- do umývačiek riadu
Calgonit čistič do umývačky riadu 250ml*
Calgonit Finish je čistič umývačky riadu, účinný na mastnotu, vodný kameň. Celá fľaštička Calgonit sa umiestňuje hore dnom po odstránení nálepky na vi..
Calgonit Finish do umývačiek riadu citrón 60 umytí *
Dodáva vašej umývačke riadu sviežu vôňu citrónu a limetky. Jeho špeciálne dvojité komory účinkujú súčasne a vy tak môžete pri každom otvorení vašej um..
Calgonit finish soľ 1,5kg*
Usadzujúci sa vodný kameň môže rýchlo obmedziť výkonnosť Vašej umývačky riadu. Finish soľ je z 99,9% číra a špeciálne granulovaná pre použitie v umýva..
Fairy platinum do umývačky riadu 10 cps. 168,6g
Fairy Gélové tablety do umývačky riadku (All in 1). Dokonale odstráni (24h) zaschnutú mastnotu. Každá gélová kapsula s prijemnou vôňou je (100%) účinn..
Fairy Platinum kapsule do umývačky riadu s vôňou citrónu 36ks*
Fairy Platinum kapsule do umývačky riadu s vôňou citrónu 36ks 606g kapsulu vložte do zásuvky umývacieho prostriedku a zásobník uzavrite. Kapsulu neroz..
Finish Gel prostriedok do umývačky riadu 650ml
Finish gel all in 1 max shine & protect. Návod na použitie: Otvorte fľašu a nalejte prostriedok Finish All in 1 gél do určeného miesta v umývačke. Uza..
Finish Lemon čistič do umývačky riadu 250ml*
Čistič umývačky riadu účinný na mastnotu, vodný kameň s citrónovou vôňou. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM SI VŽDY PREČÍTAJTE E..
Finish leštidlo do umývačky riadu 400ml*
Dopĺňajte pravidelne leštidlo do dávkovača umývačky riadu 400ml* Dodáva vášmu riadu a sklu mimoriadny lesk a zanecháva ho bez škvŕn, chráni pred vodný..
Jar platinum do umývačky riadu 40cps. *
Neuveriteľná čistota riadu, silný odmasťovací účinok, účinok odstraňovania mastnoty z umývačky riadu, odstraňovanie odolných škvŕn, úžasný lesk, čisti..
Jar Platinum do umývačky riadu 80cps.*
Neuveriteľná čistota riadku, silný odmasťovací účinok, účinok odstraňovania mastnoty z umývačky riadu, odstraňovanie odolných škvŕn, úžasný lesk, čist..
Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)