- na vodný kameň
Bacti + prírodná biológia pre septik, žumpu, latrínu, potrubie, sifóny, ČOV 500g*
Bacti + prírodná biológia pre septik, žumpu, latrínu, potrubie, sifóny, ČOV. Účinné čistenie odpadovej vody, odstránenie zápachu, dlhšie obdobia medzi..
Čistič odpadov Stura Facile 1000ml*
Ľahko uvoľní upchaté odpady, obsahuje kyselinu sírovú. Prípravok je určený na prečistenie výhradne hrubostrenných plastových a keramických odpadov umý..
Čistič sifónov Fredy 500g*
Extra účinné mikrogranule Fredy na čistenie sifónov 9 dávok 500g. Fredy je najlepší na čistenie sifónov, ktoré skoro neodtekajú a na preventívne čiste..
Dekalko na hrdzu a vodný kameň 150g
Dekalko na hrdzu a vodný kameň, ľahko a rýchlo rozpustí usadeniny z vody v elektrických spotrebičoch. Tak šetrí náklady na opravy, el. prúdu a predlžu..
HG čistič vodného kameňa 500ml*
Tam, kde je voda, je aj vodný kameň. Vodný kameň zanecháva matný film na dlaždiciach, v sprchovacích kútoch, na plastových vaniach, umývadlách, vodovo..
HG odstranovač vodného kameňa 0.5l*
Prípravok špeciálne vyvinutý na odstraňovanie vodného kameňa z prístrojov, ktoré su v styku s horúcou vodou ako kávovary, rýchlovarné kanvice, práčky...
HG odstranovač vodného kameňa 500ml*
Čistiaci prostriedok HG profesionálny odstraňovač vodného kameňa (modrý hagesan) má zázračné účinky proti vápenatému nánosu, hrdzavým škvrnám, močovém..
Lanza tekutý čistič práčky 250ml
Tekutý čistič práčky a jeho unikátne zloženie má trojnásobný účinok: 1. Čistí a odstraňuje nečistoty a zvyšky pracieho prostriedku zo všetkých povrcho..
Larrin Pissoir Deo tablety jahoda 900g*
Pissoir Deo uvoľňuje intenzívnu príjemnú vôňu, čistí a dezodoruje, bohato pení, obmedzuje tvorbu vodného kameňa, obsahuje vysoko účinné zložky, ktoré ..
Lumila tekutý čistiaci prostriedok na hygienické zariadenia 500ml*
Lumila extra silný čistič na hygienické zariadenia, na vodný kameň, čistí vane, umývadlá, obkladačky, WC misy, odstraňuje aj iné usadeniny. *,,POUŽÍVA..
Mikrobec na likvidáciu obsahu septikov 25g*
Mikrobiologický prípravok na biologickú likvidáciu obsahu septiku. Pravidelné používanie Microbecu obmedzuje frekvenciu vyprázdňovania septiku, likvid..
Namo prostriedok na namáčanie bielizne 600g*
Bezfosfátový prostriedok na namáčanie bielizne. Obsah balíčku postačí na prípravu max. 370L roztoku na namáčenie. Väčšia dávka nie je na škodu, pretož..
Sifo čistič odpadu 500g*
Sifo je určený na čistenie sifónov umývadiel, výlevok, vaní, WC a kuchynských drezov. Rozpúšťa kuchynské odpady, mastné usadeniny, vlasy. Nechajte pôs..
Sóda kryštálová 1kg*
Luxon kryštálová sóda ľahko a rýchlo rozpustná. Prostriedok na zmäkčovanie vody, na namáčanie silne znečistených odevov /pracovné odevy, montérky/, vh..
Tabletovaná soľ na vodný kameň 1kg*
Používa sa na znižovanie tvrdosti vody, regeneráciu katiónových filtrov v automatických vodárňach, kávovaroch a iných zariadeniach kde sa vyžaduje upr..
Tako odstraňovač vodného kameňa tablety 20ks*
Zabraňuje vzniku usadenín, šetrí vašu práčku, prádlo a pracie prostriedky. Tako inhibítor tablety zabraňujú tvorbe nežiadúcich usadenín a mastnôt v ce..
WC NET AKTIVÁTOR SEPTIKov 16kapsulí *
WC NET Aktivátor septikov vďaka svojmu novému koncentrovanému zloženiu, zvyšuje účinnosť enzýmov, ktoré ešte lepšie rozpúšťajú tuhé zložky odpadu, čím..
Zobrazenie 1 až 17 z 17 (1 stránok)