- na podlahy a parkety
Alex na všetky typy podláh mydlový čistič 750ml*
Alex na všetky typy plávajúcich, laminátových, korkových podláh. Mydlový čistič s pomarančovým olejom čistí a ošetruje všetky typy laminátových plávaj..
Diava pasta na prakety 360g*
Diava je určená na leštenie a konzervovanie parketových a linoleových podláh. Veľmi znečistenú podlahu najskôr očistíme brúsením, drôtikovaním alebo u..
HG čistič na dlažbu s leskom 1L*
HG čistič na dlažbu s leskom /lesklá ochrana na podlahy/ je prostriedok na umývanie na pravidelné čistenie, nádherne sviežej vône, je koncentrovaný a ..
HG extrémne intenzívny čistič na dlažbu 1l*
HG extrémne intenzívny čistič (super odstraňovač) (HG výrobok 20) je profesionálny, extrémne silný čistič na odstraňovanie skutočne problematických zn..
HG Impregnačný ochranný prostriedok na dlažbu 1l*
HG impregnačný ochranný prostriedok (HG výrobok 13) predstavuje špeciálny prostriedok na základné ošetrenie neglazúrovanej dlažby alebo dlažbového kam..
Hg intenzívny čistič na laminátové plávajúce podlahy 1l*
HG intenzívny čistič na laminátové plávajúce podlahy (HG výrobok 74) je silný čistiaci prostriedok na bezpečné a rýchle odstraňovanie odolnej nečistot..
HG koncentrovaný čistič špár 500ml*
HG koncentrovaný čistič špár odstraňuje silnú nečistotu na špárach. Žltý alebo hnedý povlak, ktorý zostane na špárach po vyčistení týmto prípravkom, j..
HG lesk a ochrana na laminátové plávajúce podlahy 1l*
HG ochranný film s leskem pro laminátové plovoucí podlahy (lesk & ochrana pro laminátové plovoucí podlahy) (HG výrobok 70) je tekutá polymérová emulzi..
HG ochranný film bez lesku na parketové podlahy 1L*
HG ochranný film s leskom na parketové podlahy (p.e. Polish) (HG výrobok 51) je tekutá polymérová emulzia, ktorá sa veľmi jednoducho nanáša a po zasch..
HG odstraniteľná ochrana dlažby 1l*
Prípravkom HG odstraniteľná ochrana dlažby sa nanáša na dlažbu veľmi jemný ochranný film. Týmto filmom sa uzatvoria póry a žiadna nečistota sa nedosta..
HG Odstraňovač škvŕn 500ml*
Na odstránenie tukových a mastných škvŕn z dlažby, prírodného kameňa, betónu a cementu. Prípravok je taktiež vhodný na odstránenie (starých) vrstiev p..
HG odstranovač zvyškov cementu 1l*
HG odstraňovač zvyškov cementu (HG výrobok 12) odstraňuje odolné zvyšky cementu a malty o.i. zo všetkých druhov poréznych a neporéznych dlaždíc, obkla..
HG p.e.polish lesklá ochranná vrstva pre lakované podlahy 1L*
Ochraňuje vrstvu laku na parketách pred opotrebovaním, škrabancami, odreninami a intenzívnym zašpineným. Prípravok HG p.e. polish dodáva parketám lesk..
HG p.e.polish odstraňovač 1l*
HG Odstraňuje ochranné vrstvy prípravku HG p.e.polish ako ťažko odstraniteľnú špinu z lakovaných drevených podláh. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM Sp..
HG škvrnám odolný prírodný olej na podlahy 1L*
HG olej na podlahy škvrnám odolný - prírodný sú výživné oleje na báze Čínského Tung oleja a iných prírodných výživných surovín. Tieto unikátne podlaho..
HG špeciálny čistič na parkety a drevené podlahy 1l*
Prípravok HG špeciálny čistič na parkety a drevené podlahy je rýchlo sa odparujúci čistiaci prostriedok, ktorý veľmi dobre odstraňuje škvrny a nečisto..
HG sprej na laminátové plávajúce podlahy na každý deň 0.5l*
Každý deň je vaša laminátová podlaha vystavená prachu, piesku a inému ľahkému znečisteniu Z HG sprej na laminátové plávajúce podlahy na každý deň (HG ..
HG super ochrana špár obkladov a dlažby 250ml*
Mnohé škáry sú porézne a absorbujú preto velmi rýchlo mastnotu, necistotu a vápenaté usadeniny. Ked sa napríklad na podlahové škáry rozleje víno, mali..
Mr.monk univerzálny čistič citrón 5L
Mr.monk univerzálny čistič jablko 5L. Prípravok na ručné umývanie riadu, podláh a iných povrchov. Príjemne vonia a dobre odmasťuje, umyté predmety a p..
Pronto na podlahu s mandlovým olejom 750ml
Pronto Extra Care čistič na drevo s mandľovým olejom zvlhčuje a chráni počas čistenia celistvém, umývateľné drevené povrchy s povrchovou úpravou. Návo..
Pulirapid tekutý čistič pre celú domácnosť 1.5l*
Pulirapid Casa je nový čistiaci prostriedok ideálny pre dokonalú hygienu všetkých domácich umývateľných povrchov. Čistí, odmasťuje a zanecháva príjemn..
SIDOLUX ČISTIACI PROSTREDOK NA PODLAHU, KACHLIČKY Wild Flower 1L
Prostriedok na umývanie všetkých umývateľných povrchov, nezanecháva šmuhy, odstraňuje špinu, zmäkčuje vodu, nečistoty a špina sa rýchlejšie a lepšie o..
Sidolux čistiaci prostriedok na dlažbu, kachličky s mydlom 1L*
Prostriedok na umývanie všetkých umývateľných povrchov, nezanecháva šmuhy, odstraňuje špinu, zmäkčuje vodu, nečistoty a špina sa rýchlejšie a lepšie o..
Sidolux čistiaci prostriedok na podlahu, kachličky kvetový 1l*
Prostriedok na umývanie všetkých umývateľných povrchov, nezanecháva šmuhy, odstraňuje špinu, zmäkčuje vodu, nečistoty a špina sa rýchlejšie a lepšie o..
Zobrazenie 1 až 24 z 26 (2 stránok)