Baklažán Nero 0,5g
Baklažán Nero skorá až poloskorá odroda na rýchlenie vo fóliovníkoch v teplejších oblastiach i na poľné pestovanie. Plody sú vajcovitého tvaru, stredn..
Bazalka pravá zmes 0,5g
Silno voňajúca zmes bazaliek. Darí sa jej na teplom slnečnom stanovišti. Po zbere zrezaním rastliny na 15cm docielime 2 zbery. Čerstvú i sušenú použív..
Brokolica Limba
Skorá odroda tvoriaca stredne veľké ružice určené pre priamy konzum a krátkodobé skladovanie. Je vhodná pre jesenné pestovanie. Vegetačná doba je 85 -..
Chilli - Mix papričky okrasné
Veľmi dekoratívny, malý krík s bohatou úrodou, malých pálivých plodov. Vhodná aj na konzumáciu. Pestovanie v črepníkoch. ..
Cuketa zelená hybridné osivo Terminator F1 1g
Cuketa Terminátor F1 výnosná hybridná odroda s pravidelnými hladkými plodmi valcovitého tvaru, tmavozelenej farby. Rastlina je kŕčkovitého vzrastu, ko..
Cvikla Betina 2g
Cvikla Betina stredne neskorá odroda, ktorá vyniká jemnou dužinou, bez výrazných kruhov. Buľva je guľovitá, intenzívne červená. Je vhodná na priamy ko..
Dorotka zmes 0,3g
Poliehavá letnička vhodná pre výsadbu na záhony, do skaliek, na múriky a do hrantíkov. Kvety sa rozvíjajú len počas intenzívneho slnečného svetla. Dar..
Fialka sirôtka žltá s okom 0,3g
Fialka sirôtka žltá s okom dvojročná kvetina vhodná na výsadby do kvetináčov, záhradných nádob, na záhony a obruby. Semeno pri výseve jemne zasypeme a..
Hrach cukrový ambrosia
Poloneskorá odroda vhodná na konzervovanie, mrazenia a priamu konzumáciu celých strukov, ktoré neobsahujú vnútornú pergamentovú vrstvu. Zbierame postu..
Hrach siaty skorý Premium
Veľmi skorá odroda určená na priamy konzum a konzerváciu. Počet zŕn v struku je 7-8. Vegetačná doba je 60 dní. ..
Kaleráb neskorý violeta 1g
Kaleráb Violeta neskorá odroda, odolná proti drevnateniu a praskaniu buliev. Vyniká jemnou chuťou. Určená pre jesenný zber. Buľvy dosahujú hmotnosť 0,..
Kapusta hlávková biela Polar 1g
Kapusta hlávková biela POLAR úrodná odroda neskorej kapusty určenej na priamy konzum, kvasenie i skladovanie. Hlávka je veľká, dobre uzatvorená, pevná..
Karfiol Jarný Beta
Veľmi skorá odroda pre studené rýchlenie a najskoršie poľné pestovanie. Vytvára bielu, stredne hrb..
Kukurica curková Elán F1 hybridné osivo
Patrí k najskoršie dozrievajúcim hybridom cukrovej kukurice. Tmavožlté zrná majú príjemnú sladkú chuť. Klasy zbierame vo voskovo mliečnej zrelosti. Ku..
Mrkva neskorá cidera 5m
Mrkva neskorá Cidera nantézsky typ, neskorá odroda 145-155 dní. Dlhý valcovitý koreň, veľmi dobre vyfarbený, dĺžka 21-23cm. Veľmi výnosná odroda. Hlav..
Mrkva neskorá Olympus
Mrkva obyčajná pravá Olympus veľmi úrodná neskorá odroda, určená hlavne pre konzervárenské spracovanie a skladovanie. Koreň je veľmi dlhý, mierne kóni..
Mrkva skorá karotka karotela
Kvalitná karotka určená pre priamy konzum a krátkodobé skladovanie. Vhodná i pre skoré poľné pestovanie a všetky spôsoby rýchlenia. Koreň je stredne d..
Orlíček zmes 0,2g
Orlíček patrí k mimoriadne krásnym trvalkám, má zaujímavý zvončekový kvet s ostrohami. Ozdobné sú aj listy. Je vhodná do záhonov a na okraje porastov ..
Pažítka pravá Bohemia
Veľmi úrodná odroda vhodná na rýchlenie a poľné pestovanie. Listy majú pikantnú chuť a vysoký obsah vitamínu C. Veľmi dobre prezimuje. Zber možno niek..
Petržlen koreňový Konika
Poloskorá odroda určená na priamy konzum a skladovanie. Krattší na povrchu hladký s dĺžkou 12 - 15 cm. Vegetačná doba je 060 - 170 dní. ..
Petržlen koreňový olomoucká dlouhá
Neskorá odroda vhodná na dlhodobé skladovanie. Koreň je dlhý až 25cm, smotanovej farby. Je odolný proti hrdzi a chorobám pri skladovaní. ..
Reďkovka Ester 5m
Reďkovka Ester skorá odroda 28-32 dní, na rýchlenie i celoročné poľné pestovanie, odroda je odolná proti vybiehaniu do kvetu, praskaniu bulvičiek i hu..
Reďkovka Rampouch 5g
Kvalitná a výnosná odroda. Je vhodná na postupné výsevy v záhradkách. Reďkovka je dlhá, hladká, biela, v nadzemnej časti bledozelená, vretenovite valc..
Rudbekia ružová 0,4g
Je mohutná, s krásnymi kvetmi, na výsadbu do trvalkových záhonov v kombinácii s trávami. Táto medonosná okrasná liečivá rastlina patrí medzi nenáročné..
Zobrazenie 1 až 24 z 34 (2 stránok)