- záhrada
Adapter 1/2
0,60€
Adaptér s vnútorným závitom 1/2 + 3/4..
Biodry baktérie do suchých WC 100g
Biodry je zmesou nezávadných, nepatogénnych užitočných baktérií a enzýmov, ktoré ekologicky rozkladajú organické látky v suchých toaletách. Účinne red..
Biolake čistič jazierok 100g
Biolake je zmesou nezávadných, nepatogénnych užitočných baktérií a enzýmov, ktoré slúžia k aktivácii prírodného procesu rozkladu organických nečistôt ..
Ciroková metla dlhá
Cirková metla dlhá ..
Čistič nôž na burinu
Čistič nôž na burinu ..
Feroset tetra pásik k signalizácii múčnych molí 1ks
Feromonový prípravok k signalizácii múčnych molí. Určené k ochrane potravín: múka, cukrovinky, čokoláda, korenie, sušené ovocie, liečivé rastliny. Sti..
Fixinela Perfekt čistič krbových skiel 500ml*
Prípravok nastriekajte na znečistené miesto, rovnomerne na znečistené miesto, rovnomerne rozotrite a nechajte pôsobiť 20 minút /pri silnejšom znečiste..
HG čiernidlo na kachle 250ml*
HG čiernidlo na kachle Kachle a železné kachle kvôli kúreniu a slnečnému svetlu majú nejasný a matný vzhľad. Vďaka prostriedku HG čiernidlo, kachle je..
HG čistič na rúry a grily 0.5l*
HG čistič na trúby a grily odstraňuje rýchlo a dôkladne zapečený tuk, napr. z rúry, grilov, nerezových varičov a záhradných grilov. Pôsobenie prípravk..
HG čistič na terasové dlaždice 1l*
Prípravok HG čistič na terasové dlaždice je silný koncentrovaný čistič špeciálne vyvinutý pre čistenie špinavých a zošednutých štrkových a betónových ..
Hg impregnácia na textil 300ml*
Prípravok HG impregnácia na textil - ochrana pred vodou, olejom, tukom & špinou chráni hodnotný textil pred väčšinou škvŕn a zároveň prepožičiava ošet..
Hg intenzívny čistič záhradného nábytku 500ml*
Prípravok HG intenzívny čistič záhradného nábytku rýchlo a jednoducho odstraňuje silné nánosy zašlej špiny zo záhradného nábytku z plastu, hliníka, ra..
HG odstraňovač hrdze 500ml*
Odstrániť hrdzu zo záhradného náradia,korčulí, matiek a náradia možno rýchlo a jednoducho pomocou prípravku HG odstraňovač hrdze a to naviac bez nároč..
HG ODSTRANOVAč ZELených POVLAKov A MACHov 1L*
HG odstraňovač zelených povlakov a machov za 36 hodín. Stačí na ošetrené plochy do 200m2 biologicky odbúrateľný. Prípravok nevylievajte do kanalizácie..
HG pohlcovač vlhkosti+odstraňovač pliesne 500ml*
HG pohlcovač vlhkosti znižuje vlhkosť vzduchu vo vlhkých miestnostiach na prijateľnú úroveň. Tým zabraňuje zrážaniu vlhkosti, stuchnutému zápachu, ple..
Krhla tmavá zelená pvc 13l
Krhla tmavá zelená pvc 13l..
Krhla zelená PVC 8l
Krhla zelená PVC 8l..
Latexové rukavice čierne M Durakleen
Latexové rukavice pre domácnosť, priemysel a záhradu s bavlnenou vnútornou výstelkou..
Lepová pasca na hlodavce
Lepová pasca na hlodavce, okamžité použitie, určená na myši, potkany a hmyz, bez zápachu, bezpečné použitie, ľahká manipulácia, extra lepivá. Odchyt m..
Metla drevená na chodník umelý cirok
Metla na chodník umelý cirok Cedric Frieb..
Metla na čistenie ulíc 60cm Cedric
Metla na čistenie ulíc 60cm Cedric..
Metla na dvor s rúčkou
Metla na dvor s rúčkou Cerdic Frieb..
Mraveko na mravce 2+1 zdarma
Gélová návnada na ničenie mravcov, pripravená na okamžité použitie. Návnada je na báze vody a rôznych sladkých zlúčenín, ktorá je pre mravce veľmi lák..
Odstranovač sadzí z komína 500g*
Odstraňovač sadzí z komína je prášok na čistenie komínov HG kominíček čistí váš komín, otvorený krb i kachle na rôzne palivo a predchádza tak požiaru ..
Zobrazenie 1 až 24 z 43 (2 stránok)