Čistiace prípravky HG


HG 4v1 na kožu 250ml*
Prípravok HG 4 v 1 na kožu je špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o anilínové a farebné druhy koží, ktoré sa používajú hlavne na nábytku, kufroch a t..
HG čiernidlo na kachle 250ml*
HG čiernidlo na kachle Kachle a železné kachle kvôli kúreniu a slnečnému svetlu majú nejasný a matný vzhľad. Vďaka prostriedku HG čiernidlo, kachle je..
HG čistič a odmasťovač okien 500ml*
HG čistič okien je vysoko koncentrovaný produkt, ktorý čistí a odmasťuje absolútne bez šmúh, ale neobsahuje čpavok ani lieh. Výrobok preto používajú a..
HG čistič keramickej dosky 250ml*
Intenzívny čistič s príjemnou vôňou, špeciálne vyvinutý na odstraňovanie tažko odstrániteľnej špiny a škvŕn z ťažko odstrániteľnej špiny a škvŕn z ker..
HG cistič keramickej dosky 500ml*
HG každodenný čistič varnej dosky s príjemnou vôňou na keramické, indukčné alebo halogénové dosky. Jednoducho odstraňuje každodenné nánosy nečistoty a..
HG čistič kuchynskej linky z prírodného kameňa 500ml*
Prostriedok HG čistič na dosky kuchynskej linky z prírodného kameňa bol špeciálne vyvinutý pre rýchle každodenné a bezpečné čistenie linkových dosiek ..
HG čistič mramorových kúpeľní 0,5L*
HG čistič kúpeľní z prírodného kameňa je silne koncentrovaný čistiaci prostriedok na bezpečné a pravidelné čistenie povrchov z mramoru a všetkých osta..
HG čistič na dlažbu s leskom 1L*
HG čistič na dlažbu s leskom /lesklá ochrana na podlahy/ je prostriedok na umývanie na pravidelné čistenie, nádherne sviežej vône, je koncentrovaný a ..
HG čistič na mikrovlnnú rúru 500ml*
HG čistič na mikrovlnnú rúru je vhodný a silný každodenný čistič v spreji, určený na odstránenie Tuku a zapečených zvyškov jedla v mikrovlnných rúrach..
HG čistič na rúry a grily 0.5l*
HG čistič na trúby a grily odstraňuje rýchlo a dôkladne zapečený tuk, napr. z rúry, grilov, nerezových varičov a záhradných grilov. Pôsobenie prípravk..
HG čistič na terasové dlaždice 1l*
Prípravok HG čistič na terasové dlaždice je silný koncentrovaný čistič špeciálne vyvinutý pre čistenie špinavých a zošednutých štrkových a betónových ..
HG čistič s leskom na parketové podlahy 1L*
HG čistič s leskom na parketové podlahy (čistič s leskom) (HG výrobok 53) je koncentrovaný čistiaci prostriedok s príjemne sviežou vôňou na obnovu les..
HG čistič s leskom vinyl, linoleum, marmoleum 1l*
Prípravok HG čistič s leskom na vinyl, linoleum a marmoleum čistí dôkladne a do hĺbky a zároveň na podlahe zanechá ľahkú lesknúcu sa vrstvu. Do jednéh..
HG čistič skla a zrkadiel 500mL*
Prípravok HG čistič skla & zrkadiel je ideálny čistič na všetky druhy skiel a zrkadiel. Prípravok veľmi jednoducho odstraňuje špinu a mastnotu, schne ..
Hg čistič sklenených dvierok krbov a pecí 500ml*
Prípravok HG čistič sklenených dvierok krbov a pecí odstraňuje rýchlo a účinne všetky odolné znečistenia ako sú napríklad sadze, mastnota a decht zo s..
HG čistic škvŕn 1 na textil 34g*
Čistič škvŕn od kávy, čaju, kakaa, kečupu, ovocia, marmelády, červeného vína, atramentu, zeleninové a ovocné šťavy, moč, pot, kari korenie a rôzne par..
HG čistič škvŕn v spreji 500ml*
HG čistič škvŕn v spreji je špeciálne vyvinutý na odstraňovanie škvŕn a čistenie zašpinených látkových povrchov. Naviac prípravok zanecháva na materiá..
HG čistič vodného kameňa 500ml*
Tam, kde je voda, je aj vodný kameň. Vodný kameň zanecháva matný film na dlaždiciach, v sprchovacích kútoch, na plastových vaniach, umývadlách, vodovo..
Hg extra silný čistič na toalety 500ml*
V každej toalete môže vzniknúť ťažko odstrániteľný povlak.Takéto problémové znečistenie ako aj tvrdý vápenatý povlak, močový kameň, alebo iné ťažko od..
HG extrémne intenzívny čistič na dlažbu 1l*
HG extrémne intenzívny čistič (super odstraňovač) (HG výrobok 20) je profesionálny, extrémne silný čistič na odstraňovanie skutočne problematických zn..
HG farba na špáry biela 250ml*
HG farba na škáry je výnimočný výrobok na farbenie a prefarbovanie škár medzi glazúrovanými obkladmi. Dôležité je, aby bol ošetrovaný povrch vždy čist..
HG handrička na leštenie zlata a šperkov
HG handrička na leštenie zlata a šperkov. Ideálne na rýchle odstránenie jemného nánosu a na dosiahnutie absolútneho vysokého lesku všetkých zlatých šp..
HG hygienický čistic chladničiek 0.5l*
HG hygienický čistič chladničiek je rýchloschnúci, príjemne voňajúci sprejový čistič, ktorý rýchle a bez poškriabania vyčistí vašu chladničku. Pred po..
HG hygienický čistič hydromasážnych vaní 1L*
Pri používaní vírivých vaní vzniká nežiaduci rast baktérií, mimo iné Legionela, a znečistení z vodného kameňa, mydla, mastnoty a olejov. Po vypustení ..
Zobrazenie 1 až 24 z 85 (4 stránok)