- na WC
Bacti + prírodná biológia pre septik, žumpu, latrínu, potrubie, sifóny, ČOV 500g*
Bacti + prírodná biológia pre septik, žumpu, latrínu, potrubie, sifóny, ČOV. Účinné čistenie odpadovej vody, odstránenie zápachu, dlhšie obdobia medzi..
Biodry baktérie do suchých WC 100g
Biodry je zmesou nezávadných, nepatogénnych užitočných baktérií a enzýmov, ktoré ekologicky rozkladajú organické látky v suchých toaletách. Účinne red..
Bref guličky Levanduľové 50g*
Bref Power Aktiv mimoriadna čistota, ochrana proti vodnému kameňu, sviežosť, čistiaca pena.*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM SI ..
DR. DEVIL WC ČISTIČ gél natur fresh 750ML
3v1 tekutý WC čistič sviežo vonia, čistí a odstraňuje vodný kameň a ďalšie nečistoty...
Dr. Devil WC čistič gél polar aqua 3v1 750mL
3v1 tekutý WC čistič sviežo vonia, čistí a odstraňuje vodný kameň a ďalšie nečistoty. ..
DR.DEVIL BLOK NALEPOVACIA KVETINKA DO WC 75ML / modrá*
Doba pôsobenia jednej kvetinky je cca jeden týždeň. Pri aplikácii do miesta väčšieho prúdu vody získate lepšiu účinnosť, aplikáciou mimo hlavný prúd v..
Dr.Devil WC blok kvetinka vôňa leta 75ml*
WC bodový blok s prídavkom látky neutralizujúcej nepríjemné pachy. Vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa. Doba pôsobenia ..
Dr.Devil WC gel apple fresh 400ml
3v1 WC gel vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa. ..
Dr.Devil WC gel lemon fresh 400ml
3v1 WC gel vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa. ..
Fixinela perfekt na špáry exclusive 500ml*
Fixinela exclusive perfekt na špáry vracia špáram pôvodnú farbu, odstraňuje vodný kameň z bateríí, vaní, umývadiel, obkladačiek, dlažby, čistí špáry n..
Fixinela tablety do pisoárov vôňa oceán 1kg*
Uvoľňujú príjemnú vôňu. Čistia a dezodorujú. Obmedzujú tvorbu vodného a močového kameňa. Obsahujú účinné zložky, ktoré odstraňujú nečistoty a zabraňuj..
Fixinela tablety do pisoáru vôňa pine fresh 1kg*
Uvoľňujú príjemnú vôňu. Čistia a dezodorujú. Obmedzujú tvorbu vodného a močového kameňa. Obsahujú účinné zložky, ktoré odstraňujú nečistoty a zabraňuj..
Fixinela tekutý čistiaci prostriedok 500ml*
Kyslý čistiaci prostriedok na vane, umývadlá, obkladačky, WC misy, batérie, odstraňuje hrdzu, vodný kameň a iné usadeniny, zabíja baktérie.*,,POUŽÍVAJ..
Hg extra silný čistič na toalety 500ml*
V každej toalete môže vzniknúť ťažko odstrániteľný povlak.Takéto problémové znečistenie ako aj tvrdý vápenatý povlak, močový kameň, alebo iné ťažko od..
HG každodenný hygienický sprej na toalety 500ml*
HG každodenný hygienický sprej na príslušenstvo toalety čerstvo voňajúci a rýchloschnúci sprejový čistič pre rýchle a pohodlné každodenné hygienické č..
Hg sanitárny lesk 0,5l
HG sanitárny lesk dovolí umývadlám, vaniam, toaletám, vodovodným batériam a dlažbe lesknúť sa ako keby boli nové.HG sanitárny lesk príjemne vonia a od..
HG tekutý bio-čistič kuchynských odpadov 1l*
Ako následok splachovania do odpadov zvyškov jedál, mastnôt a olejov sú veľmi častým javom silne upchté kuchynské odpady. HG tekutý bio čistič kuchyns..
Larrin Pissoir Deo tablety jahoda 900g*
Pissoir Deo uvoľňuje intenzívnu príjemnú vôňu, čistí a dezodoruje, bohato pení, obmedzuje tvorbu vodného kameňa, obsahuje vysoko účinné zložky, ktoré ..
Lumila tekutý čistiaci prostriedok na hygienické zariadenia 500ml*
Lumila extra silný čistič na hygienické zariadenia, na vodný kameň, čistí vane, umývadlá, obkladačky, WC misy, odstraňuje aj iné usadeniny. *,,POUŽÍVA..
Mikrobec na likvidáciu obsahu septikov 25g*
Mikrobiologický prípravok na biologickú likvidáciu obsahu septiku. Pravidelné používanie Microbecu obmedzuje frekvenciu vyprázdňovania septiku, likvid..
Náplň do chemických WC bioclean 1L*
Náplň do chemických WC zaisťuje čistotu, znižuje tvorbu rozkladných plynov, rozkladá odpad a príjemne vonia. Doporučené riedenie 100ml na 20L kapacity..
Proseptik enzymatický prípravok pre skvapalňovanie a rozklad fekálií, odpadov 4x80g
Pridaním prípravku PROSEPTIK, ktorý obsahuje enzýmy rozkladajúce tuky, škroby a bielkoviny, sa vytvárajú priaznivé podmienky na dosiahnutie dlhodobej ..
Pulirapid tekutý čistič pre celú domácnosť 1.5l*
Pulirapid Casa je nový čistiaci prostriedok ideálny pre dokonalú hygienu všetkých domácich umývateľných povrchov. Čistí, odmasťuje a zanecháva príjemn..
WC kefa biela
WC kefa biela ..
Zobrazenie 1 až 24 z 25 (2 stránok)