Prípravky do bazénov
Prípravky do bazénov
Alkalický granulát pre zvýšenie pH vody v bazénoch 1,2kg*
Správne nastavenie hodnoty pH vody v bazéne je nutnou podmienkou pre dokonalú funkciu veľkej väčšiny prípravkou a pre vytvorenie príjemných podmienok ..
Banox dezinfekcia a bielidlo 1L*
Tekutý prostriedok s obsahom aktívneho chlóru určený na dezinfekciu a bielenie prádla, dezinfekciu riadu, predmetov, studne, bazénov atď. Nie je vhodn..
Bazénová chémia Laguna ALG proti riasam 1L*
Prípravok v kvapalnej forme je určený k pravidelnej preventívnej ochrane bazénovej vody proti riasam /zelenej, čiernej, žltej../ a zároveň riasy v baz..
Bazénová chémia Quatro tablety 4v1 1kg *
Dezenfekcia, proti riasa, vločkovanie, stabilizácia chlóru. Moderný viacúčelový prípravok pre celosezónnu priebežnú údržbu vody vo všetkých typoch baz..
BluePool pH minus zníženie hodnoty pH bazénovej vody 1,5kg*
Voda na kúpanie má mať hodnotu pH v rozmedzí 6,8 - 7,2. Týmto rozsahom je mimo iné dané najlepšie pôsobenie chlóru bez vedľajších vplyvov. Hodnotu pH ..
Filter kartušový
Do kartušové filtrácie pre bazény s priemerom až 460cm. Výška: 200mm Vonkajší priemer: 108mm Vnútorný priemer 50mm..
Fixinela Perfekt proti plesni exclusive 500ml*
Fixinela proti plesni je tekutý prípravok vhodný pre likvidáciu plesni na povrchoch materiálov, zariadení a nábytku, okolo kuchynského zariadenia, dre..
Kvapkový tester 120 meraní pH/Chlor*
Kvapkový tester 120 meraní pH/Chlor*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM SI VŽDY PREČÍTAJTE ETIKETU A INFORMÁCIE O VÝROBKU."..
Laguna ALG Blue proti riasám 1L
Prípravok bazénovej chémie v kvapalnej forme ktoré je určený na prevenciu a likvidáciu rias v bazénovej vode. Použitie: Prípravok sa dávkuje do bazéna..
Laguna Ca úprava tvrdosti vody 1l*
Slúži k zníženiu tvrdosti vody, ktorú obecne spôsobujú väčšinou vápenaté a horečnaté soli. Zabraňuje vzniku usadenín na stenách a dne bazénu a zároveň..
Laguna chlor mini dezinfekcia vody 1kg*
Dezinfekčný prípravok pre celosezónnu priebežnú údržbu vody vo všetkých typoch bazénov. Zabraňuje tvorbe rias a baktérií. *,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČ..
Laguna chlorové tabletky dezinfekcia vody 1kg*
Chlorové tabletky je dezinfekčný prípravok pre celosezónnu priebežnú údržbu vody vo všetkých typoch bazénov. Zabraňuje tvorbe riasam a baktériám. *,,P..
Laguna čistenie bazénov clear spray 500ml*
Kvapalný prípravok určený k odstráneniu mastných a mechanických nečistôt, vápenatých usadenín a hrdzavých škvŕn zo stien bazénu.*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY ..
Laguna Clear čistenie bazénov 1l*
Kvapalný prípravok určený k odstráneniu mastných a mechanických nečistôt vápenatých usadenín a škvŕn zo stien bazénu.*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM S..
Laguna lepiaca sada na fóliu
Určená na opravu bazénovej fólie pod vodou, obsahuje lepidlo /30ml/ a dve záplaty /152x92mm/. Špeciálne lepidlo na lepenie vinylových fólií pod vodou...
Laguna modrý šíp rýchla dezinfekcia vody 1kg*
Modrý šíp je veľmi rýchla dezinfekcia vody. Vysoko účinný chlórový prípravok k veľmi rýchlej a efektívnej šokovej dezinfekcii bazénovej vody po napust..
Laguna pH minus bazénová technika 1.5kg*
Potrebné množstvo prípravku (rozpusteného vo vode v plastovej nádobe) pomaly prilievajte u prítoku vody do bazénu pri zapnutom filtračnom zariadení. K..
Laguna plávajúci teplomer kačička Funny
Laguna plávajúci teplomer kačička Funny ..
Laguna rýchla dezinfekcia vody Chlor šok 1kg*
Dezinfekčný prípravok určený na celosezónnu údržbu všetkých typov bazénov, a to hlavne na jednorázovú, teda šokovú úpravu bazénovej vody po napustení ..
Laguna start set*
Bazénová chémia - sada prípravkov k uvedené bazénu do prevádzky. Obsahuje 4 produkty: Laguna Triplex tablety 1kg - dezinfekcia, proti riasam, vločkova..
Laguna tablety 6v1 multifunkčné 1,6kg
Laguna 6v1 tablety je moderný viacúčelový prípravok pre celosezónnu priebežnú údržbu vody vo všetkých typoch bazénov. Slúži ako dezinfekčný prípravok,..
Laguna teplomer ponorný Economy
Laguna teplomer ponorný Economy ..
Laguna Triplex tablety 3v1 dezinfekcia, proti riasam, vločkovaniu 1kg*
Laguna Triplex tablety - dezinfekcia, proti riasam, vločkovanie. Laguna Triplex tablety je dezinfekčný prípravok pre celosezónnu priebežnú údržbu vody..
Laguna triplex tablety dezinfekcia, proti riasam a vločkovaniu 0,5kg
Laguna Triplex tablety (á20g) je dezinfekčný prípravok pre celosezónnu priebežnú údržbu vody vo všetkých typoch bazénov. Súčasne umožňuje vyvločkovani..
Zobrazenie 1 až 24 z 46 (2 stránok)