- na odstraňovanie škvŕn
Banox Wash tekutá dezinfekcia 1l*
Tekutý parfémový prípravok s obsahom aktívneho chlóru určený na bielenie a predpieranie bieleho a stálofarebného prádla. Vzhľadom na obsah chlóru nie ..
Bieliace obrúsky Fine 12ks
Fine bieliace obrúsky zabezpečia, aby Vaša bielizeň dosiahla požadovanú bielosť aj pri nízkej teplote vody. Pozbiera častice pôsobiace sivú farbu, čím..
Bieliace utierky na prádlo 12ks
GEM bieliace utierky na prádlo. Biele oblečenie po každom praní šedne a stráca svoju bielu farbu. Bieliace utierky sú aktívne už pri 30 stup.C a sú be..
Bupi mydlo na škvrny a na pranie white & color 180g
Mydlo na škvrny a na pranie biele & farebné prádlo, nedráždi pokožku. Pokyny pre bezpečné používanie a predlekársku prvú pomoc: uchovávajte mimo dosah..
Dr.Beckmann odfarbovač pre omylom zafarbené prádlo 75g*
Dr.Beckmann odfarbovač pre omylom zafarbené prádlo 75g na biele a stálofarebné odevy bez zápachu a bez chlóru. Vracia pôvodnú farbu. Sáčok vystačí na ..
HG čistic škvŕn 1 na textil 34g*
Čistič škvŕn od kávy, čaju, kakaa, kečupu, ovocia, marmelády, červeného vína, atramentu, zeleninové a ovocné šťavy, moč, pot, kari korenie a rôzne par..
HG čistič škvŕn v spreji 500ml*
HG čistič škvŕn v spreji je špeciálne vyvinutý na odstraňovanie škvŕn a čistenie zašpinených látkových povrchov. Naviac prípravok zanecháva na materiá..
Iberia bielidlo na záclony 150ml *
Bielidlo na záclony zo škrobom. Záclony sú ako nové bez žehlenia. Špeciálny prípravok na pranie bielych záclon a závesov. Obsahuje apretáciu, ktorá do..
Iberia odstraňovač odolných škvŕn 150ml*
Nová revolúcia v odstraňovaní škvŕn pred praním. Odolné škvrny, inovátorské aplikátory, ktoré podporujú účinnosť. Odolné škvrny, špeciálne na: trávu, ..
Jaso comfort na škvrny 500ml + gratis Jaso na záclony a textil 110g*
Prostriedok na škvrny a špinu, odstraňuje rýchlo a dôkladne už pri nízkych teplotách špinu a škvrny od ovocia a zeleniny, trávy, červeného vína, kávy..
Obrúsky Fine pohlcujúce farbu 12ks
Fine obrúsky pohlcujúce farbu. Počas prania vplyvom pracieho prostriedku a teplej vody niektoré odevy púšťajú farbu a spôsobujú prefarbenie ostatných ..
Odfarbovač na odev 14,5g*
Odfarbovač na odfarbenie doma rýchlo a jednoducho pre všetky typy odevov. Ručne: 2 vrecká odfarbovača odfarbia 600g suchej textílie. V nádobe zohrejte..
Odfarbovač na textil 30g*
Odfarbuje textil, prádlo a čistí škvrny od vína, ovocia, atramentu a iných. Návod na použitie: obsah sáčku riedime 20L horúcej čistej vody. Vypranú lá..
Odfarbovač na textil 30g*
Odfarbuje, bieli a odstraňuje fľaky od atramentu, ovocia, krvi, vína..*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM SI VŽDY PREČÍTAJTE ETIKE..
Odfarbovač na textil 60g*
Odfarbuje textil, prádlo a čistí škvrny od vína, ovocia, atramentu a iných. Návod na použitie: obsah sáčku riedime 20L horúcej čistej vody. Vypranú lá..
Odfarbovač na textil 60g*
Odfarbuje, bieli a odstraňuje fľaky od atramentu, ovocia, krvi, vína..*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM SI VŽDY PREČÍTAJTE ETIKE..
Power odstraňovač škvŕn 1000ml
Prípravok na odstraňovanie škvŕn a silných nečistôt na farebné i biele tkaniny. Neobsahuje chlór: aktívne zloženie garantuje odstránenie siných škvŕn ..
Pre-Wash odstraňovač škvŕn s citrónovou vôňou 250ml*
Pre-Wash na odstraňovanie škvŕn so žlčovým mydlom spoľahlivo odstráni škvrny od mastnoty, oleja, krvi, mlieka, ovocia, kečupu, zeleniny, detskej výživ..
Sanytol dezinfekčný odstraňovač škvŕn na biele aj farebné prádlo 450g *
Sanytol dezinfekčný prípravok na odstraňovanie škvŕn, ničí 99,9% mikróbov a účinne odstraňuje odolné škvrny už pri teplote 20stup.C. Jeho zloženie obo..
Šatky na zachytávanie farieb 30ks
Šatky zachytávajú farby nestálofarebného prádla, a tak zabránia sfarbeniu prádla. Prací prášok dávkujte podľa návodu. Jednu šatku vložte do bubna práč..
Savo perex bielidlo kvetinová vôňa 1l*
Savo Perex je parfumovaný prípravok na predpieranie a bielenie bielej a stálofarebnej bielizne predovšetkým v automatických práčkach. Účinne odstráni ..
Savo perex bielidlo s vôňou 1L*
Parfumovaný prípravok na predpieranie a bielenie bielej a stálofarebnej bielizne predovšetkým v automatických práčkach. Účinne odstráni škvrny už vo f..
Smacchio Tutto odstraňovač škvŕn 500ml *
Vďaka prítomnosti enzýmov Neflek pred praním ľahko odstraňuje všetky škvrny. Je vhodný na biele aj farebné prádlo. Pri jemných látkach /čistí hodváb, ..
Sóda kryštálová 1kg*
Luxon kryštálová sóda ľahko a rýchlo rozpustná. Prostriedok na zmäkčovanie vody, na namáčanie silne znečistených odevov /pracovné odevy, montérky/, vh..
Zobrazenie 1 až 24 z 42 (2 stránok)