Biomin hnojivo na jahody 1kg*
Hnojivo na jahody je výdatné organominerálne hnojivo, jeho významnou zložkou je mletá rohovina. Táto prírodná suroviny je obzvlášť cenená pre obsah or..
Biopon hnojivo na kvitnúce rastliny 500ml*
Viaczložkové minerálne hnojivo určené na črepníkových, balkónových a kontajnerových rastlín. Zvýšený obsah draslíka a fosfotu je zárukou bohatého kvit..
Biopon Hnojivo na travnik s machom 30m2 1kg*
Viaczložkové minerálne hnojivo určené na ošetrovanie trávnikov. Starostlivá receptúra tráve zaisťuje pravidelný rast, hustotu a sýtu zeleň. Zvýšený ob..
Biopon univerzálne hnojivo na všetky rastliny 1000ml*
Viaczložkové minerálne hnojivo určené na všetky domáce, balkónové a terasové rastliny. Primerane vyberané proporcie dusíka, fosforu a draslíka zaisťuj..
Cererit original univerzálne granulované hnojivo 2,5kg*
Univerzálne hnojivo so stopovými prvkami vhodné na hnojenie zeleniny, okrasných a izbových rastlín. Ide o organominerálne granulované hnojivo, ktoré j..
Cererit univerzálne kvapalné hnojivo 1000ml
Kvapalné univerzálne hnojivo s mikroprvkami. Cererit je plnohodnotné kvapalné univerzálne hnojivo s obsahom mikroprvkov. Má široké použitie pri hnojen..
Dusíkaté vápno pre dezinfekciu pôdy 2,5kg
Dezinfikuje pôdu, ničí plevele, zabraňuje nádorovitosti košťálové zeleniny. Dva až tri týždne pred siatím či výsadbou rozdelíme hnojivo na plochu a za..
Expert kvapalné hnojivo na všetky druhy trávnikov 1l*
Hnojivo ES kvapalné hnojivo NPK 15,3,4 so železom FE. Tekuté hnojivo na trávniku je koncentrované minerálne hnojivo, obsahujúce základné živiny dusík,..
Fitobalsam tmel na vrúbľovanie, na rany pri rezaní a strihaní 200g*
Fitobalsam tmal na vrúbľovanie, na rany vznikajúce pri reze a strihaní a na hojenie rán drevín. Fitobalsam je hotový ovocinársky tmel pripravený na po..
Fogliare lesk na listy rastlín 500ml*
Lesk na listy rastlín čistí a chráni. Nastriekajte na listy zo vzdialenosti asi 35 cm, pravidelnými pohybmi. Opakujte každý mesiac. Nestriekajte za pl..
Granulované hnojivo Dusíkaté vápno 1kg*
Dezinfikuje pôdu, ničí plevele, zabraňuje nádorovitosti košťálové zeleniny. Dva až tri týždne pred siatím či výsadbou rozdelíme hnojivo na plochu a za..
Granulované hnojivo síran draselný 2,5kg*
Síran draselný sa najčastejšie používa k hnojeniu na jeseň alebo skoro na jar. Je vhodný pre rastliny citlivejšie na chlór. Vysoký obsah draslíku pris..
Hnojivo expert na všetky druhy trávnikov 2,5kg*
Expert je granulované hnojivo na trávniky, obsahujúce základné živiny - dusík, fosfor, draslík - vo vyváženom pomere. Súčasne obsahuje horčík a síru. ..
Hnojivo expert na všetky druhy travnikov 5kg*
Expert je granulované hnojivo na trávniky, obsahujúce základné živiny - dusík, fosfor, draslík - vo vyváženom pomere. Súčasne obsahuje horčík a síru. ..
Hnojivo hoštické na muškáty a iné balkónové rastliny 500ml*
Kvapalné hnojivo s guánom na muškáty a iné balkónové rastliny obsahuje prírodné guáno, pochádzajúce z trusu morských vtákov. Rastlinám dodáva nielen p..
Hnojivo Kapka na orchideje a bromélie 200ml*
Kvapalné hnojivo na orchidee a bromélie je kvapalné NPK hnojivo, ktoré aplikujeme na povrch pôdy zálievkou alebo postrekom na list. Hnojivý roztok na ..
Hnojivo kapka na palmy, juky a dracény 500ml *
Hnojivo ES - NPK roztokové hnojivo 8-3-4 s mikroprvkami. Hnojivový roztok pripravíme zmiešaním 15ml hnojiva /po okraj naplnený vrchnák/ s 3 litrami vo..
Hnojivo na balkónové rastliny 1000ml
Kvapalné hnojivo na balkónové kvetiny. Hnojivo ES - NPK roztokové hnojivo 5-7,5-7,5. Chemické a fyzikálne vlastnosti: Celkový dusík rozpustný vo vode ..
Horká soľ na ihličnany, okrasné kry a vinič 500ml*
Tekutá horká soľ je najvhodnejšie rýchlo pôsobiace hnojivo, ktoré odstraňuje nedostatok horčíka - dôležitej živiny všetkých záhradných rastlín, tj. ok..
Hoštické hnojivo Konský hnoj 2.5kg*
Konský hnoj je čisté prírodné organické hnojivo. Hnojivo obsahuje organické látky a základné živiny (N,P,K,Ca a Mg), ale i stopové prvky napr. (Fe,Mn,..
Hoštické Hnojivo Kravský hnoj 3kg*
Kravský hnoj je výlučne prírodné organické hnojivo. Hnojivo obsahuje organické látky a základné živiny. (N,P,K,Ca a Mg), ale i stopové prvky napr. (Fe..
Hoštické hnojivo na čučoriedky 500ml*
Kvapalné hnojivo s guánom na čučoriedky a iné kyslomilné rastliny. Hoštické kvapalné hnojivo obsahuje prírodné guáno, pochádzajúce z trusu morských vt..
Hoštické hnojivo na čučoriedky a iné kyslomilné rastliny 1kg*
Hoštické organické hnojivo na čučoriedky a iné kyslomilné rastliny obsahuje fermentovaný kravský a konský hnoj, drvenú a granulovanú rohovinu a prírod..
Hoštické Hnojivo na ihličnany a iné okrasné kríky 1kg*
Hoštické organické hnojivo na ihličnany a iné okrasné kríky obsahuje fermentovaný kravský a konský hnoj, drvenú a granulovanú rohovinu a prírodné guán..
Zobrazenie 1 až 24 z 57 (3 stránok)