- na kúpeľnu a kuchyňu
Ava  universal čistiaci prášok 400g
AVA Universal je účinný čistiaci prášok na čistenie riadu, smaltovaných vaní a povrchov, obkladačiek, dlaždíc, sanitárnych predmetov a pod. ..
Banox dezinfekcia a bielidlo 1L*
Tekutý prostriedok s obsahom aktívneho chlóru určený na dezinfekciu a bielenie prádla, dezinfekciu riadu, predmetov, studne, bazénov atď. Nie je vhodn..
Bielič na škáry medzi dlaždičkami 7,4ml Ceys *
Bielič obnovuje škáry medzi dlaždičkami v kuchyni, kúpeľniach a dlažbou na podlahe. Obsahuje špeciálne protibakteriálne účinné látky, ktoré zabraňujú ..
Bref citrus čistiaci prášok 500g
Abrazívny prášok Citrus, dôkladne odstraňuje odolnú špinu ako sú pripáleniny, odolná mastnota, vodný kameň, zvyšky mydla a ďalšie. Dodáva citrusovú vô..
Bril čistiaci krém na sklokeramické dosky 250ml*
Brill Profesional je špeciálne určený na čistenie a starostlivosť o sklokeramickú dosku. Dôkladne odstráni nečistotu a zároveň je k povrchu dosky veľm..
Ceresit biely obnovovač škár 100ml
Ľahké ako použitie zvýrazňovača, profesionálne prevedenie ako od majtrs! Potrebujete vynoviť škáry v kúpeľni? Sú plesnivé, zažltlé alebo popraskané? R..
Ceresit Stop Baktériám 150ml*
Ceresit Stop Baktériám je univerzálny antibakteriálny sprej účinný proti baktériám, plesniam a vírusom vo vzduchu alebo na kontaminovaných povrchoch v..
Chloramin T dezinfekčný prípravok 1000g*
Univerzálny práškový chlórový dezinfekčný prípravok určený na dezinfekciu plôch, povrchov a predmetov v zdravotníctve, v potravinárstve, v komunálnej ..
Cif čistiaca pena do kúpeľne 500ml Citrus Burst *
Cif čistiaca pena do kúpeľne. Vynikajúce výsledky, minimálna námaha. Pred použitím pretrepať, stiriekajte zo vzdialenosti 15-25cm a nechajte pôsobiť 5..
Cif čistič do kúpeľne 500ml *
Cif kúpeľňa Ultrafast čistiaci sprej rýchlo odstraňuje bežné kúpeľňové nečistoty a zanecháva povrchy žiarivé. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM..
Cif čistič ultrafast kuchyňa 500ml*
Čistiaci sprej rýchlo odstraňuje bežné kuchynské nečistoty a zanecháva povrchy žiarivé.*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM SI VŽDY..
CIF CITRUS TEKUTÝ ČISTIACI PROSTRIEDOK 500ML
Cif tekutý čistiaci prostriedok, ľahko uvolní nečistoty a vyčistí aj zdanlivo nevyčistiteľné v celom dome, dokonca aj na moderných povrchoch...
Cif Easy Cean čistič na kuchyne 750ml *
Cif Easy Clean čistiaci prípravok na kuchyne. Sprej Cif Easy Clean kuchyňa je vybavený novou technológiou odstraňovanie vodného kameňa, aby sa leskl..
CIF Lila Flower TEKUTÝ ČISTIACI PROSTRIEDOK 500ML
Cif kérm s mikrogranulami je určený na tvrdé povrchy. Je vhodný na čistenie, vaní, umývadiel, drezov, obkladov, hrncov a dlažieb. Naneste výrobok na p..
Cif original TEKUTÝ ČISTIACI PROSTRIEDOK 500ML
Cif kérm s mikrogranulami je určený na tvrdé povrchy. Je vhodný na čistenie, vaní, umývadiel, drezov, obkladov, hrncov a dlažieb. Naneste výrobok na p..
CIF Pink flower TEKUTÝ ČISTIACI PROSTRIEDOK 500ML
Cif kérm s mikrogranulami je určený na tvrdé povrchy. Je vhodný na čistenie, vaní, umývadiel, drezov, obkladov, hrncov a dlažieb. Naneste výrobok na p..
Cif spray na nerez 500ml*
Cif nehrdzavejúca oceľ čistiaci spray účinne odstraňuje mastnotu, vodný kameň a ostatné nečistoty a zabezpečuje tak starostlivosť o čistený povrch. Je..
Cillit bang antibakteriálna čistiaca pena 600ml*
Cillit Bang antibakteriálna aktívna pena s antibakteriálnym a fungicídnym a hygienickým pôsobením, inovatívny produkt pre jednoduché a hygienické čist..
Cillit Bang čistič na silné nečistoty 750ml*
Univerzálny čistič odstraňuje silné nečistoty z pracovných plôch, drezov, obkladačiek, vaní, umývadiel a mnoho ďalších povrchov. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY..
Cillit Bang na silné usadeniny a toalety 750ml*
Cillit bang na silné usadeniny a toalety. Hĺbkovo čistí vane, umývadlá, podlahy, sprchy plochy zostávajú dlhodobo čisté. Pri umývaní mís nastriekajte ..
Cillit bang na vodný kameň 750ml*
Cillit Bang turbo Power univerzálny čistič na odstránenie vodného kameňa, odstraňuje silné nečistoty z pracovných plôch, drezov, obkladačiek, vaní, um..
CILLIT BANG ODMASŤOVACÍ ČISTIČ 750ml*
Cillit Bang s Turbo Power pôsobí v priebehu niekoľkých sekúnd. Účinne odstraňuje škvrny od jedla, mastnou a zaschnuté pozostatky potravín. Nie je vhod..
Cillit bang pena na čistenie 600ml*
Cillit Bang aktívna pena inovačný výrobok pre rýchle a ľahké čistenie veľkých plôch v kúpeľni. Unikátna tryska zaistí perfektné pokrytie plochy už pri..
Cillit gél na hrdzu a vodný kameň 450ml*
Cillit na hrdzu a vodný kameň vo Vašom byte, ale vďaka novým ingredienciám taktiež poskytuje lesk čisteným povrchom a ochranu až na 5 použití. *,,POUŽ..
Zobrazenie 1 až 24 z 148 (7 stránok)