- na kúpeľnu a kuchyňu
Ceresit biely obnovovač škár 100ml
Ľahké ako použitie zvýrazňovača, profesionálne prevedenie ako od majtrs! Potrebujete vynoviť škáry v kúpeľni? Sú plesnivé, zažltlé alebo popraskané? R..
Citra čistiaci prášok vôňa citrus 400g
Práškový čistiaci prostriedok na kuchynské riad, vane, umývadlá, armatúry a keramické obkladačky. Návod na použitie: Na čistený povrch naneste aktívny..
Feroset tetra pásik k signalizácii múčnych molí 1ks
Feromonový prípravok k signalizácii múčnych molí. Určené k ochrane potravín: múka, cukrovinky, čokoláda, korenie, sušené ovocie, liečivé rastliny. Sti..
Fixinela perfekt čistič do kuchyne 500ml*
Špeciálny čistiaci prostriedok na odstraňovanie organických pripálenín z tukov, pokrmov, z rúr na pečenie a grilovanie, odstraňuje mastnotu, uvoľňuje ..
Fixinela perfekt na špáry exclusive 500ml*
Fixinela exclusive perfekt na špáry vracia špáram pôvodnú farbu, odstraňuje vodný kameň z bateríí, vaní, umývadiel, obkladačiek, dlažby, čistí špáry n..
Fixinela tekutý čistiaci prostriedok 500ml*
Kyslý čistiaci prostriedok na vane, umývadlá, obkladačky, WC misy, batérie, odstraňuje hrdzu, vodný kameň a iné usadeniny, zabíja baktérie.*,,POUŽÍVAJ..
HG čistič keramickej dosky 250ml*
Intenzívny čistič s príjemnou vôňou, špeciálne vyvinutý na odstraňovanie tažko odstrániteľnej špiny a škvŕn z ťažko odstrániteľnej špiny a škvŕn z ker..
HG cistič keramickej dosky 500ml*
HG každodenný čistič varnej dosky s príjemnou vôňou na keramické, indukčné alebo halogénové dosky. Jednoducho odstraňuje každodenné nánosy nečistoty a..
HG čistič kuchynskej linky z prírodného kameňa 500ml*
Prostriedok HG čistič na dosky kuchynskej linky z prírodného kameňa bol špeciálne vyvinutý pre rýchle každodenné a bezpečné čistenie linkových dosiek ..
HG čistič na mikrovlnnú rúru 500ml*
HG čistič na mikrovlnnú rúru je vhodný a silný každodenný čistič v spreji, určený na odstránenie Tuku a zapečených zvyškov jedla v mikrovlnných rúrach..
HG čistič na rúry a grily 0.5l*
HG čistič na trúby a grily odstraňuje rýchlo a dôkladne zapečený tuk, napr. z rúry, grilov, nerezových varičov a záhradných grilov. Pôsobenie prípravk..
Hg čistič sklenených dvierok krbov a pecí 500ml*
Prípravok HG čistič sklenených dvierok krbov a pecí odstraňuje rýchlo a účinne všetky odolné znečistenia ako sú napríklad sadze, mastnota a decht zo s..
HG čistič vodného kameňa 500ml*
Tam, kde je voda, je aj vodný kameň. Vodný kameň zanecháva matný film na dlaždiciach, v sprchovacích kútoch, na plastových vaniach, umývadlách, vodovo..
HG hygienický čistic chladničiek 0.5l*
HG hygienický čistič chladničiek je rýchloschnúci, príjemne voňajúci sprejový čistič, ktorý rýchle a bez poškriabania vyčistí vašu chladničku. Pred po..
HG koncentrovaný čistič špár 500ml*
HG koncentrovaný čistič špár odstraňuje silnú nečistotu na špárach. Žltý alebo hnedý povlak, ktorý zostane na špárach po vyčistení týmto prípravkom, j..
HG Odstraňovač škvŕn 500ml*
Na odstránenie tukových a mastných škvŕn z dlažby, prírodného kameňa, betónu a cementu. Prípravok je taktiež vhodný na odstránenie (starých) vrstiev p..
HG odstranovač vodného kameňa 0.5l*
Prípravok špeciálne vyvinutý na odstraňovanie vodného kameňa z prístrojov, ktoré su v styku s horúcou vodou ako kávovary, rýchlovarné kanvice, práčky...
HG odstranovač vodného kameňa 500ml*
Čistiaci prostriedok HG profesionálny odstraňovač vodného kameňa (modrý hagesan) má zázračné účinky proti vápenatému nánosu, hrdzavým škvrnám, močovém..
HG pohlcovač vlhkosti+odstraňovač pliesne 500ml*
HG pohlcovač vlhkosti znižuje vlhkosť vzduchu vo vlhkých miestnostiach na prijateľnú úroveň. Tým zabraňuje zrážaniu vlhkosti, stuchnutému zápachu, ple..
HG politúra na kovy 250ml*
Prípravok HG politura na kovy je ochranný prípravok na nerezové kuchynské plochy, hrnce, kuchynské potreby. Ale taktiež aj pre hliníkové nádoby, praco..
HG rýchlý čistič nerezu 300ml*
Prostriedok HG rýchly čistič na nerezové povrchy je účinný a profesionálny prostriedok pre rýchle, jednoduché odstránenie tuku, nečistôt a odtlačkov p..
HG rýchly lesk na nerezový kov 125ml*
Čistiaci prostriedok HG rýchly lesk na nerezový kov je určený na okamžité použitie. Zabezpečí lesk, údržbu a ochranu nerezovej ocele. Prípravok je ide..
HG rýchly lesk na plastové pracovné dosky 125ml*
HG rýchly lesk na plastové dosky je prípravok na ochranu a údržbu plastov. Výrobok prináša lesk matným plastovým povrchom a zaisťuje neskoršie jednodu..
Hg sanitárny lesk 0,5l
HG sanitárny lesk dovolí umývadlám, vaniam, toaletám, vodovodným batériam a dlažbe lesknúť sa ako keby boli nové.HG sanitárny lesk príjemne vonia a od..
Zobrazenie 1 až 24 z 38 (2 stránok)