Cibuľa jarná Avalon
Poloskorá biela cibuľa gulovitého tvaru, stredne veľká. Má jemnú chuť, preto je vhodná na prípravu šalátov, konzervanie a krátkodobé skladovanie. Vege..
Cibuľa jarná Karmen
Odroda vhodná pre pestovanie z priamych výsevov i zo sadzačky. Dužina je biela s karmínovočerveným sfarbením medzi jednotlivými suknicami. Je vhodná n..
Cínia georgínokvetá zmes
Obľúbená letnička, určená na záhonové výsadby, kde kvitne celé leto. Vhodná tiež na rezanie kvetov. Najlepšie sa jej darí v teplej, výživnej primerane..
Cuketa zelená Nefertiti
Úrodná odroda s pravidelnými, hladkými plodmi tmavozelenej farby. Rastlina je kríčkovitého vzrastu, kompaktná. Vyžaduje pravidelný zber mladých plodov..
Fialka sirôtka zmes
Dvojročná kvetina vhodná na výsadby do kvetináčov, záhradných nádob, na záhony a obruby. Semeno pri výseve jemne zasypeme a pritlačíme. Výsev do vzíde..
Hrach siaty skorý Premium
Veľmi skorá odroda určená na priamy konzum a konzerváciu. Počet zŕn v struku je 7-8. Vegetačná doba je 60 dní. ..
Kaleráb neskorý gigant 1g
Kaleráb gigant neskorá odroda bieleho kalerábu s mohutným vzrastom, tvoriaca mimoriadne veľké buľvy s hrubším olistením. Buľvy dosahujú hmotnosť 3-5kg..
Kapusta hlávková biela Polar 1g
Kapusta hlávková biela POLAR úrodná odroda neskorej kapusty určenej na priamy konzum, kvasenie i skladovanie. Hlávka je veľká, dobre uzatvorená, pevná..
Kareláb skorý Blankyt
Skorá odroda so slabým olistením, značne odolná proti praskaniu a drevnateniu buliev. Vhodná pre celoročné pestovanie. Vegetačná doba od výsevu je 80 ..
Majorán záhradný
Vyžaduje teplejšie polohy. Pestujeme zo semena alebo z priesad. Rastlina kričkovitého vzrastu, dáva vysokú úrodu kvalitnej aromatickej vňate. Vňať pou..
Reďkovka Lada
Poloskorá odroda tvoriaca veľké buľvičky, určená pre celoročné poľné pestovanie. Vegetačná doba od výsevu je 33-37 dní. Vyniká odolnosťou proti vybieh..
Rozmarín lekársky liečivá rastlina 0,1g
Vytrvalá vždyzelená aromatická bylina, používa sa ako korenie aj liečivka. Zbiera sa list, používa sa ako čas na podporu trávenia, povzbudenie nervove..
Šalát hlávkový jarný Král Máje l.
Šalát siaty hlávkový, odroda vhodná pre najskoršie jarné pestovanie a pre rýchlenie v nevykurovaných fóliových krytoch. Dobre uzatvorená, pevná, guľov..
Trvalky do skalky zmes 0,2g
Zmes trvalike kvitnúce postupne. Vyžadujú slnečné stanovište s priepustnou pôdou. dobre znášajú sucho. Deklarovaná hmotnosť osiva stanovená pri 13% vl..
Uhorka siata nakladačka Everest F1 hybridné osivo 0,5g
Uhorka siata nakladačka Everest F1 veľmi skorá hybridná odroda, prevažne so samičím kvitnutím. Plody sú stredne zelené s hustou jemnou bradavičnatosťo..
Uhorka siata nakladačka Mira F1 hybridné osivo 0,5g
Poloskorá hybridná odroda na poľné pestovanie, hlavne v teplejších oblastiach. Plody sú jemne bradavičnaté. Majú výraznú toleracniu voči plesni uhorko..
Uhorka siata nakladačka Twigy F1 hybridné osivo 0,5g
Poloskorá výnosná hybridná odroda, stredného vzrastu, prevažne so samičím kvitnutím. Dobre sa jej darí aj v chladnejších oblastiach. Je odolná voči pl..
Zobrazenie 1 až 17 z 17 (1 stránok)