Prípravky do bazénov
Prípravky do bazénov
Laguna chlorové tabletky dezinfekcia vody 1kg*
Chlorové tabletky je dezinfekčný prípravok pre celosezónnu priebežnú údržbu vody vo všetkých typoch bazénov. Zabraňuje tvorbe riasam a baktériám. *,,P..
Laguna Clear čistenie bazénov 1l*
Kvapalný prípravok určený k odstráneniu mastných a mechanických nečistôt vápenatých usadenín a škvŕn zo stien bazénu.*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM S..
Laguna lepiaca sada na fóliu
Určená na opravu bazénovej fólie pod vodou, obsahuje lepidlo /30ml/ a dve záplaty /152x92mm/. Špeciálne lepidlo na lepenie vinylových fólií pod vodou...
Laguna pH minus bazénová technika 1.5kg*
Potrebné množstvo prípravku (rozpusteného vo vode v plastovej nádobe) pomaly prilievajte u prítoku vody do bazénu pri zapnutom filtračnom zariadení. K..
Laguna Triplex tablety 3v1 dezinfekcia, proti riasam, vločkovaniu 1kg*
Laguna Triplex tablety - dezinfekcia, proti riasam, vločkovanie. Laguna Triplex tablety je dezinfekčný prípravok pre celosezónnu priebežnú údržbu vody..
Laguna triplex tablety dezinfekcia, proti riasam a vločkovaniu 0,5kg
Laguna Triplex tablety (á20g) je dezinfekčný prípravok pre celosezónnu priebežnú údržbu vody vo všetkých typoch bazénov. Súčasne umožňuje vyvločkovani..
Plavak malý Chlorinátor Laguna
Plávajúci dávkovač slúži k aplikácii chlórových tabliet a je možné ho použiť do všetkých typov bazénov..
Plavák stredný chlorinátor Laguna
Plávajúci dávkovač slúži k aplikácii chlórových tabliet a je možné ho použiť do všetkých typov bazénov..
Sóda kryštálová 1kg*
Luxon kryštálová sóda ľahko a rýchlo rozpustná. Prostriedok na zmäkčovanie vody, na namáčanie silne znečistených odevov /pracovné odevy, montérky/, vh..
Tabletky na meranie chlóru 10ks*
Tabletky na meranie chlóru 10ks*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOBOM. PRED POUŽITÍM SI VŽDY PREČÍTAJTE ETIKETU A INFORMÁCIE O VÝROBKU."..
Tester pre bazény 4v1 Laguna 10 indikačných prúžkov *
Tester pre bazény 4v1: Celkový (aktívny) chlór (mg/l) vyjadruje celkové množstvo chlóru vo vode, má oxidačné a dezinfekčné účinky, celkový chlór rovná..
ZAKRÝVACIA PLACHTA 3x4 m standard
PE zakrývacia plachta 3x4 m standard nepremokavá plachta s kovovými okami po obvode, zdvojené zvarené lamy s polypropylénovou šnúrou, ALU oka po 1m, o..
ZAKRÝVACIA PLACHTA 3X5 M STANDARD
PE zakrývacia plachta 3x5 m standard nepremokavá plachta s kovovými okami po obvode, zdvojené zvarené lamy s polypropylénovou šnúrou, ALU oka po 1m, o..
Zakrývacia plachta 4x6m modrá
Zakrývacia plachta 4x6m modrá..
Zakrývacia plachta pevná modrá 6 x 10m
Zakrývacia plachta pevná modrá 6 x 10m ..
Zobrazenie 1 až 15 z 15 (1 stránok)