- na okná a sklá
Aktivit čistič na okná náhrada 500ml*
Vďaka svojej čistiacej sile Aktivit kontakt rozprašovač na okná, rýchlo a ľahko odstráni akúkoľvek nečistotu a mastnotu z Vašich okien a zrkadiel. Okn..
Aktivit čistič na okná rozprašovač 500ml*
Vďaka svojej čistiacej sile Aktivit kontakt citrus, rozprašovač na okná, rýchlo a ľahko odstráni akúkoľvek nečistotu a mastnotu z Vašich okien a zrkad..
Čistič skiel Cinol 600ml
Prípravok pre ľahké a kvalitné umývanie okien a iných sklenených, lesklých a keramických povrchov. Veľmi dôkladne odstráni mastnotu, nečistoty a zanec..
Clear Vue Rain Repellent - tekutý striekač 300ml *
Je unikátny prípravok, ktorý odpudzuje vodu a dážď so snehom a plexiskla. Za daždivého počasia zlepšuje viditeľnosť, zabezpečuje výborné výhľad a bezp..
Clin čistič na okná proti zahmlievaniu 500ml
Prostriedok na umývanie okien s alkoholom zabraňujúci zahmlievaniu. Prostriedok je vhodný na zrkadlá, sklá, okná, okna na aute atď. obsahuje alkohol...
Clin čistič na okná rozprašovač citrón 500ml
Clin na okná s rozprašovačom, používa sa na okná, sklá na aute, zrkadlá, sklenené stolíky atď. Obsahuje alkohol, citrónová vôňa...
Clin čistič na okná s alkoholom náhr.náplň 500ml
Čistič okien s alkoholom, vhodný na okná, okná auta, zrkadlá, sklenené stolíky atď. ..
CLIN čistič na okná s rozprašovačom jablko 500ml
Clin na okná s rozprašovačom, používa sa na okná, sklá na aute, zrkadlá, sklenené stolíky atď. Obsahuje alkohol, vôňa jablka...
Clin čistič na okna s rozprašovačom kvety 500ml
Clin na okná s rozprašovačom, používa sa na okná, sklá na aute, zrkadlá, sklenené stolíky atď. Obsahuje alkohol...
Clin čistič na okná s rozprašovačom ovocnie vinegar 500ml
Prostriedok na umývanie okien s vôňou ovocného octu. Nastriekajte priamo na čistenú plochu a zotrite suchou utierkou...
Clin multi-shine na okná 500ml
Čistič okien, skiel, okien a skiel na aute, TV obrazoviek, varnej dosky a iných zariadení. ..
Clin prostriedok na umývanie okien náhradná náplň 500ml
Prostriedok na umývanie okien s alkoholom. Nastriekajte priamo na nečistotu a utrite suchou handričkou...
Clin prostriedok na umývanie okien, rámov 750ml
Prostriedok na umývanie okien s alkoholom. Účinne čistí sklenené výplne, okenné rámy, parapety, zrkadlá, dlaždice, zariadenie kúpeľní a kuchýň, umelé ..
Dr.Beckmann čistič na LCD obrazovky 150ml
Moderné ploché obrazovky sú veľmi citlivé a ľahko sa poškodia. Špeciálne potiahnuté povrchy vyžadujú špeciálne čistenie. Štandardné domáce čistiace pr..
Fixinela Perfekt čistič krbových skiel 500ml*
Prípravok nastriekajte na znečistené miesto, rovnomerne na znečistené miesto, rovnomerne rozotrite a nechajte pôsobiť 20 minút /pri silnejšom znečiste..
Handrička na okná Vileda 40 x 36cm 1ks
Handrička na okná plus 30% mikrovlákien pre perfektne čisté okná a dlhšiu životnosť handričky. Originálna Vileda handrička na okná a vyrobená z materi..
HG čistič a odmasťovač okien 500ml*
HG čistič okien je vysoko koncentrovaný produkt, ktorý čistí a odmasťuje absolútne bez šmúh, ale neobsahuje čpavok ani lieh. Výrobok preto používajú a..
HG čistič skla a zrkadiel 500mL*
Prípravok HG čistič skla & zrkadiel je ideálny čistič na všetky druhy skiel a zrkadiel. Prípravok veľmi jednoducho odstraňuje špinu a mastnotu, schne ..
Hg čistič sklenených dvierok krbov a pecí 500ml*
Prípravok HG čistič sklenených dvierok krbov a pecí odstraňuje rýchlo a účinne všetky odolné znečistenia ako sú napríklad sadze, mastnota a decht zo s..
Hg intenzívny čistič na plasty 500ml*
HG intenzívny čistič na plasty je vysoko účinný čistič na všetky typy plastov, náterov a farieb. Odstraňuje nánosy nikotínu, atmosferické nečistoty a ..
HG odstranovač nálepiek 250ml*
HG odstraňovač nálepiek odstraňuje hravo nálepky, lepidlo na etikety, lepidlo na gumu, lepiacu pásku, a dechtové škvrny, mastné fľaky, olej, čiary od ..
Ľadové kvety biely 200ml
Dekorácia na sklo a zrkadlá, znepriehľadnite elegantne sklo, vytvorte vlastnú dekoráciu na zrkadle alebo si umocnite vianočnú atmosféru vášho bytu a t..
Mefisto čistič na krbové sklá vôňa pomaranč 500ml *
Mefisto na krbové sklá čistič krbových skiel, krbového náradia a grilov. Prípravok na odstraňovanie sadzí a mastných nečistôt z povrchu skiel dverí kr..
Mr. proper 3v1 dezinfekčný viacúčelový čistič v spreji 750ml*
Mr. Proper 3v1 dezinfekčný viacúčelový čistiaci prostriedok a čistič skla v spreji. Likviduje 99,99% baktérií (dodržiavajte návod na použitie). Sklo z..
Zobrazenie 1 až 24 z 33 (2 stránok)