- na podlahy a parkety
Alex 2v1 čistič parketového dreva 750ml
Alex 2v1 s kokosovým mydlom veľmi účinne čistí všetky typy drevených lakovaných a dýhovaných voskovaných podláh, parkiet a dosiek a zároveň im dodáva ..
Alex bezfarebná leštenka na podlahy 750ml*
Alex na všetky typy drevených a laminátových plávajúcich podláh. Obsahuje včelí vosk na ochranu podlahy. Spomaľuje starnutie podlahy spôsobené namáhan..
Alex Čistič na linoleum a dlažbu 750 ml
Čistič s leskom 2v1 na všetky typy podláh z dlažby, lina, marmolea, mramoru, kameniny a pod. Čistí bez zanechania šmúh, zvyšuje pôvodný lesk podlahy a..
Alex čistič s leskom na plávajúce podlahy 750ml*
Alex na všetky typy plávajúcich, laminátových a korkových podláh. Čistí a leští bez zanechania šmúh a obnovuje prirodzený lesk podláh. Zanecháva sviež..
Alex mydlový čistič na všetky typy podláh 750ml*
Alex na všetky typy podláh z dlažby, lina, marmolea, mramoru, kameniny a pod. Mydlový čistič na studené plochy účinne odstraňuje nečistoty. Vďaka prír..
Alex na drevo a parkety mydlový čistič 750 + 250 ml*
Na všetky typy drevených podláh, parkiet a plávajúcich drevených podláh. Mydlový čistič s kokosovým mydlom čistí a ošetruje podlahy a ďalšie typy drev..
Alex na drevo a parkety s kokosovým mydlom 750ml*
Alex na všetky typy drevených podláh. Ideálny na ušľachtilý nábytok a dokonca aj na neleštené drevo, dvere a okná, skrine a drevené plochy. Čistí a ch..
Alex na všetky typy podláh mydlový čistič 750ml*
Alex na všetky typy plávajúcich, laminátových, korkových podláh. Mydlový čistič s pomarančovým olejom čistí a ošetruje všetky typy laminátových plávaj..
Bistrol samoleštiaca vosková emúlzia 500ml*
Bistrol sa používa k lešteniu a konzervácii nesavých podlahových krytín napr. linoleum, rôzne druhy dlaždíc, laminát, prírodného aj umelého kameňa, la..
Chloramin T dezinfekčný prípravok 1000g*
Univerzálny práškový chlórový dezinfekčný prípravok určený na dezinfekciu plôch, povrchov a predmetov v zdravotníctve, v potravinárstve, v komunálnej ..
Cif na podlahu vôňa levanduľa 1l
Cif univerzálny čistiaci prostriedok na podlahu. Je vhodný na čistenie podláh, laminát a iných umývateľných plôch, zanecháva čistené povrchy čisté a ..
Diava na podlahy 750 ml
Čistiaci prostriedok na podlahu..
Diava pasta na parkety 7kg*
Diava je určená na leštenie a konzervovanie parketových a linoleových podláh. Návod na použitie: vhodná na veľmi znečistenú podlahu najprv očistíme b..
Diava pasta na prakety 360g*
Diava je určená na leštenie a konzervovanie parketových a linoleových podláh. Veľmi znečistenú podlahu najskôr očistíme brúsením, drôtikovaním alebo u..
HG absorbovač oleja a mastných škvŕn 250ml*
HG absorbovač olejových a mastných škvŕn z prírodného kameňa (HG výrobok 42) je jedinečný produkt na jednoduché čistenie takmer všetkých druhov olejov..
HG čistič na dlažbu s leskom 1L*
HG čistič na dlažbu s leskom /lesklá ochrana na podlahy/ je prostriedok na umývanie na pravidelné čistenie, nádherne sviežej vône, je koncentrovaný a ..
HG čistič s leskom na laminátové plávajúce podlahy 1l*
HG čistič s leskem pro laminátové plovoucí podlahy (HG výrobok 73) je výborný koncentrovaný čistiaci prostriedok so sviežou vôňou, s možnosťou obnovy ..
HG čistič s leskom na parketové podlahy 1L*
HG čistič s leskom na parketové podlahy (čistič s leskom) (HG výrobok 53) je koncentrovaný čistiaci prostriedok s príjemne sviežou vôňou na obnovu les..
HG čistič s leskom vinyl, linoleum, marmoleum 1l*
Prípravok HG čistič s leskom na vinyl, linoleum a marmoleum čistí dôkladne a do hĺbky a zároveň na podlahe zanechá ľahkú lesknúcu sa vrstvu. Do jednéh..
HG extrémne intenzívny čistič na dlažbu 1l*
HG extrémne intenzívny čistič (super odstraňovač) (HG výrobok 20) je profesionálny, extrémne silný čistič na odstraňovanie skutočne problematických zn..
HG Impregnačný ochranný prostriedok na dlažbu 1l*
HG impregnačný ochranný prostriedok (HG výrobok 13) predstavuje špeciálny prostriedok na základné ošetrenie neglazúrovanej dlažby alebo dlažbového kam..
Hg intenzívny čistič na laminátové plávajúce podlahy 1l*
HG intenzívny čistič na laminátové plávajúce podlahy (HG výrobok 74) je silný čistiaci prostriedok na bezpečné a rýchle odstraňovanie odolnej nečistot..
HG intenzívny čistič vinyl, linoleum, marmoleum 1l*
HG intenzívny čistič vhodný na odstránenie zastaralých alebo zašpinených vrstiev leštidiel, ako napr. HG ochrana a lesk na vinyl a linoleum. Prípravok..
HG koncentrovaný čistič špár 500ml*
HG koncentrovaný čistič špár odstraňuje silnú nečistotu na špárach. Žltý alebo hnedý povlak, ktorý zostane na špárach po vyčistení týmto prípravkom, j..
Zobrazenie 1 až 24 z 66 (3 stránok)