Alex Čistič na nábytok pomaranč 500ml
Alex Čistič na nábytok pomaranč 500ml..
Alex krém s prírodným výťažkom dreva renovátor nábytku 250ml*
Alex extra starostlivosť - jednoduchá aplikáciu krému. Rrenovátor nábytku nový krém s prírodným výťažkom z dreva zabezpečuje maximálnu starostlivosť p..
Colormat čistič nábytku s vôňou levandule 500ml*
Colormat je určený na čistenie nábytku s umelými povrchmi, dverí, rámov, parapetov a pod. Účinne odstraňuje pachy, nečistotu a mastné škvrny. Povrch n..
Diava politúra leštidlo na nábytok 500ml*
Diavu politúru naneste na nábytok a po uschnutí preleštite flanelom. Diava leštenka na nábytok.*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM..
Diava politúra leštidlo na nábytok svetlá 200ml*
Diavu politúru naneste na nábytok a po uschnutí preleštite flanelom. Diava leštenka na nábytok.*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM..
Diava poliúra leštidlo na nábytok 200ml*
Diavu politúru naneste na nábytok a po uschnutí preleštite flanelom. Diava leštenka na nábytok. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍ..
Gélový čistič kože Leather care 530ml
Gélový čistič kože. Zloženie výrobku obnoví a zachová prírodný vzhľad kože, kondicionéry udržujú kožu vláčnu a vyzdvihnú jej prírodnú krásu. Gél vytvá..
Green shield vlhčené antibakteriálne citrónové utierky 50ks
Vlhčené obrúsky pre použitie v domácnosti rýchlo odstraňujú mastnotu a nečistoty v kuchyni, zanechávajú sviežu citrónovú vôňu. Návod na použitie: opat..
Green Shield vlhčené obrúsky na povrchy z nerezovej ocele 50ks
Vlhčené obrúsky na povrchy z nerezovej ocele rýchlo odstraňujú mastnotu a špinu. Utrite povrch s obrúskom Green Shield použite jemnú handričku a povrc..
HG 4v1 na kožu 250ml*
Prípravok HG 4 v 1 na kožu je špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o anilínové a farebné druhy koží, ktoré sa používajú hlavne na nábytku, kufroch a t..
HG čistič kobercov a látkových poťahov 1L*
Chodením sa poškodzujú vlákna syntetických kobercov a podlahových kobercov, èím rýchlejšie zachytávajú neèistotu. Pomocou HG èistiè kobercov a látkový..
HG čistič škvŕn v spreji 500ml*
HG čistič škvŕn v spreji je špeciálne vyvinutý na odstraňovanie škvŕn a čistenie zašpinených látkových povrchov. Naviac prípravok zanecháva na materiá..
HG impregnácia na kožu 300ml*
Prípravok HG impregnácia na kožu je špeciálne vyvinutý na ochranu a údržbu všetkých druhov kože, ale predovšetkým na starostlivosť o otvorené druhy ko..
HG intenzívny čistič na kožu 250ml*
Prípravok HG intenzívny čistič na kožu je jemný, hĺbkový čistič na vodnej báze. Prípravok Intenzívny čistič na kožu je veľmi vhodný na čistenie všetký..
Hg intenzívny čistič na plasty 500ml*
HG intenzívny čistič na plasty je vysoko účinný čistič na všetky typy plastov, náterov a farieb. Odstraňuje nánosy nikotínu, atmosferické nečistoty a ..
HG reštaurátor nábytku na svetlé druhy dreva 250ml*
Prípravok HG reštaurátor nábytku je vysoko kvalitný ošetrujúci prípravok na morený, lakovaný, olejovaný, voskovaný alebo nijako neošetrený nábytok. Šk..
HG reštaurátor nábytku na tmavé druhy dreva 250ml*
Prípravok HG reštaurátor nábytku na tmavé druhy dreva je vysoko kvalitný ošetrujúcí prípravok na morený, lakovaný, olejovaný, voskovaný alebo neošetre..
HG super odmasťovač 1l*
Čistiaci prostriedok HG super odmasťovač čistí a odmastí natreté i nespracované povrchy, ktoré chcete namaľovať, tak dôkladne, že ich nebude treba brú..
HG tekutý vosk na starožitný nábytok 300ml*
Prípravok HG tekutý vosk na starožitný nábytok je vosk vysokej hodnoty na báze včelieho vosku a ‘carnauba‘ vosku. Prípravok dodává nábytku prirodzenú ..
HG tekutý vosk na starožitný nábytok 300ml*
Prípravok HG tekutý vosk na starožitný nábytok je vosk vysokej hodnoty na báze včelieho vosku a ‘carnauba‘ vosku. Prípravok dodává nábytku prirodzenú ..
Ochrana proti poškriabaniu povrchu flis 16ks 18mm čierne TESA
Ochrana proti poškriabaniu povrchu flis 16ks 18mm čierne, účinná ochrana citlivých povrchov pred poškriabaním. TESA..
OCHRANA PROTI POŠKRIABANIU POVRCHU FLIS 9KS 26MM biele TESA
OCHRANA PROTI POŠKRIABANIU POVRCHU FLIS 9KS 26MM biele TESA. Ochrana citlivých povrchov pred poškriabaním. TESA..
Opravná páska textilná čierna 2,75m x 19mm TESA
Odolná textilná opravná páska čierna 2,75m x 19mm TESA EXTRA POWER PERFECT ..
Pledge antistatický čistiaci prípravok 250ml
Univerzálny antistatický čistiaci prípravok iba na profesionálne použitie. Vhodné na nábytok, sklo, drevo atď. ..
Zobrazenie 1 až 24 z 43 (2 stránok)