- na okná a sklá
Čistič skiel Cinol 600ml
Prípravok pre ľahké a kvalitné umývanie okien a iných sklenených, lesklých a keramických povrchov. Veľmi dôkladne odstráni mastnotu, nečistoty a zanec..
Clear Vue Rain Repellent - tekutý striekač 300ml *
Je unikátny prípravok, ktorý odpudzuje vodu a dážď so snehom a plexiskla. Za daždivého počasia zlepšuje viditeľnosť, zabezpečuje výborné výhľad a bezp..
Clin čistič na okná rozprašovač citrón 500ml
Clin na okná s rozprašovačom, používa sa na okná, sklá na aute, zrkadlá, sklenené stolíky atď. Obsahuje alkohol, citrónová vôňa...
Clin čistič na okná s alkoholom náhr.náplň 500ml
Čistič okien s alkoholom, vhodný na okná, okná auta, zrkadlá, sklenené stolíky atď. ..
Clin čistič na okná s rozprašovačom Caribbean sunshnine 400ml
Clin na okná s rozprašovačom, používa sa na okná, sklá na aute, zrkadlá, sklenené stolíky atď. Obsahuje alkohol. ..
Clin prostriedok na umývanie okien, rámov 750ml
Prostriedok na umývanie okien s alkoholom. Účinne čistí sklenené výplne, okenné rámy, parapety, zrkadlá, dlaždice, zariadenie kúpeľní a kuchýň, umelé ..
Fixinela Perfekt čistič krbových skiel 500ml*
Prípravok nastriekajte na znečistené miesto, rovnomerne na znečistené miesto, rovnomerne rozotrite a nechajte pôsobiť 20 minút /pri silnejšom znečiste..
HG čistič a odmasťovač okien 500ml*
HG čistič okien je vysoko koncentrovaný produkt, ktorý čistí a odmasťuje absolútne bez šmúh, ale neobsahuje čpavok ani lieh. Výrobok preto používajú a..
HG čistič okien 0.5l*
Prostriedok HG čistič okien je výnimočne silno koncentrovaný výrobok, ktorý čistí úplne bez šmúh a intenzívne a súčasne odmasťuje, avšak neobsahuje čp..
HG čistič skla a zrkadiel 500mL*
Prípravok HG čistič skla & zrkadiel je ideálny čistič na všetky druhy skiel a zrkadiel. Prípravok veľmi jednoducho odstraňuje špinu a mastnotu, schne ..
Hg čistič sklenených dvierok krbov a pecí 500ml*
Prípravok HG čistič sklenených dvierok krbov a pecí odstraňuje rýchlo a účinne všetky odolné znečistenia ako sú napríklad sadze, mastnota a decht zo s..
HG čistič sklenených dvierok krbov a pecí 500mL*
Prípravok HG čistič sklenených dvierok krbov a pecí odstraňuje rýchlo a účinne všetky odolné znečistenia ako sú napríklad sadze, mastnota a decht zo s..
Hg intenzívny čistič na plasty 500ml*
HG intenzívny čistič na plasty je vysoko účinný čistič na všetky typy plastov, náterov a farieb. Odstraňuje nánosy nikotínu, atmosferické nečistoty a ..
HG odstranovač nálepiek 250ml*
HG odstraňovač nálepiek odstraňuje hravo nálepky, lepidlo na etikety, lepidlo na gumu, lepiacu pásku, a dechtové škvrny, mastné fľaky, olej, čiary od ..
Ľadové kvety biely 200ml
Dekorácia na sklo a zrkadlá, znepriehľadnite elegantne sklo, vytvorte vlastnú dekoráciu na zrkadle alebo si umocnite vianočnú atmosféru vášho bytu a t..
Okena čistiaci prostriedok na okná 500ml
Univerzálny prostriedok s vyššou čistiacou účinnosťou na sklá, okenné tabule, zrkadlá, obrazovky, glazúry smalty a plasty. ..
Pronto multifunkčný čistič rozprašovač 500ml
Pronto multifunkčný čistič 5v1 99% Natural čistí rôzne povrchy, odstraňuje prach, zanecháva povrchy lesklé a bez šmúh, čistí šmuhy a odtlačky, obsahuj..
STIERKA kombinovaná NA OKNO obojstranná + TELESKopická rúčka Cedric
Kombinovaná stierka pre moderné čistenie okien, skiel a zrkadiel. Prednosťou stierky je vymeniteľný mikrofázový poťah na umývanie a možnosť nasadenia ..
Stierka na okno obojstranná náhrada Cedric
Stierka na okno obojstranná náhradná hlavica Cedric ..
Stierka na sklo 30cm
Stierka na sklo, ľahké a rýchle stieranie, vhodné na sklo, zrkadlá, obklady 30cm...
Stierka silikónová na okná s mikrofázou Cedric
Stierka silikónová na okná s mikrofázou Cedric ..
Utierka z umelej jelenice 1ks Cedric
Utierka z umelej jelenice na utieranie a leštenie okien, skiel, zrkadiel a iných predmetov s lesklým povrchom. Umelá jelenica je vyrobená zo syntetick..
Zobrazenie 1 až 22 z 22 (1 stránok)