- do umývačiek riadu
Calgonit čistič do umývačky riadu 250ml*
Calgonit Finish je čistič umývačky riadu, účinný na mastnotu, vodný kameň. Celá fľaštička Calgonit sa umiestňuje hore dnom po odstránení nálepky na vi..
Calgonit Finish do umývačiek riadu citrón 60 umytí *
Dodáva vašej umývačke riadu sviežu vôňu citrónu a limetky. Jeho špeciálne dvojité komory účinkujú súčasne a vy tak môžete pri každom otvorení vašej um..
Calgonit Finish Powerball unikátny gélový 60tbl. *
Calgonit finish powerball vášmu riadu dodá neuveriteľný lesk, vysoko účinný, zmäkčí a odstráni i tie najsilnejšie nečistoty, efektívna formula, pre či..
Calgonit finish prášok do umývačky riadu citrónový 2,5kg*
Prášok do umývačky riadu, pre silné znečistenie riadu použite viac prášku, pre ľahko znečistený riad stačí menej prášku. Pred vložením do umývačky, dô..
Calgonit finish prášok do umývačky riadu Classic 2,5kg*
Prostriedok do umývačky riadu pre domáce použitie. Pred vložením do umývačky, dôkladne odstráňte všetky zbytky jedla. Nasypte prášok do dávkovača, pod..
Calgonit finish soľ 1,5kg*
Usadzujúci sa vodný kameň môže rýchlo obmedziť výkonnosť Vašej umývačky riadu. Finish soľ je z 99,9% číra a špeciálne granulovaná pre použitie v umýva..
Fairy platinum do umývačky riadu 10 cps. 168,6g
Fairy Gélové tablety do umývačky riadku (All in 1). Dokonale odstráni (24h) zaschnutú mastnotu. Každá gélová kapsula s prijemnou vôňou je (100%) účinn..
Fairy Platinum kapsule do umývačky riadu s vôňou citrónu 36ks*
Fairy Platinum kapsule do umývačky riadu s vôňou citrónu 36ks 606g kapsulu vložte do zásuvky umývacieho prostriedku a zásobník uzavrite. Kapsulu neroz..
Finish Čistič umývačky riadu Lemon 250+5ml
Finish čistič umývačky riadu Lemon. I keď si myslíte, že vaša umývačka riadu je čistá, každým dňom sa na jej vnútorných i viditeľných častiach, ako sú..
Finish Gel prostriedok do umývačky riadu 650ml
Finish gel all in 1 max shine & protect. Návod na použitie: Otvorte fľašu a nalejte prostriedok Finish All in 1 gél do určeného miesta v umývačke. Uza..
Finish gél so soľou a leštidlom 1300ml*
Finish All in 1 multifunkčný gel s funkciou soli a leštidla, pridáva sa do umývačky riadu. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM SI ..
Finish Lemon čistič do umývačky riadu 250ml*
Čistič umývačky riadu účinný na mastnotu, vodný kameň s citrónovou vôňou. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM SI VŽDY PREČÍTAJTE E..
Finish Lemon leštidlo do umývačky riadu 400ml*
Dopĺňajte pravidelne do umývačky riadu leštidlo do dávkovača.*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM SI VŽDY PREČÍTAJTE ETIKETU A INFO..
Finish leštidlo do umývačky riadu 400ml*
Dopĺňajte pravidelne leštidlo do dávkovača umývačky riadu 400ml* Dodáva vášmu riadu a sklu mimoriadny lesk a zanecháva ho bez škvŕn, chráni pred vodný..
Finish Powerball - classic tableta do umývačky riadu 30ks*
Užívajte si dokonalú čistotu s tabletami Calgonit Classic pri každom umytí riadu. Odstraňuje aj tie najodolnejšie škvrny od čaju a kávy a zaisťuje nep..
Finish tabletky do umývačky riadu 110ks*
Calgonit Finish Classic tablety do umývačky riadu. Tableta sa umiestňuje do dávkovača na vnútornej strane dvierok vašej umývačky. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍD..
Finish tablety do umývačky riadu 39ks*
Calgonit Finish Classic tablety do umývačky riadu. Tabletu umiestnite do dávkovača na vnútornej strane dvierok vašej umývačky. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY B..
Finish vôňa do umývačky riadu 60 umytí
Finish deodorant osviežovač do umývačky riadu, ktorý pohlcuje pachy. Povedzte stop zápachu v umývačke. Na 60 umytí. Osviežovač má dvojaké akčné riešen..
Jar Platinum do umývačky riadu 20cps.*
Neuveriteľná čistota riadku, silný odmasťovací účinok, účinok odstraňovania mastnoty z umývačky riadu, odstraňovanie odolných škvŕn, úžasný lesk, čist..
Jar platinum do umývačky riadu 40cps. *
Neuveriteľná čistota riadu, silný odmasťovací účinok, účinok odstraňovania mastnoty z umývačky riadu, odstraňovanie odolných škvŕn, úžasný lesk, čisti..
Jar Platinum do umývačky riadu 80cps.*
Neuveriteľná čistota riadku, silný odmasťovací účinok, účinok odstraňovania mastnoty z umývačky riadu, odstraňovanie odolných škvŕn, úžasný lesk, čist..
JAR PLATINUM DO UMÝVAČKY RIADU CPS. 36KS 536G
Účinok umývania na 1 krát. Neuveriteľná čistota riadu (10 funkcií). Silný čistiaci účinok, tekuté zložky na rozpúšťanie mastnoty, odstraňovanie odolný..
Jar platinum do umývačky riadu cps. 45ks 671g
Účinok umývania na 1 krát. Neuveriteľná čistota riadu (10 funkcií). Silný čistiaci účinok, tekuté zložky na rozpúšťanie mastnoty, odstraňovanie odolný..
Jar platinum kapsle do umývačky riadu Economy pack 50cps.*
Kapsle do umývačky riadu: - neuveriteľná čistota riadu, silný odmasťovací účinok, účinok odstraňovania mastnoty z umývačky riadu, odstraňovanie odolný..
Zobrazenie 1 až 24 z 24 (1 stránok)