- na podlahy a parkety
Alex na všetky typy podláh mydlový čistič 750ml*
Alex na všetky typy plávajúcich, laminátových, korkových podláh. Mydlový čistič s pomarančovým olejom čistí a ošetruje všetky typy laminátových plávaj..
Diava pasta na prakety 360g*
Diava je určená na leštenie a konzervovanie parketových a linoleových podláh. Veľmi znečistenú podlahu najskôr očistíme brúsením, drôtikovaním alebo u..
HG čistič na dlažbu s leskom 1L*
HG čistič na dlažbu s leskom /lesklá ochrana na podlahy/ je prostriedok na umývanie na pravidelné čistenie, nádherne sviežej vône, je koncentrovaný a ..
HG extrémne intenzívny čistič na dlažbu 1l*
HG extrémne intenzívny čistič (super odstraňovač) (HG výrobok 20) je profesionálny, extrémne silný čistič na odstraňovanie skutočne problematických zn..
HG Impregnačný ochranný prostriedok na dlažbu 1l*
HG impregnačný ochranný prostriedok (HG výrobok 13) predstavuje špeciálny prostriedok na základné ošetrenie neglazúrovanej dlažby alebo dlažbového kam..
Hg intenzívny čistič na laminátové plávajúce podlahy 1l*
HG intenzívny čistič na laminátové plávajúce podlahy (HG výrobok 74) je silný čistiaci prostriedok na bezpečné a rýchle odstraňovanie odolnej nečistot..
HG koncentrovaný čistič špár 500ml*
HG koncentrovaný čistič špár odstraňuje silnú nečistotu na špárach. Žltý alebo hnedý povlak, ktorý zostane na špárach po vyčistení týmto prípravkom, j..
HG lesk a ochrana na laminátové plávajúce podlahy 1l*
HG ochranný film s leskem pro laminátové plovoucí podlahy (lesk & ochrana pro laminátové plovoucí podlahy) (HG výrobok 70) je tekutá polymérová emulzi..
HG ochranný film bez lesku na parketové podlahy 1L*
HG ochranný film s leskom na parketové podlahy (p.e. Polish) (HG výrobok 51) je tekutá polymérová emulzia, ktorá sa veľmi jednoducho nanáša a po zasch..
HG odstraniteľná ochrana dlažby 1l*
Prípravkom HG odstraniteľná ochrana dlažby sa nanáša na dlažbu veľmi jemný ochranný film. Týmto filmom sa uzatvoria póry a žiadna nečistota sa nedosta..
HG Odstraňovač škvŕn 500ml*
Na odstránenie tukových a mastných škvŕn z dlažby, prírodného kameňa, betónu a cementu. Prípravok je taktiež vhodný na odstránenie (starých) vrstiev p..
HG odstranovač zvyškov cementu 1l*
HG odstraňovač zvyškov cementu (HG výrobok 12) odstraňuje odolné zvyšky cementu a malty o.i. zo všetkých druhov poréznych a neporéznych dlaždíc, obkla..
HG p.e.polish lesklá ochranná vrstva pre lakované podlahy 1L*
Ochraňuje vrstvu laku na parketách pred opotrebovaním, škrabancami, odreninami a intenzívnym zašpineným. Prípravok HG p.e. polish dodáva parketám lesk..
HG p.e.polish odstraňovač 1l*
HG Odstraňuje ochranné vrstvy prípravku HG p.e.polish ako ťažko odstraniteľnú špinu z lakovaných drevených podláh. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM Sp..
HG škvrnám odolný prírodný olej na podlahy 1L*
HG olej na podlahy škvrnám odolný - prírodný sú výživné oleje na báze Čínského Tung oleja a iných prírodných výživných surovín. Tieto unikátne podlaho..
HG špeciálny čistič na parkety a drevené podlahy 1l*
Prípravok HG špeciálny čistič na parkety a drevené podlahy je rýchlo sa odparujúci čistiaci prostriedok, ktorý veľmi dobre odstraňuje škvrny a nečisto..
HG sprej na laminátové plávajúce podlahy na každý deň 0.5l*
Každý deň je vaša laminátová podlaha vystavená prachu, piesku a inému ľahkému znečisteniu Z HG sprej na laminátové plávajúce podlahy na každý deň (HG ..
HG super ochrana špár obkladov a dlažby 250ml*
Mnohé škáry sú porézne a absorbujú preto velmi rýchlo mastnotu, necistotu a vápenaté usadeniny. Ked sa napríklad na podlahové škáry rozleje víno, mali..
Mazľavé mydlo 1kg*
Mazľavé mydlo je určené na umývanie podláh, chodieb, hygienických zariadení, stien pred maľovaním, na odstraňovanie nečistôt. Je takisto vhodné na pre..
Mr.monk univerzálny čistič citrón 5L
Mr.monk univerzálny čistič jablko 5L. Prípravok na ručné umývanie riadu, podláh a iných povrchov. Príjemne vonia a dobre odmasťuje, umyté predmety a p..
Pronto na podlahu s mandlovým olejom 750ml
Pronto Extra Care čistič na drevo s mandľovým olejom zvlhčuje a chráni počas čistenia celistvém, umývateľné drevené povrchy s povrchovou úpravou. Návo..
Pulirapid tekutý čistič pre celú domácnosť 1.5l*
Pulirapid Casa je nový čistiaci prostriedok ideálny pre dokonalú hygienu všetkých domácich umývateľných povrchov. Čistí, odmasťuje a zanecháva príjemn..
SIDOLUX ČISTIACI PROSTREDOK NA PODLAHU, KACHLIČKY Wild Flower 1L
Prostriedok na umývanie všetkých umývateľných povrchov, nezanecháva šmuhy, odstraňuje špinu, zmäkčuje vodu, nečistoty a špina sa rýchlejšie a lepšie o..
Sidolux čistiaci prostriedok na dlažbu, kachličky s mydlom 1L*
Prostriedok na umývanie všetkých umývateľných povrchov, nezanecháva šmuhy, odstraňuje špinu, zmäkčuje vodu, nečistoty a špina sa rýchlejšie a lepšie o..
Zobrazenie 1 až 24 z 27 (2 stránok)