Feroset tetra pásik k signalizácii múčnych molí 1ks
Feromonový prípravok k signalizácii múčnych molí. Určené k ochrane potravín: múka, cukrovinky, čokoláda, korenie, sušené ovocie, liečivé rastliny. Sti..
Kamenec na dezinfekciu pokožky po holení, po poštípaní hmyzom a potení 90g
Kamenec uzatvára póry a dezinfikuje pokožku. Je vhodný po holení, proti poteniu, po štipnutí hmyzom. Použitie: navlhčeným kamencom potierajte umytú a ..
Lepová pasca na hlodavce
Lepová pasca na hlodavce, okamžité použitie, určená na myši, potkany a hmyz, bez zápachu, bezpečné použitie, ľahká manipulácia, extra lepivá. Odchyt m..
Mololapka Orion  1kus
Mololapka potravinových molí Orion Natural. Slúžia k monitoringu výskytu potravinových molí. Obsahujú feremón, ktorý vábi samčekov molí, ktoré sa pril..
Mraveko na mravce 2+1 zdarma
Gélová návnada na ničenie mravcov, pripravená na okamžité použitie. Návnada je na báze vody a rôznych sladkých zlúčenín, ktorá je pre mravce veľmi lák..
Mucholapka pásová
Mucholapku vyťahujte z dutinky miernym krúživým pohybom, aby sa neroztrhla. Vytiahnutie uľahčite zohriatím napr. v dlani. Mucholapku nezavesujte na pr..
Pest x Repel plašič myší 1ks
Plašič Pest - X - Repel vysiela elektromagnetické impulzy, ktoré nepriaznivo vplývajú na sluchové ústrojenstvo a nervovú sústavu hlodavcov. Tieto sign..
Raid nástraha na hubenie mravcov 1ks*
Insekticídna nástraha na hubenie mravcov pôsobý 24hodín denne a poskytuje účinnú ochranu v interiéroch aj na vonkajších terasách.*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY..
Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)