- pracie prášky a gély
Ariel 3v1 capsule na pranie + aviváž 30ks na farebné prádlo
Gélové kapsule na pranie bielizne. Nebezpečenstvo: Spôsobuje vážne poškodenie očí. Dráždi kožu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. U..
HG čistiaci prípravok pre žiarivo biele záclony 500g*
HG čistiaci prípravok pre žiarivo biele záclony budú biele záclony opäť priezračne biele, žiarivo čisté a nádherne svieže. Tiež odstraňuje nečistoty o..
HG špeciálny prací prostriedok na bielu bielizeň 400g*
Udržať bielu bielizeň naozaj žiarivo bielu je ťažké. Môže totiž zažltnúť pôsobením slnečného svetla, zosivieť praním, zafarbiť sa spoločným praním s f..
Lanza tekutý čistič práčky 250ml
Tekutý čistič práčky a jeho unikátne zloženie má trojnásobný účinok: 1. Čistí a odstraňuje nečistoty a zvyšky pracieho prostriedku zo všetkých povrcho..
Monteráček prací prostriedok na mastnú špinu 500g*
Monteráček rozpúšťa a odstraňuje mastnú špinu z tkanín už pri teplote do 60stup.C. Perie bez vyvárky montérky, pracovné plášte, utierky a iné látky zn..
Namo prostriedok na namáčanie bielizne 600g*
Bezfosfátový prostriedok na namáčanie bielizne. Obsah balíčku postačí na prípravu max. 370L roztoku na namáčenie. Väčšia dávka nie je na škodu, pretož..
Sóda kryštálová 1kg*
Luxon kryštálová sóda ľahko a rýchlo rozpustná. Prostriedok na zmäkčovanie vody, na namáčanie silne znečistených odevov /pracovné odevy, montérky/, vh..
Welldone Fine gel na pranie na farebné prádlo 3l*
Prací gél na farebné textílie, prací gél so zníženou penivosťou pre ručné pranie a automatické práčky. Pri bežnom praní používajte 100ml pracieho gélu..
Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)