- záhrada
Adapter 1/2
0,51€
Adaptér s vnútorným závitom 1/2 + 3/4..
Adapter 3/4
0,61€
Adaptér s vnútornímy závitom 3/4 +1..
Adapter s hadicovou sponou 1/2 max 1030 kPa
Adapter s hadicovou sponou 1/2 max 1030 kPa..
Biodry baktérie do suchých WC 100g
Biodry je zmesou nezávadných, nepatogénnych užitočných baktérií a enzýmov, ktoré ekologicky rozkladajú organické látky v suchých toaletách. Účinne red..
Biolake čistič jazierok 100g
Biolake je zmesou nezávadných, nepatogénnych užitočných baktérií a enzýmov, ktoré slúžia k aktivácii prírodného procesu rozkladu organických nečistôt ..
Biolit ECO nástraha na slimáky 2ks*
Nástraha na slimáky neobsahuje pesticídy. Design výrobku s odnímateľným vekom umožňuje ľahké čistenie. Balenie obsahuje špeciálny atraktant, ktorý pri..
Biolit plus  na mravce 400ml*
Veľmi účinný a trvanlivý povrchový insekticídny sprej na ničenie mravcov a iného lezúceho hmyzu v domácnostiach.*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOB..
Biolit plus proti osám a sršňom 400ml*
Veľmi účinný priestorový a povrchový insekticídny sprej. Nový aplikátor umožňuje zasiahnuť hmyz väčšou dávkou účinnej látky a tiež na väčšiu vzdialeno..
Biolit plus proti pavukom 400ml*
Stop pavúkom je vysokoúčinný sprej na okamžité omračenie a následné usmrtenie pavúkov a iného lezúceho hmyzu. Dlhodobo pôsobí na miestach predpokladan..
Biolit proti lezúcemu hmyzu s dezinfekčnou prísadou 400ml*
Biolit s dezinfekčnou prísadou je veľmi účinný povrchový sprej na hubenie mravcov, švábov a iného lezúceho hmyzu. Prípravok má zároveň baktericídny úč..
Biopon lesk na listy 250ml *
Lesk na listy dodáva rastlinám zdravý lesk, odstraňuje škvrny a usadeniny z listov, účinne zabraňuje usadzovaniu prachu. Je vhodný na ošetrovanie rast..
Bioseptik baktérie do žump, septikov a čov 100g
Bioseptik je zmes nezávadných, nepatogenných užitočných baktérií a enzýmov, ktoré ekologicky rozkladajú organické látky v septikoch, žumpách a ČOV. Od..
Brilla listové leštidlo 500ml
Brilla vďaka jeho jedinečné mu zloženiu čistí, leští a chráni okrasné rastliny (filodendróm, krotóon, fikus, sanseviera, Photos Aralia atď.) po dlhý č..
Bros Granulát na myši a potkany 500g *
Peletky pre kontrolu výskytu myší a potkanov, vo vnútorných priestoroch. Obsahuje vábiacu látku a funguje už po prvom použití. Vďaka oneskorenému nást..
Bros lep na šváby 1ks*
Lep na šváby. Chytá švábov a ostatný lezúci hmyz, účinný počas mnohých mesiacov, lepidlo sa nevysušuje, produkt je možné používať vo všetkých obytných..
Bros spray proti lezúcemu hmyzu 400ml *
Aerosol pre účinnú ochranu vnútorných priestorov pred lezúcim hmyzom /šváby, nemecké šváby, mravce, blchy, ploštice, rybenky atď./Návod na použitie: Z..
Ciroková metla dlhá
Cirková metla dlhá ..
Čistič na burinu vypichovač
Čistič na burinu vypichovač ..
Čistič nôž na burinu
Čistič nôž na burinu ..
Čistič rúr a grilov Grilpur total 400ml *
Prípravok nanesieme na znečistené miesto, necháme pôsobiť asi 10 minút a odstránime vlhkou handrou. Ľahké nahriatie /do 70 stup.C/ urýchľuje čistiaci ..
Cobra super insekticídny prípravok k hubeniu lezúceho hmyzu 400ml*
Super Cobra Insekticídny prípravok k hubeniu lezúceho hmyzu v domácnostiach. Pôsobí okamžite a dlhotrvajúcim spôsobom na všetko kemžiaci sa hmyz ako m..
Cyper kontakt na komáre 100ml*
Širokopásmový insekticídny prípravok v úprave mikroemulzného vodného koncentrátu na ničenie škodlivého hmyzu pre použitie v komunálnej hygiene.*,,POUŽ..
CYPER náhradná náplň 0,5EM 250ML*
Širokospektrálny postrekový insekticídny prípravok v úprave mikoemulzného vodného koncentrátu, ktorý ničí parazitujúci hmyz /mravce, šváby, pološtice,..
CYPER SPRAY 0,5EM 500ML*
Širokospektrálny postrekový insekticídny prípravok v úprave mikoemulzného vodného koncentrátu, ktorý ničí parazitujúci hmyz /mravce, šváby, pološtice,..
Zobrazenie 1 až 24 z 127 (6 stránok)