Čistiace prostriedky
Čistiace prostriedky
Ajeto na ručné a mechanické čistenie kobercov a čalunení 500ml*
Ajeto na ručné a mechanické čistenie kobercov a čalúnení. Koberce a čalúnenie zbavte prachu. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM S..
Alex na všetky typy podláh mydlový čistič 750ml*
Alex na všetky typy plávajúcich, laminátových, korkových podláh. Mydlový čistič s pomarančovým olejom čistí a ošetruje všetky typy laminátových plávaj..
Auron vata na čistenie striebra a zlatých predmetov 10g
Vata na čistenie strieborných a zlatých predmetov Auron. Návod na použitie: Dýchnite na predmet a potom ho kúskom vaty vyčistíte. Ak preleštíte predme..
Bacti + prírodná biológia pre septik, žumpu, latrínu, potrubie, sifóny, ČOV 500g*
Bacti + prírodná biológia pre septik, žumpu, latrínu, potrubie, sifóny, ČOV. Účinné čistenie odpadovej vody, odstránenie zápachu, dlhšie obdobia medzi..
Biodry baktérie do suchých WC 100g
Biodry je zmesou nezávadných, nepatogénnych užitočných baktérií a enzýmov, ktoré ekologicky rozkladajú organické látky v suchých toaletách. Účinne red..
Bref guličky Levanduľové 50g*
Bref Power Aktiv mimoriadna čistota, ochrana proti vodnému kameňu, sviežosť, čistiaca pena.*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM SI ..
Calgonit čistič do umývačky riadu 250ml*
Calgonit Finish je čistič umývačky riadu, účinný na mastnotu, vodný kameň. Celá fľaštička Calgonit sa umiestňuje hore dnom po odstránení nálepky na vi..
Calgonit Finish do umývačiek riadu citrón 60 umytí *
Dodáva vašej umývačke riadu sviežu vôňu citrónu a limetky. Jeho špeciálne dvojité komory účinkujú súčasne a vy tak môžete pri každom otvorení vašej um..
Ceresit biely obnovovač škár 100ml
Ľahké ako použitie zvýrazňovača, profesionálne prevedenie ako od majtrs! Potrebujete vynoviť škáry v kúpeľni? Sú plesnivé, zažltlé alebo popraskané? R..
Čistič odpadov Stura Facile 1000ml*
Ľahko uvoľní upchaté odpady, obsahuje kyselinu sírovú. Prípravok je určený na prečistenie výhradne hrubostrenných plastových a keramických odpadov umý..
Čistič sifónov Fredy 500g*
Extra účinné mikrogranule Fredy na čistenie sifónov 9 dávok 500g. Fredy je najlepší na čistenie sifónov, ktoré skoro neodtekajú a na preventívne čiste..
Čistič striebra special 190mL*
Prípravok naneste na povrch čisteného predmetu alebo predmet do prípravku ponorte. Nechajte 1-2 minúty pôsobiť. Potom je možné opakovať. *,,POUŽÍVAJTE..
Citra čistiaci prášok vôňa citrus 400g
Práškový čistiaci prostriedok na kuchynské riad, vane, umývadlá, armatúry a keramické obkladačky. Návod na použitie: Na čistený povrch naneste aktívny..
Clin prostriedok na umývanie okien, rámov 750ml
Prostriedok na umývanie okien s alkoholom. Účinne čistí sklenené výplne, okenné rámy, parapety, zrkadlá, dlaždice, zariadenie kúpeľní a kuchýň, umelé ..
Colormat čistič nábytku s vôňou levandule 500ml*
Colormat je určený na čistenie nábytku s umelými povrchmi, dverí, rámov, parapetov a pod. Účinne odstraňuje pachy, nečistotu a mastné škvrny. Povrch n..
Dekalko na hrdzu a vodný kameň 150g
Dekalko na hrdzu a vodný kameň, ľahko a rýchlo rozpustí usadeniny z vody v elektrických spotrebičoch. Tak šetrí náklady na opravy, el. prúdu a predlžu..
Diava pasta na prakety 360g*
Diava je určená na leštenie a konzervovanie parketových a linoleových podláh. Veľmi znečistenú podlahu najskôr očistíme brúsením, drôtikovaním alebo u..
Diava politúra leštidlo na nábytok 500ml*
Diavu politúru naneste na nábytok a po uschnutí preleštite flanelom. Diava leštenka na nábytok.*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM..
Diava politúra leštidlo na nábytok svetlá 200ml*
Diavu politúru naneste na nábytok a po uschnutí preleštite flanelom. Diava leštenka na nábytok.*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM..
Diava poliúra leštidlo na nábytok 200ml*
Diavu politúru naneste na nábytok a po uschnutí preleštite flanelom. Diava leštenka na nábytok. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍ..
DR. DEVIL WC ČISTIČ gél natur fresh 750ML
3v1 tekutý WC čistič sviežo vonia, čistí a odstraňuje vodný kameň a ďalšie nečistoty...
Dr. Devil WC čistič gél polar aqua 3v1 750mL
3v1 tekutý WC čistič sviežo vonia, čistí a odstraňuje vodný kameň a ďalšie nečistoty. ..
DR.DEVIL BLOK NALEPOVACIA KVETINKA DO WC 75ML / modrá*
Doba pôsobenia jednej kvetinky je cca jeden týždeň. Pri aplikácii do miesta väčšieho prúdu vody získate lepšiu účinnosť, aplikáciou mimo hlavný prúd v..
Dr.Devil WC blok kvetinka vôňa leta 75ml*
WC bodový blok s prídavkom látky neutralizujúcej nepríjemné pachy. Vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa. Doba pôsobenia ..
Zobrazenie 1 až 24 z 139 (6 stránok)