- na vodný kameň
Bacti + prírodná biológia pre septik, žumpu, latrínu, potrubie, sifóny, ČOV 500g*
Bacti + prírodná biológia pre septik, žumpu, latrínu, potrubie, sifóny, ČOV. Účinné čistenie odpadovej vody, odstránenie zápachu, dlhšie obdobia medzi..
Calgon gel 2v1 vodný kameň, čistá práčka 750ml
Používajte pri každom praní. Pridávajte Calgon k praciemu prostriedku do priehradky pre hlavné pranie. Prací prostriedok dávkujte podľa odporučeného d..
Cillit Bang na silné usadeniny a toalety 750ml*
Cillit bang na silné usadeniny a toalety. Hĺbkovo čistí vane, umývadlá, podlahy, sprchy plochy zostávajú dlhodobo čisté. Pri umývaní mís nastriekajte ..
Cillit bang na vodný kameň 750ml*
Cillit Bang turbo Power univerzálny čistič na odstránenie vodného kameňa, odstraňuje silné nečistoty z pracovných plôch, drezov, obkladačiek, vaní, um..
Cillit gél na hrdzu a vodný kameň 450ml*
Cillit na hrdzu a vodný kameň vo Vašom byte, ale vďaka novým ingredienciám taktiež poskytuje lesk čisteným povrchom a ochranu až na 5 použití. *,,POUŽ..
Čistič odpadov Stura Facile 1000ml*
Ľahko uvoľní upchaté odpady, obsahuje kyselinu sírovú. Prípravok je určený na prečistenie výhradne hrubostrenných plastových a keramických odpadov umý..
Čistič sifónov Fredy 500g*
Extra účinné mikrogranule Fredy na čistenie sifónov 9 dávok 500g. Fredy je najlepší na čistenie sifónov, ktoré skoro neodtekajú a na preventívne čiste..
Dekalko na hrdzu a vodný kameň 150g
Dekalko na hrdzu a vodný kameň, ľahko a rýchlo rozpustí usadeniny z vody v elektrických spotrebičoch. Tak šetrí náklady na opravy, el. prúdu a predlžu..
Dr.Beckmann čistiaci prostriedok na pračky 250ml
Každé pranie zanecháva na pračke stopy, následkom toho môžu vznikať usadeniny, nepríjemný pach, alebo poruchy funkcie. Odstraňuje vápenaté usadeniny, ..
HG čistič vodného kameňa 500ml*
Tam, kde je voda, je aj vodný kameň. Vodný kameň zanecháva matný film na dlaždiciach, v sprchovacích kútoch, na plastových vaniach, umývadlách, vodovo..
HG odstranovač vodného kameňa 0.5l*
Prípravok špeciálne vyvinutý na odstraňovanie vodného kameňa z prístrojov, ktoré su v styku s horúcou vodou ako kávovary, rýchlovarné kanvice, práčky...
HG odstranovač vodného kameňa 500ml*
Čistiaci prostriedok HG profesionálny odstraňovač vodného kameňa (modrý hagesan) má zázračné účinky proti vápenatému nánosu, hrdzavým škvrnám, močovém..
Lanza tekutý čistič práčky 250ml
Tekutý čistič práčky a jeho unikátne zloženie má trojnásobný účinok: 1. Čistí a odstraňuje nečistoty a zvyšky pracieho prostriedku zo všetkých povrcho..
Larrin na hrdzu, vodný kameň a mydlové usadeniny 500ml*
Larrin na hrdzu, vodný kameň a mydlové usadeniny s rozprašovačom. Efektívne odstraňuje aj usadené nečistoty. Zanecháva žiarivý lesk. Svieža vôňa. Jedn..
Larrin Pissoir Deo tablety borovica 250g 10ks *
Pissoir Deo uvoľňuje intenzívnu príjemnú vôňu, čistí a dezodoruje, bohato pení, obmedzuje tvorbu vodného kameňa, obsahuje vysoko účinné zložky, ktoré ..
Larrin Pissoir Deo tablety borovica 900g*
Uvoľňuje intenzívnu príjemnú vôňu, čistí a dezodoruje, bohato pení, obmedzuje tvorbu vodného kameňa. Obsahuje vysoko účinné zložky, ktoré odstraňujú n..
LARRIN PISSOIR DEO TABLETY Jahoda 250G 10KS*
Pissoir Deo uvoľňuje intenzívnu príjemnú vôňu, čistí a dezodoruje, bohato pení, obmedzuje tvorbu vodného kameňa, obsahuje vysoko účinné zložky, ktoré ..
Larrin Pissoir Deo tablety jahoda 900g*
Pissoir Deo uvoľňuje intenzívnu príjemnú vôňu, čistí a dezodoruje, bohato pení, obmedzuje tvorbu vodného kameňa, obsahuje vysoko účinné zložky, ktoré ..
Larrin Pissoir DEO tablety ocean 900g*
Pissoir Deo uvoľňuje intenzívnu príjemnú vôňu, čistí a dezodoruje, bohato pení, obmedzuje tvorbu vodného kameňa, obsahuje vysoko účinné zložky, ktoré ..
Lumila tekutý čistiaci prostriedok na hygienické zariadenia 500ml*
Lumila extra silný čistič na hygienické zariadenia, na vodný kameň, čistí vane, umývadlá, obkladačky, WC misy, odstraňuje aj iné usadeniny. *,,POUŽÍVA..
Luxon rýchlorozpúšťač vodného kameňa 100g
Vhodný prípravok na vodný kameň v žehličkách, práčkach, umývačkách riadu, rýchlovarných kanviciach. ..
Mikrobec na likvidáciu obsahu septikov 25g*
Mikrobiologický prípravok na biologickú likvidáciu obsahu septiku. Pravidelné používanie Microbecu obmedzuje frekvenciu vyprázdňovania septiku, likvid..
Mikrohandrička na vodný kameň Vileda 1ks
Mikrohandrička na vodný kameň. Abrazívna strana pomáha odstrániť vodný kameň, mäkká strana, je určená pre utretie vody. Prie žiarivé vodovodné kohútik..
Namo prostriedok na namáčanie bielizne 600g*
Bezfosfátový prostriedok na namáčanie bielizne. Obsah balíčku postačí na prípravu max. 370L roztoku na namáčenie. Väčšia dávka nie je na škodu, pretož..
Zobrazenie 1 až 24 z 39 (2 stránok)