Baklažán Nero 0,5g
Baklažán Nero skorá až poloskorá odroda na rýchlenie vo fóliovníkoch v teplejších oblastiach i na poľné pestovanie. Plody sú vajcovitého tvaru, stredn..
Bazalka pravá zmes 0,5g
Silno voňajúca zmes bazaliek. Darí sa jej na teplom slnečnom stanovišti. Po zbere zrezaním rastliny na 15cm docielime 2 zbery. Čerstvú i sušenú použív..
Brokolica Limba
Skorá odroda tvoriaca stredne veľké ružice určené pre priamy konzum a krátkodobé skladovanie. Je vhodná pre jesenné pestovanie. Vegetačná doba je 85 -..
Chilli - Mix papričky okrasné
Veľmi dekoratívny, malý krík s bohatou úrodou, malých pálivých plodov. Vhodná aj na konzumáciu. Pestovanie v črepníkoch. ..
Cibuľa jarná Avalon
Poloskorá biela cibuľa gulovitého tvaru, stredne veľká. Má jemnú chuť, preto je vhodná na prípravu šalátov, konzervanie a krátkodobé skladovanie. Vege..
Cibuľa jarná Karmen
Odroda vhodná pre pestovanie z priamych výsevov i zo sadzačky. Dužina je biela s karmínovočerveným sfarbením medzi jednotlivými suknicami. Je vhodná n..
Cibuľa ozimná augusta
Skorá odroda ozimnej cibule určenej k prezimovaniu na poli z augustových výsevov. Vhodná je najmä na zber s vňaťou, na zväzkovanie, ale môže sa zberať..
Cínia georgínokvetá zmes
Obľúbená letnička, určená na záhonové výsadby, kde kvitne celé leto. Vhodná tiež na rezanie kvetov. Najlepšie sa jej darí v teplej, výživnej primerane..
Cuketa zelená hybridné osivo Terminator F1 1g
Cuketa Terminátor F1 výnosná hybridná odroda s pravidelnými hladkými plodmi valcovitého tvaru, tmavozelenej farby. Rastlina je kŕčkovitého vzrastu, ko..
Cuketa zelená Nefertiti
Úrodná odroda s pravidelnými, hladkými plodmi tmavozelenej farby. Rastlina je kríčkovitého vzrastu, kompaktná. Vyžaduje pravidelný zber mladých plodov..
Cvikla Betina 2g
Cvikla Betina stredne neskorá odroda, ktorá vyniká jemnou dužinou, bez výrazných kruhov. Buľva je guľovitá, intenzívne červená. Je vhodná na priamy ko..
Cvikla Bona
0,65€
Kvalitná poloneskorá odroda. Buľva je guľovitá, dužina intenzívne červená, bez kruhov. Povrch je hladký. Je univerzálne použiteľná pre priamy konzum a..
Dorotka zmes 0,3g
Poliehavá letnička vhodná pre výsadbu na záhony, do skaliek, na múriky a do hrantíkov. Kvety sa rozvíjajú len počas intenzívneho slnečného svetla. Dar..
Fialka sirôtka žltá s okom 0,3g
Fialka sirôtka žltá s okom dvojročná kvetina vhodná na výsadby do kvetináčov, záhradných nádob, na záhony a obruby. Semeno pri výseve jemne zasypeme a..
Fialka sirôtka zmes
Dvojročná kvetina vhodná na výsadby do kvetináčov, záhradných nádob, na záhony a obruby. Semeno pri výseve jemne zasypeme a pritlačíme. Výsev do vzíde..
Hrach cukrový ambrosia
Poloneskorá odroda vhodná na konzervovanie, mrazenia a priamu konzumáciu celých strukov, ktoré neobsahujú vnútornú pergamentovú vrstvu. Zbierame postu..
Hrach siaty skorý Premium
Veľmi skorá odroda určená na priamy konzum a konzerváciu. Počet zŕn v struku je 7-8. Vegetačná doba je 60 dní. ..
Kaleráb neskorý gigant 1g
Kaleráb gigant neskorá odroda bieleho kalerábu s mohutným vzrastom, tvoriaca mimoriadne veľké buľvy s hrubším olistením. Buľvy dosahujú hmotnosť 3-5kg..
Kaleráb neskorý violeta 1g
Kaleráb Violeta neskorá odroda, odolná proti drevnateniu a praskaniu buliev. Vyniká jemnou chuťou. Určená pre jesenný zber. Buľvy dosahujú hmotnosť 0,..
Kaleráb skorý LUNA
Veľmi skorý kareláb, určený na rýchlenie a pre celoročné pestovanie. Odroda je veľmi odolná proti vybiehaniu do kvetu, drenateniu i praskaniu buliev. ..
Kapusta hlávková biela Polar 1g
Kapusta hlávková biela POLAR úrodná odroda neskorej kapusty určenej na priamy konzum, kvasenie i skladovanie. Hlávka je veľká, dobre uzatvorená, pevná..
Kapusta hlávková červená neskorá pourovo červená 1g
Kapusta hlávková červená neskorá pourovo červená. Rastlina s vysokými nárokmi na živiny. Pestuje sa z priameho výsevu, alebo z predpestovanej sadby. J..
Kareláb skorý Blankyt
Skorá odroda so slabým olistením, značne odolná proti praskaniu a drevnateniu buliev. Vhodná pre celoročné pestovanie. Vegetačná doba od výsevu je 80 ..
Karfiol Jarný Beta
Veľmi skorá odroda pre studené rýchlenie a najskoršie poľné pestovanie. Vytvára bielu, stredne hrb..
Zobrazenie 1 až 24 z 62 (3 stránok)