- na okná a sklá
Clin prostriedok na umývanie okien, rámov 750ml
Prostriedok na umývanie okien s alkoholom. Účinne čistí sklenené výplne, okenné rámy, parapety, zrkadlá, dlaždice, zariadenie kúpeľní a kuchýň, umelé ..
Fixinela Perfekt čistič krbových skiel 500ml*
Prípravok nastriekajte na znečistené miesto, rovnomerne na znečistené miesto, rovnomerne rozotrite a nechajte pôsobiť 20 minút /pri silnejšom znečiste..
HG čistič a odmasťovač okien 500ml*
HG čistič okien je vysoko koncentrovaný produkt, ktorý čistí a odmasťuje absolútne bez šmúh, ale neobsahuje čpavok ani lieh. Výrobok preto používajú a..
HG čistič okien 0.5l*
Prostriedok HG čistič okien je výnimočne silno koncentrovaný výrobok, ktorý čistí úplne bez šmúh a intenzívne a súčasne odmasťuje, avšak neobsahuje čp..
HG čistič skla a zrkadiel 500mL*
Prípravok HG čistič skla & zrkadiel je ideálny čistič na všetky druhy skiel a zrkadiel. Prípravok veľmi jednoducho odstraňuje špinu a mastnotu, schne ..
Hg čistič sklenených dvierok krbov a pecí 500ml*
Prípravok HG čistič sklenených dvierok krbov a pecí odstraňuje rýchlo a účinne všetky odolné znečistenia ako sú napríklad sadze, mastnota a decht zo s..
HG čistič sklenených dvierok krbov a pecí 500mL*
Prípravok HG čistič sklenených dvierok krbov a pecí odstraňuje rýchlo a účinne všetky odolné znečistenia ako sú napríklad sadze, mastnota a decht zo s..
Hg intenzívny čistič na plasty 500ml*
HG intenzívny čistič na plasty je vysoko účinný čistič na všetky typy plastov, náterov a farieb. Odstraňuje nánosy nikotínu, atmosferické nečistoty a ..
HG odstranovač nálepiek 250ml*
HG odstraňovač nálepiek odstraňuje hravo nálepky, lepidlo na etikety, lepidlo na gumu, lepiacu pásku, a dechtové škvrny, mastné fľaky, olej, čiary od ..
Ľadové kvety biely 200ml
Dekorácia na sklo a zrkadlá, znepriehľadnite elegantne sklo, vytvorte vlastnú dekoráciu na zrkadle alebo si umocnite vianočnú atmosféru vášho bytu a t..
Utierka z umelej jelenice 1ks Cedric
Utierka z umelej jelenice na utieranie a leštenie okien, skiel, zrkadiel a iných predmetov s lesklým povrchom. Umelá jelenica je vyrobená zo syntetick..
Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)