Záhradkárske potreby
Záhradkárske potreby
Adapter 1/2
0,51€
Adaptér s vnútorným závitom 1/2 + 3/4..
Adapter 3/4
0,61€
Adaptér s vnútornímy závitom 3/4 +1..
Adapter s hadicovou sponou 1/2 max 1030 kPa
Adapter s hadicovou sponou 1/2 max 1030 kPa..
Baklažán Nero 0,5g
Baklažán Nero skorá až poloskorá odroda na rýchlenie vo fóliovníkoch v teplejších oblastiach i na poľné pestovanie. Plody sú vajcovitého tvaru, stredn..
Bazalka pravá zmes 0,5g
Silno voňajúca zmes bazaliek. Darí sa jej na teplom slnečnom stanovišti. Po zbere zrezaním rastliny na 15cm docielime 2 zbery. Čerstvú i sušenú použív..
Bezpečnostné zápalky 240K
Bezpečnostné zápalky 240K..
Bezpečnostné zápalky formát 5H
Bezpečnostné zápalky formát 5H ..
Biodry baktérie do suchých WC 100g
Biodry je zmesou nezávadných, nepatogénnych užitočných baktérií a enzýmov, ktoré ekologicky rozkladajú organické látky v suchých toaletách. Účinne red..
Biolake čistič jazierok 100g
Biolake je zmesou nezávadných, nepatogénnych užitočných baktérií a enzýmov, ktoré slúžia k aktivácii prírodného procesu rozkladu organických nečistôt ..
Biolit ECO nástraha na slimáky 2ks*
Nástraha na slimáky neobsahuje pesticídy. Design výrobku s odnímateľným vekom umožňuje ľahké čistenie. Balenie obsahuje špeciálny atraktant, ktorý pri..
Biolit plus  na mravce 400ml*
Veľmi účinný a trvanlivý povrchový insekticídny sprej na ničenie mravcov a iného lezúceho hmyzu v domácnostiach.*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOB..
Biolit plus proti osám a sršňom 400ml*
Veľmi účinný priestorový a povrchový insekticídny sprej. Nový aplikátor umožňuje zasiahnuť hmyz väčšou dávkou účinnej látky a tiež na väčšiu vzdialeno..
Biolit plus proti pavukom 400ml*
Stop pavúkom je vysokoúčinný sprej na okamžité omračenie a následné usmrtenie pavúkov a iného lezúceho hmyzu. Dlhodobo pôsobí na miestach predpokladan..
Biolit proti lezúcemu hmyzu s dezinfekčnou prísadou 400ml*
Biolit s dezinfekčnou prísadou je veľmi účinný povrchový sprej na hubenie mravcov, švábov a iného lezúceho hmyzu. Prípravok má zároveň baktericídny úč..
Biomin hnojivo na jahody 1kg*
Hnojivo na jahody je výdatné organominerálne hnojivo, jeho významnou zložkou je mletá rohovina. Táto prírodná suroviny je obzvlášť cenená pre obsah or..
Biopon hnojivo na kvitnúce rastliny 500ml*
Viaczložkové minerálne hnojivo určené na črepníkových, balkónových a kontajnerových rastlín. Zvýšený obsah draslíka a fosfotu je zárukou bohatého kvit..
Biopon Hnojivo na travnik s machom 30m2 1kg*
Viaczložkové minerálne hnojivo určené na ošetrovanie trávnikov. Starostlivá receptúra tráve zaisťuje pravidelný rast, hustotu a sýtu zeleň. Zvýšený ob..
Biopon lesk na listy 250ml *
Lesk na listy dodáva rastlinám zdravý lesk, odstraňuje škvrny a usadeniny z listov, účinne zabraňuje usadzovaniu prachu. Je vhodný na ošetrovanie rast..
Biopon univerzálne hnojivo na všetky rastliny 1000ml*
Viaczložkové minerálne hnojivo určené na všetky domáce, balkónové a terasové rastliny. Primerane vyberané proporcie dusíka, fosforu a draslíka zaisťuj..
Bioseptik baktérie do žump, septikov a čov 100g
Bioseptik je zmes nezávadných, nepatogenných užitočných baktérií a enzýmov, ktoré ekologicky rozkladajú organické látky v septikoch, žumpách a ČOV. Od..
Brilla listové leštidlo 500ml
Brilla vďaka jeho jedinečné mu zloženiu čistí, leští a chráni okrasné rastliny (filodendróm, krotóon, fikus, sanseviera, Photos Aralia atď.) po dlhý č..
Brokolica Limba
Skorá odroda tvoriaca stredne veľké ružice určené pre priamy konzum a krátkodobé skladovanie. Je vhodná pre jesenné pestovanie. Vegetačná doba je 85 -..
Bros Granulát na myši a potkany 500g *
Peletky pre kontrolu výskytu myší a potkanov, vo vnútorných priestoroch. Obsahuje vábiacu látku a funguje už po prvom použití. Vďaka oneskorenému nást..
Bros lep na šváby 1ks*
Lep na šváby. Chytá švábov a ostatný lezúci hmyz, účinný počas mnohých mesiacov, lepidlo sa nevysušuje, produkt je možné používať vo všetkých obytných..
Zobrazenie 1 až 24 z 252 (11 stránok)