Alex Čistič na nábytok pomaranč 500ml
Alex Čistič na nábytok pomaranč 500ml..
Alex krém s prírodným výťažkom dreva renovátor nábytku 250ml*
Alex extra starostlivosť - jednoduchá aplikáciu krému. Rrenovátor nábytku nový krém s prírodným výťažkom z dreva zabezpečuje maximálnu starostlivosť p..
Alex Mydlový čistič na nábytok 375ml
Alex Mydlový čistič na nábytok 375ml je určený na drevený a laminátový nábytok. Odstraňuje špinu, nečistoty a prach, nezanecháva šmuhy. Je vhodný na n..
Alex na všetky povrchy proti prachu antistatický 400ml*
Alex na všetky povrchy proti prachu antistatický nezanecháva stopy, nemastí, dlhotrvajúca čistota, eliminuje otlačky, redukuje 90% alergénov, vôňa záh..
Alex renovátor nábytku antistatický spray proti prachu 400ml*
Alex renovátor nábytku proti prachu antistatický nezanecháva stopy nemastný s prírodným výťažkom z dreva dlhotrvajúca čistota, eliminuje otlačky, redu..
Aria spray čistiaci prostriedok na počítače 400ml*
Výrobok využíva silný prúd vzduchu na odstránenie prachu a ľahkých nečistôt zo všetkého informatického a elektronického vybavenia kancelárií. Odporúča..
Čistiaci prostriedok do domácnosti 1.5l*
Čistiaci prostriedok s vôňou kolínskej vody. Vhodný je na podlahy, kachličky, lakovaný nábytok, lamináty, nerez, smalt, keramika, sklo, umelá koža, ko..
Clean plast hĺbkový čistič plastov 0,5L*
Hĺbkový čistič plastov odstraňuje nečistoty, škvrny a mastnotu z plastových povrchov. Prípravok je určený na plastové okná, rámy, dvere, záhradný náby..
Colormat čistič nábytku s vôňou levandule 500ml*
Colormat je určený na čistenie nábytku s umelými povrchmi, dverí, rámov, parapetov a pod. Účinne odstraňuje pachy, nečistotu a mastné škvrny. Povrch n..
Dettol antibakteriálne obrúsky na povrchy 36ks
Ničí a odstraňuje 99,9% baktérií a vírusov prach, srsť, peľ ktoré sú prítomné na utieranom povrchu. Vhodné na: kuchynské doštičky, detské stoličky, pr..
Dettol antibakteriálny čistič povrchov 500ml
Dettol antibakteriálny čistič povrchov - sprej ničí 99,9% baktérií a vírusov * odstraňuje 90% alergénov (prach, mačacia a psia srsť, peľ) prítomných n..
Diava politúra leštidlo na nábytok 500ml*
Diavu politúru naneste na nábytok a po uschnutí preleštite flanelom. Diava leštenka na nábytok.*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM..
Diava politúra leštidlo na nábytok svetlá 200ml*
Diavu politúru naneste na nábytok a po uschnutí preleštite flanelom. Diava leštenka na nábytok.*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM..
Diava poliúra leštidlo na nábytok 200ml*
Diavu politúru naneste na nábytok a po uschnutí preleštite flanelom. Diava leštenka na nábytok. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍ..
Diava s včelím voskom s rozprašovačom 330ml*
Diava s včelím voskom je čistiaca a leštiaca emulzia na všetky druhy nábytku. Vytvára ochranný film a zanecháva prirodzený vzhľad. Návod na použitie: ..
Dr.Beckmann čistič na LCD obrazovky 150ml
Moderné ploché obrazovky sú veľmi citlivé a ľahko sa poškodia. Špeciálne potiahnuté povrchy vyžadujú špeciálne čistenie. Štandardné domáce čistiace pr..
Gélový čistič kože Leather care 530ml
Gélový čistič kože. Zloženie výrobku obnoví a zachová prírodný vzhľad kože, kondicionéry udržujú kožu vláčnu a vyzdvihnú jej prírodnú krásu. Gél vytvá..
Green shield vlhčené antibakteriálne citrónové utierky 50ks
Vlhčené obrúsky pre použitie v domácnosti rýchlo odstraňujú mastnotu a nečistoty v kuchyni, zanechávajú sviežu citrónovú vôňu. Návod na použitie: opat..
Green Shield vlhčené obrúsky na povrchy z nerezovej ocele 50ks
Vlhčené obrúsky na povrchy z nerezovej ocele rýchlo odstraňujú mastnotu a špinu. Utrite povrch s obrúskom Green Shield použite jemnú handričku a povrc..
HG 4v1 na kožu 250ml*
Prípravok HG 4 v 1 na kožu je špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o anilínové a farebné druhy koží, ktoré sa používajú hlavne na nábytku, kufroch a t..
HG čistič kobercov a látkových poťahov 1L*
Chodením sa poškodzujú vlákna syntetických kobercov a podlahových kobercov, èím rýchlejšie zachytávajú neèistotu. Pomocou HG èistiè kobercov a látkový..
HG čistič škvŕn v spreji 500ml*
HG čistič škvŕn v spreji je špeciálne vyvinutý na odstraňovanie škvŕn a čistenie zašpinených látkových povrchov. Naviac prípravok zanecháva na materiá..
HG impregnácia na kožu 300ml*
Prípravok HG impregnácia na kožu je špeciálne vyvinutý na ochranu a údržbu všetkých druhov kože, ale predovšetkým na starostlivosť o otvorené druhy ko..
HG intenzívny čistič na kožu 250ml*
Prípravok HG intenzívny čistič na kožu je jemný, hĺbkový čistič na vodnej báze. Prípravok Intenzívny čistič na kožu je veľmi vhodný na čistenie všetký..
Zobrazenie 1 až 24 z 75 (4 stránok)