Koberce a poťahy
Ajeto na ručné a mechanické čistenie kobercov a čalunení 500ml*
Ajeto na ručné a mechanické čistenie kobercov a čalúnení. Koberce a čalúnenie zbavte prachu. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM S..
HG čistič kobercov a látkových poťahov 1L*
Chodením sa poškodzujú vlákna syntetických kobercov a podlahových kobercov, èím rýchlejšie zachytávajú neèistotu. Pomocou HG èistiè kobercov a látkový..
HG čistič škvŕn v spreji 500ml*
HG čistič škvŕn v spreji je špeciálne vyvinutý na odstraňovanie škvŕn a čistenie zašpinených látkových povrchov. Naviac prípravok zanecháva na materiá..
HG odstranovač pachov 500ml*
HG odstraňovač pachov bol vyvinutý špeciálne na odstranovanie nepríjemných pachov biologickým spôsobom. Namiesto prekrytia zápachu, odstranuje tento p..
Hg protišmykový prostriedok na koberce, rohože, behúne 0.5l*
Prostriedok HG protišmykový na koberce, behúne a rohože pre podlahové krytiny, behúne a rohože je tým správnym riešením pre podlahové krytiny, ktoré k..
Kobex na čistenie kobercov a čalúnených súprav 500ml *
Kobex aktívna pena na čistenie kobercov, vhodné aj na čalúnené súpravy penivý s antistatickou prísadou. Pred čistením s prípravkom Kobex dôkladne odst..
Koncentrát pre strojové čistenie kobercov a poťahov 500ml*
Oživuje farby, prispieva k potlačeniu roztočov, pôsobí antistaticky. Larrin koncentrát s odpeňovačom pre ľahké a šetrné použitie. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍD..
Motip odstranovač žuvačiek 400ml*
Účinný nástroj na odstránenie žuvačiek z čalúnenia a chodníkov.*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM SI VŽDY PREČÍTAJTE ETIKETU A IN..
Mr.Teppich čistenie kobercov a čalunený nábytok vôňa mora 600ml*
Dokonale čistí a odstraňuje škvrny, dodáva kobercom a čalúneniu mäkkosť a hebkosť, chráni farby, zanecháva príjemnú vôňu. Dokonale odstraňuje alergény..
Mr.Teppich prostriedok na koberce ručné čistenie 500ml*
Mr.Teppich antialergen dokonale odstraňuje prach, špinu, ale aj kvetinový peľ. Uľahčuje odstraňuje prach, špinu, ale aj kvetinový peľ, uľahčuje odstrá..
Praker na koberce pletený trojitý
Praker na koberce pletený trojitý ..
Praker na koberce umelohmotný farebný
Praker na koberce umelohmotný farebný rôzne farby /žltá, zelená../..
Tep Comfort aktívna pena na koberce, sedačky, autopoťahy 500ml*
Prípravok na tepovanie kobercov a čalúnených súprav penivý s antistatickou prísadou. Návod na použite: pred čistením prípravkom Tep Comfort dôkladne o..
Tep na koberce a čalúnenie penivý 500ml*
Tep prípravok na tepovanie kobercov a čalúnených súprav, penivý s antistatickou prísadou. Pred čistením dôkladne odstráňte prach pomocou vysávača. Pri..
Textilná páska na koberce 50mm x 10m bledo oranžová
Textilná páska na koberce FEST je vysoko priľnavá lemovka s hydrofóbnou úpravou pre univerzálne použitie...
Textilná páska na Koberce 50mm x 10m čierna
Textilná páska na koberce FEST je vysoko priľnavá lemovka s hydrofóbnou úpravou pre univerzálne použitie...
Textilná páska na koberce 50mm x 10m zelená
Textilná páska na koberce FEST je vysoko priľnavá lemovka s hydrofóbnou úpravou pre univerzálne použitie...
Vanish prášok na čistenie kobercov 650g*
Vanish Shake & Clean prášok na čistenie kobercov. Čistejšie a suché koberce už po 20 minútach. Návod na použitie: Pred použitím vysajte koberec vysáva..
Vanish šampón na ručné čistenie kobercov 500ml
Vanish šampón čistota a sviežosť na ručné čistenie kobercov, veľké plochy, 5x silnejší v odstraňovaní nečistôt, pre dlhšie trvajúcu sviežosť, oproti s..
Vanish šampón na strojové čistenie kobercov 500ml*
Vanish šampón čistota a sviežosť , strojové čistenie 5x silnejší v odstraňovaní nečistôt, pre dlhšie trvajúcu sviežosť, oproti samotnému vysávaniu. *,..
Zobrazenie 1 až 20 z 20 (1 stránok)