Kuchynské a domáce potreby
Kuchynské a domáce potreby
Aktívne sušené vínne kvasinky 10g na 50L
Na kvasenie muštu a mutu. Druh kvasieniek: Saccharomyces cerevisiae 10g na 50L ..
Auto špongia Cedric 12x15cm
Autošpongia Cedric 12x15cm..
Balkónová SIEŤKA biela PROTI HMYZU 220X75CM SAMOLEPIACA 2ks
Samolepiaca sieť je bezpečná a neškodná ochrana proti obťažujúcemu hmyzu, ako sú muchy, komáre, osy, pavúky, mole. Sieť proti hmyzu zabezpečuje stále ..
Bezpečnostné zápalky 240K
Bezpečnostné zápalky 240K..
Bezpečnostné zápalky formát 5H
Bezpečnostné zápalky formát 5H ..
Bielič na škáry medzi dlaždičkami 7,4ml Ceys *
Bielič obnovuje škáry medzi dlaždičkami v kuchyni, kúpeľniach a dlažbou na podlahe. Obsahuje špeciálne protibakteriálne účinné látky, ktoré zabraňujú ..
Bison Epoxy 5 minutové epoxidové lepidlo číre 24ml *
Epoxy 5 min.:Krištáľovo číre priehľadné epoxidové lepidlo. Dokonalá kvalita pre pevné, mimoriadne rýchle, vodotesné, krištáľovo čisté priehľadné spoje..
Bison transparent vysoko kvalitné, vodovzdorné lepidlo 50ml *
Vysokokvalitné, vodovzdorné lepidlo na vnútorné i vonkajšie použitie, priezračné ako sklo. Bison KIT Transparent: Priezračné ako sklo, vodovzdorné, vy..
Borkén dvojsiričitan draselný 100g*
Dvojsiričitan draselný - Borkén na sírenie muštu a vína a na nakladanie zeleniny. Potravinárska konzervačná látka E224. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝ..
BORKÉN DVOJSIRIČITAN DRASELNÝ 30g*
Dvojsiričitan draselný - Borkén na sírenie muštu a vína a na nakladanie zeleniny. Potravinárska konzervačná látka E224.*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM..
Bros lapac satovych moli
Bros lapac satovych moli ..
Celulózové tapetové lepidlo 70g*
Celulózové tapetové lepidlo spracovateľné po 30 minútach, nehrudkuje. Lepidlo je určené pre všetky druhy tapiet. Návod: obsah sáčku vsypte za stále m..
Ceresit Stop vlhkosti aero levanduľa 2x450g
Ceresit STOP vlhkosti Aero 2 x 450 g náhradné tablety. Tablety majú členitý tvar vďaka ktorému je kontaktná plocha tablety so vzduchom väčšia, čím sa ..
Ceresit Stop vlhkosti náhradné tablety 2x450g*
Optimalizuje vzdušnú vlhkosť prostredníctvom 360stup. cirkulácie vzduchu. Zabezpečí tak vysoký účinok pohlcovania vlhkosti a neutralizáciu pachov. Fun..
Ceresit Stop vlhkosti prístroj aero 450g
Systém AERO 360stup. pohlcuje nadmernú vlhkosť a neutralizuje zápach na základe jedinečnej cirkulácie vzduchu okolo tablety. Tablety Aero 360stup. pre..
Ceresit stop vlhkosti prístroj aero biely 450g
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° 450 g pohlcuje nadmerú vlhkosť a zápach. Vďaka 360° cirkulácii vzduchu je väčší kontakt tablety so vzduchum, a tým aj ..
CEYS Epoxiceys rýchlotvrdnúce dvojzložkové lepidlo 30ml
EPOXICEYS RÝCHLO TVRDNÚCE je dvojzložkové epoxidové lepidlo vhodné na všetky druhy spojou vyžadujúcich velkú pevnosť. Má vyplňovacie schopnosti. Spoju..
CEYS Epoxiceys rýchlotvrdnúce lepidlo 24ml
EPOXICEYS RÝCHLE TVRDNÚCE je dvojzložkové epoxidové lepidlo doporučené na všetky druhy spojov s veľkou pevnosťou. Praktická forma striekačky umožní pr..
CEYS Epoxiceys štandart - striekačka 24ml
EPOXICEYS ŠTANDARD je dvojzložkové epoxidové lepidlo doporučené na všetky druhy spojou s velkou pevnosťou. Praktická forma striekačky umožní presné mi..
CEYS Hobbyceys lepidlo na ručné práce 30ml
HOBBYCEYS je univerzálne lepidlo určené špeciálne pre ručné práce, opravy a kutilstvo. Lepí večšinu druhov materiálov. Lepené spoje sú transparentné a..
Ceys Kontaktceys chlóroprénové kontaktné lepidlo 30ml
Kontaktceys je chlóroprénové kontaktné lepidlo pre univerzálne použitie. Možno ho použiť na lepenie savých i nesavých materiálov. Dosahuje veľmi pevný..
Ceys montack lepidlo na všetky materiály 190g
Montack Express je montážne lepidlo, ktoré okamžite priľne na jednoduché a odolné lepenie. Maximálne všestranné použitie na všetky materiály porézne a..
Ceys Montack montážne lepidlo 100ml*
Montack Express je montážne lepidlo, ktoré okamžite prilne, na jednoduché a odolné lepenie. Maximálne všestranné použitie na všetky materiály porézne ..
CEYS Plastik na tvrdé plasty 30ml
Ceys špeciálna lepidlo na tvrdé plasty je zváracie lepidlo pre Definitívne spoje tvrdých plastov. Silné a odolné, transparentné, interiér aj exteriér,..
Zobrazenie 1 až 24 z 383 (16 stránok)