Dusíkaté vápno pre dezinfekciu pôdy 2,5kg
Dezinfikuje pôdu, ničí plevele, zabraňuje nádorovitosti košťálové zeleniny. Dva až tri týždne pred siatím či výsadbou rozdelíme hnojivo na plochu a za..
Fitobalsam tmel na vrúbľovanie, na rany pri rezaní a strihaní 200g*
Fitobalsam tmal na vrúbľovanie, na rany vznikajúce pri reze a strihaní a na hojenie rán drevín. Fitobalsam je hotový ovocinársky tmel pripravený na po..
Fogliare lesk na listy rastlín 500ml*
Lesk na listy rastlín čistí a chráni. Nastriekajte na listy zo vzdialenosti asi 35 cm, pravidelnými pohybmi. Opakujte každý mesiac. Nestriekajte za pl..
Hoštické hnojivo prírodné na bylinky
Hnojivo na bylinky je určené pre všetky druhy byliniek (medovka, tymián, majoránka, oregáno, levanduľa, ...) pestovaných na záhonoch, v nádobách, v by..
Hoštické Hnojivo slepičince 2,5kg*
Slepičince ideálne pre muškáty, rajčiny, papriky, uhorky. Hoštické hnojivo Slepačince je prírodný produkt obsahujúci fermentovaný slepačí trus. Pre vy..
Kapka Hnojivo na kaktusy a sukulety 200ml*
Kvapalné hnojivo na kaktusy a sukulety. Hnojivo ES - NPK roztokové hnojivo 5-9-7. Hnojivový roztok pripravíme zmiešaním 15ml hnojiva /po okraj naplnen..
Kvapalné hnojivo na fíkusy 500ml
Kvapalné hnojivo na fikusy ES - NPK roztokové hnojivo 7-3-5 chemické a fyzikálne vlastnosti: Celkový dusík rozpustný vo vode (N) 7% z toho dusičnanový..
Ledek vápenatý granulované hnojivo 2,5kg*
Ledek vápenatý je vhodný pre všetky plodiny a kultúry ovocie, zelenina, okrasné rastliny s výnimkou rastlín vápnostrežných ako sú azalky, rododendrony..
Samozavlazovací kvetináč Doppio priemer dĺžka 19cm výška cca 12cm
Samozavlazovací kvetináč Doppio priemer dĺžka 19cm výška cca 12cm ..
Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)