- škroby na prádlo
Alba Efekt tekutý škrob na prádlo 500g*
Tekutý škrob na bielizeň z prírodných aj syntetických materiálov so sviežou vôňou. Dávkovanie: Na 1L roztoku dávkujte 1-2 polievkové lyžice prípravku...
Škrob 3E prírodný tekutý na záclony vôňa levandule 500ml
Škrob 3E prírodný na záclony zvyšuje bielosť naškrobených záclon, obmedzuje zažltnutie záclon, znižuje špinavosť záclon, vôňa levandule. Tekutý škrob ..
ŠKROB NA PRÁDLO ROZPUSTNÝ ZA STUDENA Unipret 120G
Unipret škrob na bielizeň rozpustný za studena vhodný aj do automatických pračiek parfumovaný. Unipret je určený na škorbenie a apretáciu všetkých dru..
Škrob na prádlo rozpustný za studena Unipret PLUS 120g
Unipret Plus škrob na bielizeň rozpustný za studena vhodný aj do automatických pračiek parfumovaný. Unipret je určený na škorbenie a apretáciu všetkýc..
Škrob prírodný tekutý 3E extra 500ml
Zabraňuje a chráni prádlo proti zažltnutiu uľahčuje žehlenie, obmedzuje vznik elektrostatického náboja. Návod na použitie: 100 - 150ml škrobu dokonale..
Škrob tekutý 3E vôňa kvetov
Škrob chráni vlákno, znižuje špinavosť. Tekutý škrob 3E enzymaticky zkvapalnený ekkologicky priaznivý. Ekonomiky výhodný. 100-150ml škrobu dokonale ro..
Škrobenka Z vôňa kvetín 500g
Prípravok na škrobenie záclon, bavlneného prádla. Záclony a prádlo získajú novejší, bohatší vzhľad, príjemnú vôňu a dlhodobú apretúru. Návod na použit..
Škrobenka Z vôňa levandule 500g
Prípravok na škrobenie záclon, bavlneného prádla. Záclony a prádlo získajú novejší, bohatší vzhľad, príjemnú vôňu a dlhodobú apretúru. Návod na použit..
Spray na žehlenie Appretto 500ml
Výrobok môžete používať pri žehlení normálnou žehličkou alebo naparovacou, na suchú aj vlhkú bielizeň. Vo všetkých prípadoch vám zázračne uľahčí žehle..
Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)