Prípravky a vône do prádla
General Fresh levanduľová vôňa 2ks
Lavender Disc je ideálny prostriedok s levanduľovou vôňou na osvieženie vzduchu v menších priestoroch. Použitie: skrine, zásuvky, toalety. Svieža a in..
Iberia protect color utierky zabraňujúce náhodnému prenosu farieb počas prania 10ks + 5 grátis
Utierky IBERIA PROTECT sú hrubšie a pohltia väčšie množstvo farbiva, zabraňuje nechcenému prenosu farieb. Vaše odevy budú mať aj po niekoľkých praniac..
Levanduľa sáčky do prádla 20g
Levanduľa vrecúško do šiat, čisté šaty vám prevonia príjemnou levanduľovou vôňou. Obal otvoríme na označenom mieste podľa potreby a vložíme do skrine ..
Spray na žehlenie Appretto 500ml
Výrobok môžete používať pri žehlení normálnou žehličkou alebo naparovacou, na suchú aj vlhkú bielizeň. Vo všetkých prípadoch vám zázračne uľahčí žehle..
Voda do žehličky Coccolino 1l
Comfort Vaporesse voda do žehličky uľahčuje žehlenie, vašu žehličku chráni pred usadzovaním vodného kameňa. Používa sa naliatím priamo do vodnej nádrž..
Voda do žehličky Coccolino vôňa kvetín 1L
Voňavá voda do naparovacích žehličiek. Delikátna vôňa osvieži textíliu a prádlo vonia dlhšie, uľahčuje žehlenie, chráni žehličku od zavápnenia a uvoľň..
Voňavé vankúšiky do skrine Coccolino 3ks
Coccolino voňavé vankúšiky do skrine a zásuviek pre osviežujúcu vôňu po dobu šiestich týždňov na uskladnenom prádle. ..
Voňavé vankúšiky do skrine Coccolino 3ks vôňa kvetín
Coccolino voňavé vrecúška do skrine sa používajú na prevoňanie prádla v skriniach a šatníkoch. Možno použiť aj do šuflíkov a botníkov, športových taši..
Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)