- na odstraňovanie škvŕn
Bieliace utierky na prádlo 12ks
GEM bieliace utierky na prádlo. Biele oblečenie po každom praní šedne a stráca svoju bielu farbu. Bieliace utierky sú aktívne už pri 30 stup.C a sú be..
Dr.Beckmann odfarbovač pre omylom zafarbené prádlo 75g*
Dr.Beckmann odfarbovač pre omylom zafarbené prádlo 75g na biele a stálofarebné odevy bez zápachu a bez chlóru. Vracia pôvodnú farbu. Sáčok vystačí na ..
HG čistic škvŕn 1 na textil 34g*
Čistič škvŕn od kávy, čaju, kakaa, kečupu, ovocia, marmelády, červeného vína, atramentu, zeleninové a ovocné šťavy, moč, pot, kari korenie a rôzne par..
HG čistič škvŕn v spreji 500ml*
HG čistič škvŕn v spreji je špeciálne vyvinutý na odstraňovanie škvŕn a čistenie zašpinených látkových povrchov. Naviac prípravok zanecháva na materiá..
Jaso comfort na škvrny 500ml + gratis Jaso na záclony a textil 110g*
Prostriedok na škvrny a špinu, odstraňuje rýchlo a dôkladne už pri nízkych teplotách špinu a škvrny od ovocia a zeleniny, trávy, červeného vína, kávy..
Odfarbovač na odev 14,5g*
Odfarbovač na odfarbenie doma rýchlo a jednoducho pre všetky typy odevov. Ručne: 2 vrecká odfarbovača odfarbia 600g suchej textílie. V nádobe zohrejte..
Odfarbovač na textil 30g*
Odfarbuje textil, prádlo a čistí škvrny od vína, ovocia, atramentu a iných. Návod na použitie: obsah sáčku riedime 20L horúcej čistej vody. Vypranú lá..
Odfarbovač na textil 60g*
Odfarbuje, bieli a odstraňuje fľaky od atramentu, ovocia, krvi, vína..*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM SI VŽDY PREČÍTAJTE ETIKE..
Sanytol dezinfekčný odstraňovač škvŕn na biele aj farebné prádlo 450g *
Sanytol dezinfekčný prípravok na odstraňovanie škvŕn, ničí 99,9% mikróbov a účinne odstraňuje odolné škvrny už pri teplote 20stup.C. Jeho zloženie obo..
Šatky na zachytávanie farieb 30ks
Šatky zachytávajú farby nestálofarebného prádla, a tak zabránia sfarbeniu prádla. Prací prášok dávkujte podľa návodu. Jednu šatku vložte do bubna práč..
Savo perex bielidlo kvetinová vôňa 1l*
Savo Perex je parfumovaný prípravok na predpieranie a bielenie bielej a stálofarebnej bielizne predovšetkým v automatických práčkach. Účinne odstráni ..
Savo perex bielidlo s vôňou 1L*
Parfumovaný prípravok na predpieranie a bielenie bielej a stálofarebnej bielizne predovšetkým v automatických práčkach. Účinne odstráni škvrny už vo f..
Sóda kryštálová 1kg*
Luxon kryštálová sóda ľahko a rýchlo rozpustná. Prostriedok na zmäkčovanie vody, na namáčanie silne znečistených odevov /pracovné odevy, montérky/, vh..
Tecchi OXY odstraňovač škvŕn 500g*
Odstraňovač škvŕn s aktívnym kyslíkom je účinný na škvrny a špinu, ktoré sa nedajú odstrániť bežným pracím prostriedkom ako sú škvrny od kávy, krvi, o..
TECCHI OXY white ODSTRAŇOVAČ ŠKVŔN 500G*
Odstraňovač škvŕn s aktívnym kyslíkom na bielu bielizeň je účinný na škvrny a špinu, ktoré sa nedajú odstrániť bežným pracím prostriedkom ako sú škvrn..
Utierky do práčky na zachytávanie farieb a odstraňovanie škvŕn 20ks
Koniec s oblečením, ktoré púšťa farbu! Textílie, ktoré púšťajú farbu môžu byť veľmi namáhavé pri každodennom praní. Doposiaľ vyžadovali časovo náročné..
Vanis gold na biele prádlo 470g*
Úžasné odstránenie škvŕn iba za 30 sekúnd. Odstraňuje červené víno, šťava z červenej repy, ovocný čaj, maliny, sójová omáčka, limonády typu cola. Po m..
Vanis oxi action prášok na škvrny 665g + 33% EXTRA*
Vanish Oxi Action prášok na škvrny, odstraňovač škvŕn Vanish Oxi Action Vám pomôže dokonale odstrániť odolné a zaschnuté škvrny z farebnej bielizne pr..
Vanish Gold na biele prádlo 470g *
Úžasné odstránenie škvŕn iba za 30 sekúnd. Odstraňuje červené víno, šťava z červenej repy, ovocný čaj, maliny, sójová omáčka, limonády typu cola. Po m..
Vanish Gold na farebné prádlo 940ml*
Pranie: pridajte spolu s vaším pracím prostriedkom, na odolné a zaschnuté škvrny x120ml, na bežné škvrny x60ml. Umiestnite dávkovaciu odmerku na prádl..
Vanish Liquido na zaschnuté škvrny 1l*
Vanish Oxi Action je silnejší na zaschnuté škvrny ako koľvek predtým obsahuje aktívne zloženie novej generácie. Bezpečný na vlnu a hodváb, iné jemné t..
Vanish Oxi Action Extra Hygiene odstraňovač škvŕn 470g*
Prášok Vanish Oxi Action Extra Hygiene odstraňuje najrôznejšie druhy škvŕn, dokonca aj tie veľmi odolné a taktiež zabíja 99,9% baktérií - vaša bielize..
Vanish oxi Action odstraňovač škvŕn 2L*
Vanish Oxi Action Crystal biely odstraňovač škvŕn - skvelo odstráni škvrny, vždy poskytuje bielenie a bieliaci účinok bude silnejší. Až o 3 odtiene be..
Vanish Oxi Action tekutý odstraňovač škvŕn 2L*
Vanish Oxi Action tekutý odstraňovač škvŕn. Pranie - pridajte k vášmu praciemu prostriedku: 100ml Namáčanie - pridajte 100ml vanish k 4 litrom teplej ..
Zobrazenie 1 až 24 z 29 (2 stránok)