- pracie prášky a gély
Ariel 3v1 capsule na pranie + aviváž 30ks na farebné prádlo
Gélové kapsule na pranie bielizne. Nebezpečenstvo: Spôsobuje vážne poškodenie očí. Dráždi kožu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. U..
Bonux 1.5kg
3,50€
Bonux 1.5kg..
Bonux 1.5kg
3,50€
Bonux 1.5kg..
Bonux 3v1 na farebné prádlo 6kg 80 praní*
Bonux 3v1 na farebné prádlo 6kg 80 praní*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM SI VŽDY PREČÍTAJTE ETIKETU A INFORMÁCIE O VÝROBKU."Poz..
Bonux prací prášok 3v1 vôňa Magnólia 80 praní 6kg
Bonux prací prášok 3v1 vôňa Magnólia 80 praní 6kg môžete použiť na biele aj farebné prádlo. Pozor! spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo d..
Dr.Beckmann čistiaci prostriedok na pračky 250ml
Každé pranie zanecháva na pračke stopy, následkom toho môžu vznikať usadeniny, nepríjemný pach, alebo poruchy funkcie. Odstraňuje vápenaté usadeniny, ..
HG čistiaci prípravok pre žiarivo biele záclony 500g*
HG čistiaci prípravok pre žiarivo biele záclony budú biele záclony opäť priezračne biele, žiarivo čisté a nádherne svieže. Tiež odstraňuje nečistoty o..
HG špeciálny prací prostriedok na bielu bielizeň 400g*
Udržať bielu bielizeň naozaj žiarivo bielu je ťažké. Môže totiž zažltnúť pôsobením slnečného svetla, zosivieť praním, zafarbiť sa spoločným praním s f..
Jaso prací prostriedok so zjasňujúcim efektom 110g*
Prací prostriedok určený na pranie syntetických a bavlnených záclon a stálofarebných textílií. Je vhodný pre pranie v automatických práčkach. Účinné p..
Lanza tekutý čistič práčky 250ml
Tekutý čistič práčky a jeho unikátne zloženie má trojnásobný účinok: 1. Čistí a odstraňuje nečistoty a zvyšky pracieho prostriedku zo všetkých povrcho..
Monteráček prací prostriedok na mastnú špinu 500g*
Monteráček rozpúšťa a odstraňuje mastnú špinu z tkanín už pri teplote do 60stup.C. Perie bez vyvárky montérky, pracovné plášte, utierky a iné látky zn..
Mydlo na pranie Lanza marsiglia 300g
Určené na ručné pranie, účinne odstráni škvrny a špinu, chráni vlákna a farby, nedráždi pokožku...
Namo prostriedok na namáčanie bielizne 600g*
Bezfosfátový prostriedok na namáčanie bielizne. Obsah balíčku postačí na prípravu max. 370L roztoku na namáčenie. Väčšia dávka nie je na škodu, pretož..
Persil color kapsule na pranie farebného prádla 14ks x 23g
Na dávku bielizne 4,5kg alebo veľmi znečistenú bielizeň použite 2 kapsuly. Vhodné pre všetky stupne tvrdosti vody. Po vybratí kapsule balenie uzavrtie..
Persil expert prací prostriedok biele prádlo 50 praní 3,65L*
Koncentrovaný prací prostriedok pre všetky typy práčky a na ručné pranie. Neobsahuje fosfáty. Nepoužívajte na vlnené a hodvábne tkaniny. *,,POUŽÍVAJTE..
Sóda kryštálová 1kg*
Luxon kryštálová sóda ľahko a rýchlo rozpustná. Prostriedok na zmäkčovanie vody, na namáčanie silne znečistených odevov /pracovné odevy, montérky/, vh..
Welldone Fine gel na pranie na farebné prádlo 3l*
Prací gél na farebné textílie, prací gél so zníženou penivosťou pre ručné pranie a automatické práčky. Pri bežnom praní používajte 100ml pracieho gélu..
Žabka čistiaci prostriedok na namáčanie prádla 400g
Namáčací, mycí a čistiaci prostriedok, zmäkčuje vodu a rozpúšťa nečistotu. Vhodný je na namáčanie bielizne. Dôkladné namáčanie zbaví bielizeň najväčši..
Zobrazenie 1 až 18 z 18 (1 stránok)