- na kúpeľnu a kuchyňu
Bielič na škáry medzi dlaždičkami 7,4ml Ceys *
Bielič obnovuje škáry medzi dlaždičkami v kuchyni, kúpeľniach a dlažbou na podlahe. Obsahuje špeciálne protibakteriálne účinné látky, ktoré zabraňujú ..
Ceresit biely obnovovač škár 100ml
Ľahké ako použitie zvýrazňovača, profesionálne prevedenie ako od majtrs! Potrebujete vynoviť škáry v kúpeľni? Sú plesnivé, zažltlé alebo popraskané? R..
Ceresit Stop Baktériám 150ml*
Ceresit Stop Baktériám je univerzálny antibakteriálny sprej účinný proti baktériám, plesniam a vírusom vo vzduchu alebo na kontaminovaných povrchoch v..
Chloramin T dezinfekčný prípravok 1000g*
Univerzálny práškový chlórový dezinfekčný prípravok určený na dezinfekciu plôch, povrchov a predmetov v zdravotníctve, v potravinárstve, v komunálnej ..
CIF CITRUS TEKUTÝ ČISTIACI PROSTRIEDOK 500ML
Cif tekutý čistiaci prostriedok, ľahko uvolní nečistoty a vyčistí aj zdanlivo nevyčistiteľné v celom dome, dokonca aj na moderných povrchoch...
Cif original TEKUTÝ ČISTIACI PROSTRIEDOK 500ML
Cif kérm s mikrogranulami je určený na tvrdé povrchy. Je vhodný na čistenie, vaní, umývadiel, drezov, obkladov, hrncov a dlažieb. Naneste výrobok na p..
Cillit bang na vodný kameň 750ml*
Cillit Bang turbo Power univerzálny čistič na odstránenie vodného kameňa, odstraňuje silné nečistoty z pracovných plôch, drezov, obkladačiek, vaní, um..
CILLIT BANG ODMASŤOVACÍ ČISTIČ 750ml*
Cillit Bang s Turbo Power pôsobí v priebehu niekoľkých sekúnd. Účinne odstraňuje škvrny od jedla, mastnou a zaschnuté pozostatky potravín. Nie je vhod..
Čistič rúr a grilov Grilpur total 400ml *
Prípravok nanesieme na znečistené miesto, necháme pôsobiť asi 10 minút a odstránime vlhkou handrou. Ľahké nahriatie /do 70 stup.C/ urýchľuje čistiaci ..
Citra čistiaci prášok vôňa citrus 400g
Práškový čistiaci prostriedok na kuchynské riad, vane, umývadlá, armatúry a keramické obkladačky. Návod na použitie: Na čistený povrch naneste aktívny..
Feroset tetra pásik k signalizácii múčnych molí 1ks
Feromonový prípravok k signalizácii múčnych molí. Určené k ochrane potravín: múka, cukrovinky, čokoláda, korenie, sušené ovocie, liečivé rastliny. Sti..
Fixinela ocean wc gel na hrdzu, vodný kameň a baktérie 750ml*
Fixinela WC čistič oceán je účinný čistiaci prostriedok na čistenie toaletných mís, vaní, umývadiel, spŕch, bidetov, výlevok, kohútikov a batérií. Ods..
Fixinela perfekt čistič do kuchyne 500ml*
Špeciálny čistiaci prostriedok na odstraňovanie organických pripálenín z tukov, pokrmov, z rúr na pečenie a grilovanie, odstraňuje mastnotu, uvoľňuje ..
Fixinela perfekt na špáry exclusive 500ml*
Fixinela exclusive perfekt na špáry vracia špáram pôvodnú farbu, odstraňuje vodný kameň z bateríí, vaní, umývadiel, obkladačiek, dlažby, čistí špáry n..
Fixinela tekutý čistiaci prostriedok 500ml*
Kyslý čistiaci prostriedok na vane, umývadlá, obkladačky, WC misy, batérie, odstraňuje hrdzu, vodný kameň a iné usadeniny, zabíja baktérie.*,,POUŽÍVAJ..
Fixinela univerzálny kyslí čistič 5l*
Kyslý čistiaci prostriedok na vane, umývadlá, obkladačky, WC misy, batérie. Odstraňuje hrdzu, vodný kameň a iné usadeniny. Naniesť Fixinelu, nechať pô..
Green Shield vlhčené obrúsky na povrchy z nerezovej ocele 50ks
Vlhčené obrúsky na povrchy z nerezovej ocele rýchlo odstraňujú mastnotu a špinu. Utrite povrch s obrúskom Green Shield použite jemnú handričku a povrc..
HG čistič keramickej dosky 250ml*
Intenzívny čistič s príjemnou vôňou, špeciálne vyvinutý na odstraňovanie tažko odstrániteľnej špiny a škvŕn z ťažko odstrániteľnej špiny a škvŕn z ker..
HG cistič keramickej dosky 500ml*
HG každodenný čistič varnej dosky s príjemnou vôňou na keramické, indukčné alebo halogénové dosky. Jednoducho odstraňuje každodenné nánosy nečistoty a..
HG čistič kuchynskej linky z prírodného kameňa 500ml*
Prostriedok HG čistič na dosky kuchynskej linky z prírodného kameňa bol špeciálne vyvinutý pre rýchle každodenné a bezpečné čistenie linkových dosiek ..
HG čistič mramorových kúpeľní 0,5L*
HG čistič kúpeľní z prírodného kameňa je silne koncentrovaný čistiaci prostriedok na bezpečné a pravidelné čistenie povrchov z mramoru a všetkých osta..
HG čistič na mikrovlnnú rúru 500ml*
HG čistič na mikrovlnnú rúru je vhodný a silný každodenný čistič v spreji, určený na odstránenie Tuku a zapečených zvyškov jedla v mikrovlnných rúrach..
HG čistič na rúry a grily 0.5l*
HG čistič na trúby a grily odstraňuje rýchlo a dôkladne zapečený tuk, napr. z rúry, grilov, nerezových varičov a záhradných grilov. Pôsobenie prípravk..
Hg čistič sklenených dvierok krbov a pecí 500ml*
Prípravok HG čistič sklenených dvierok krbov a pecí odstraňuje rýchlo a účinne všetky odolné znečistenia ako sú napríklad sadze, mastnota a decht zo s..
Zobrazenie 1 až 24 z 67 (3 stránok)