Bielič na škáry medzi dlaždičkami 7,4ml Ceys *
Bielič obnovuje škáry medzi dlaždičkami v kuchyni, kúpeľniach a dlažbou na podlahe. Obsahuje špeciálne protibakteriálne účinné látky, ktoré zabraňujú ..
Bison Epoxy 5 minutové epoxidové lepidlo číre 24ml *
Epoxy 5 min.:Krištáľovo číre priehľadné epoxidové lepidlo. Dokonalá kvalita pre pevné, mimoriadne rýchle, vodotesné, krištáľovo čisté priehľadné spoje..
Bison transparent vysoko kvalitné, vodovzdorné lepidlo 50ml *
Vysokokvalitné, vodovzdorné lepidlo na vnútorné i vonkajšie použitie, priezračné ako sklo. Bison KIT Transparent: Priezračné ako sklo, vodovzdorné, vy..
Celulózové tapetové lepidlo 70g*
Celulózové tapetové lepidlo spracovateľné po 30 minútach, nehrudkuje. Lepidlo je určené pre všetky druhy tapiet. Návod: obsah sáčku vsypte za stále m..
CEYS Epoxiceys rýchlotvrdnúce dvojzložkové lepidlo 30ml
EPOXICEYS RÝCHLO TVRDNÚCE je dvojzložkové epoxidové lepidlo vhodné na všetky druhy spojou vyžadujúcich velkú pevnosť. Má vyplňovacie schopnosti. Spoju..
CEYS Epoxiceys rýchlotvrdnúce lepidlo 24ml
EPOXICEYS RÝCHLE TVRDNÚCE je dvojzložkové epoxidové lepidlo doporučené na všetky druhy spojov s veľkou pevnosťou. Praktická forma striekačky umožní pr..
CEYS Epoxiceys štandart - striekačka 24ml
EPOXICEYS ŠTANDARD je dvojzložkové epoxidové lepidlo doporučené na všetky druhy spojou s velkou pevnosťou. Praktická forma striekačky umožní presné mi..
CEYS Hobbyceys lepidlo na ručné práce 30ml
HOBBYCEYS je univerzálne lepidlo určené špeciálne pre ručné práce, opravy a kutilstvo. Lepí večšinu druhov materiálov. Lepené spoje sú transparentné a..
Ceys Kontaktceys chlóroprénové kontaktné lepidlo 30ml
Kontaktceys je chlóroprénové kontaktné lepidlo pre univerzálne použitie. Možno ho použiť na lepenie savých i nesavých materiálov. Dosahuje veľmi pevný..
Ceys montack lepidlo na všetky materiály 190g
Montack Express je montážne lepidlo, ktoré okamžite priľne na jednoduché a odolné lepenie. Maximálne všestranné použitie na všetky materiály porézne a..
Ceys Montack montážne lepidlo 100ml*
Montack Express je montážne lepidlo, ktoré okamžite prilne, na jednoduché a odolné lepenie. Maximálne všestranné použitie na všetky materiály porézne ..
CEYS Plastik na tvrdé plasty 30ml
Ceys špeciálna lepidlo na tvrdé plasty je zváracie lepidlo pre Definitívne spoje tvrdých plastov. Silné a odolné, transparentné, interiér aj exteriér,..
CEYS Rýchle biele lepidlo na drevo 50g
Ceys rýchle biele lepidlo je špeciálne lepidlo vhodné pre ručné práce a drobné domáce práce s drevom, kartónom či papierom ( textil, keramika, koža, p..
CEYS Superceys gél 3g kyanoakrylátové lepidlo
Superceys gel je kyanoakrylátové lepidlo vysokej pevnosti a veľmi jednoduchého použitia. Je ideálne pre rýchle drobné opravy. Po zaschnutí je transpar..
CEYS Superceys kyanoakrylátové lepidlo 3g
Superceys je kyanoakrylátové lepidlo vysokej pevnosti a veľmi jednoduché ho použiť. Je ideálne pre rýchle drobné opravy. Po zaschnutí je transparentný..
CEYS Superceys kyanoakrylátové lepidlo 6g
Superceys je kyanoakrylátové lepidlo vysokej pevnosti a veľmi jednoduché ho použiť. Je ideálne pre rýchle drobné opravy. Po zaschnutí je transparentný..
CEYS Superceys unick gél štetec 5g
Superceys unick gél štetec je sekundové lepidlo poslednej generácie pre dokonalé a trvalé spoje. Jednoduché a čisté použitie. Presné vďaka štetčeku: D..
CEYS Superceys unick sekundové lepidlo 4g
Lepidlo Superceys unick je sekundové lepidlo poslednej generácie pre dokonalé a trvalé spoje. Nové balenie: bezpečnejšie - bezpečnostný uzáver s detsk..
CEYS Textilceys na lepenie tkanín 30ml
Textilceys lepí všetky druhy syntetických a prírodných tkanín medzi sebou alebo s inými materiálmi (drevo, koža, kartón, sadra, kov, keramika, sklo at..
Chemoprén extrém na namáhane spoje 120ml*
Špeciálne kontaktné lepidlo pre extrémne namáhané spoje s vyššou odolnosťou voči vode, dlhotrvajúcemu ohýbaniu a teplotám až do +120 stup.C. Lepí drev..
Chemoprén extrém na namáhane spoje 50ml*
Špeciálne kontaktné lepidlo pre extrémne namáhané spoje s vyššou odolnosťou voči vode, dlhotrvajúcemu ohýbaniu a teplotám až do +120 stup.C. Lepí drev..
Chemoprén extrém na namáhané spoje Klasik 300ml*
Špeciálne kontaktné lepidlo na extrémne namáhané spoje s vyššou odolnosťou pri pôsobení tepla až do 110 stup.C. pri dlhotrvajúcom ohýbaní, pri pôsoben..
CHEMOPRÉN EXTRÉM NA NAMÁHANÉ SPOJE KLASIK 800ML*
Špeciálne kontaktné lepidlo na extrémne namáhané spoje s vyššou odolnosťou pri pôsobení tepla až do 110 stup.C. pri dlhotrvajúcom ohýbaní, pri pôsoben..
Chemoprén lepidlo na obuv 50ml
Špeciálne kontaktné lepidlo na lepenie a opravu obuvi, vrátane športovej s najvyššou pevnosťou lepí všetky druhy zvrškov a podrážok používaných v obuv..
Zobrazenie 1 až 24 z 116 (5 stránok)