Colormat čistič nábytku s vôňou levandule 500ml*
Colormat je určený na čistenie nábytku s umelými povrchmi, dverí, rámov, parapetov a pod. Účinne odstraňuje pachy, nečistotu a mastné škvrny. Povrch n..
Diava politúra leštidlo na nábytok 500ml*
Diavu politúru naneste na nábytok a po uschnutí preleštite flanelom. Diava leštenka na nábytok.*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM..
Diava politúra leštidlo na nábytok svetlá 200ml*
Diavu politúru naneste na nábytok a po uschnutí preleštite flanelom. Diava leštenka na nábytok.*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM..
Diava poliúra leštidlo na nábytok 200ml*
Diavu politúru naneste na nábytok a po uschnutí preleštite flanelom. Diava leštenka na nábytok. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍ..
Green shield vlhčené antibakteriálne citrónové utierky 50ks
Vlhčené obrúsky pre použitie v domácnosti rýchlo odstraňujú mastnotu a nečistoty v kuchyni, zanechávajú sviežu citrónovú vôňu. Návod na použitie: opat..
HG 4v1 na kožu 250ml*
Prípravok HG 4 v 1 na kožu je špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o anilínové a farebné druhy koží, ktoré sa používajú hlavne na nábytku, kufroch a t..
HG čistič kobercov a látkových poťahov 1L*
Chodením sa poškodzujú vlákna syntetických kobercov a podlahových kobercov, èím rýchlejšie zachytávajú neèistotu. Pomocou HG èistiè kobercov a látkový..
HG čistič škvŕn v spreji 500ml*
HG čistič škvŕn v spreji je špeciálne vyvinutý na odstraňovanie škvŕn a čistenie zašpinených látkových povrchov. Naviac prípravok zanecháva na materiá..
HG impregnácia na kožu 300ml*
Prípravok HG impregnácia na kožu je špeciálne vyvinutý na ochranu a údržbu všetkých druhov kože, ale predovšetkým na starostlivosť o otvorené druhy ko..
HG intenzívny čistič na kožu 250ml*
Prípravok HG intenzívny čistič na kožu je jemný, hĺbkový čistič na vodnej báze. Prípravok Intenzívny čistič na kožu je veľmi vhodný na čistenie všetký..
Hg intenzívny čistič na plasty 500ml*
HG intenzívny čistič na plasty je vysoko účinný čistič na všetky typy plastov, náterov a farieb. Odstraňuje nánosy nikotínu, atmosferické nečistoty a ..
HG reštaurátor nábytku na svetlé druhy dreva 250ml*
Prípravok HG reštaurátor nábytku je vysoko kvalitný ošetrujúci prípravok na morený, lakovaný, olejovaný, voskovaný alebo nijako neošetrený nábytok. Šk..
HG reštaurátor nábytku na tmavé druhy dreva 250ml*
Prípravok HG reštaurátor nábytku na tmavé druhy dreva je vysoko kvalitný ošetrujúcí prípravok na morený, lakovaný, olejovaný, voskovaný alebo neošetre..
HG super odmasťovač 1l*
Čistiaci prostriedok HG super odmasťovač čistí a odmastí natreté i nespracované povrchy, ktoré chcete namaľovať, tak dôkladne, že ich nebude treba brú..
Pledge antistatický čistiaci prípravok 250ml
Univerzálny antistatický čistiaci prípravok iba na profesionálne použitie. Vhodné na nábytok, sklo, drevo atď. ..
Prachovka pronto Duster 1x rukoväť 2x náhradná prachovka
Prachovka Pronto Duster základné balenie, obsahuje 1 rokoväť + 2 náhradné prachovky. Prachovku pred upevnením našuchorte. Rozložte rukoväť. Nasaďte pr..
Pronto Aloe Vera 5v1 na nábytok 500ml
Čistí, zbavuje prachu, hydratuje, odstraňuje prach a alergény, odstraňuje odtlačky. Návod na použitie: Nastriekajte prípravok na povrch a vyčistite mä..
Pronto krém s včelím voskom na drevené povrchy 250ml
Pronto krém s včelím voskom vyživuje a chráni drevené povrchy a pomáha im udržať ich prirodzenú krásu a lesk. Návod na použitie: Pred použitím potrast..
Pronto original rozprašovač na rôzne povrchy 500ml
Obsahuje 99% vody a liehu vyrobeného kvasením obilia. Návod na použitie: Otočte dýzu do polohy ON nastriekajte prípravok na povrch a vyčistite mäkkou ..
Sidolux rýchlo čistič na kožu 200ml
Prostriedok je určený na údržbu a konzerváciu rôznych typov kože. Vďaka obsahu prírodných voskov dodáva koži hodvábny lesk, osviežuje jej farbu a udrž..
Smaltceys na opravu bieleho smaltu 15ml *
Smaltceys je ideálny na opravu všetkých typov škrabancov a poškodených povrchov na smaltovaných povrchoch alebo keramike / elektrospotrebiče, glazovan..
Tep Comfort aktívna pena na koberce, sedačky, autopoťahy 500ml*
Prípravok na tepovanie kobercov a čalúnených súprav penivý s antistatickou prísadou. Návod na použite: pred čistením prípravkom Tep Comfort dôkladne o..
Utierky vlhké na nábytok Wood & Laminate  50ks
Vlhčené utierky na drevený nábytok, podlahu, laminát. Ošetrujú a chránia Váš nábytok, odolné voči prachu, dodávajú lesk, čistotu, odstraňuje mastnotu ..
Zobrazenie 1 až 23 z 23 (1 stránok)