- na odstraňovanie škvŕn
Dr.Beckmann odfarbovač pre omylom zafarbené prádlo 75g*
Dr.Beckmann odfarbovač pre omylom zafarbené prádlo 75g na biele a stálofarebné odevy bez zápachu a bez chlóru. Vracia pôvodnú farbu. Sáčok vystačí na ..
HG čistic škvŕn 1 na textil 34g*
Čistič škvŕn od kávy, čaju, kakaa, kečupu, ovocia, marmelády, červeného vína, atramentu, zeleninové a ovocné šťavy, moč, pot, kari korenie a rôzne par..
HG čistič škvŕn v spreji 500ml*
HG čistič škvŕn v spreji je špeciálne vyvinutý na odstraňovanie škvŕn a čistenie zašpinených látkových povrchov. Naviac prípravok zanecháva na materiá..
Odfarbovač na odev 14,5g*
Odfarbovač na odfarbenie doma rýchlo a jednoducho pre všetky typy odevov. Ručne: 2 vrecká odfarbovača odfarbia 600g suchej textílie. V nádobe zohrejte..
Odfarbovač na textil 30g*
Odfarbuje, bieli a odstraňuje fľaky od atramentu, ovocia, krvi, vína..*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM SI VŽDY PREČÍTAJTE ETIKE..
Odfarbovač na textil 60g*
Odfarbuje, bieli a odstraňuje fľaky od atramentu, ovocia, krvi, vína..*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM SI VŽDY PREČÍTAJTE ETIKE..
Sóda kryštálová 1kg*
Luxon kryštálová sóda ľahko a rýchlo rozpustná. Prostriedok na zmäkčovanie vody, na namáčanie silne znečistených odevov /pracovné odevy, montérky/, vh..
Vanish tekutý na zaschnuté škvrny 1L*
Vanish na zaschnuté škvrny je bezpečný na vlnu a hodváb, iné jemné tkaniny. U látok so zvlášť nestálymi farbami sa doporučuje vyskúšať stálosť farby a..
Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)