Doplnkový sortiment
Doplnkový sortiment
Adapter 1/2
0,41€
Adaptér s vnútorným závitom 1/2 + 3/4..
Adapter 3/4
0,51€
Adaptér s vnútornímy závitom 3/4 +1..
Adapter s hadicovou sponou 1/2 max 1030 kPa
Adapter s hadicovou sponou 1/2 max 1030 kPa..
Air wick sviečka vianočná vôňa 115g
Vonná sviečka pre dokonalú atmosféru Vášho domova. Sviečka je vyrobená z parfémového vosku a vrstiev obohatených o esenciálne oleje. Nikdy nenechávajt..
Air Wick sviečka vôňa citrónu a limetky 115g
Vonná sviečka pre dokonalú atmosféru Vášho domova. Sviečka je vyrobená z parfémového vosku a vrstiev obohatených o esenciálne oleje. Nikdy nenechávajt..
Air Wick sviečka vôňa škorica & klinčeky 155g
Air Wick sviečka vôňa škorica & klinčeky 155g Upozornenie: Podrobne si prečítajte pokyny pre bezpečné používanie a predlekársku prvú pomoc pred použi..
Air wick vôňa jabĺk a škorice sviečka 115g
Vonná sviečka pre dokonalú atmosféru Vášho domova. Sviečka je vyrobená z parfémového vosku a vrstiev obohatených o esenciálne oleje. Nikdy nenechávajt..
Air wick vonná sviečka Mountain Berry 105g
Air wick vonná sviečka Mountain Berry 105g Upozornenie: Podrobne si prečítajte pokyny pre bezpečné používanie a predlekársku prvú pomoc pred použitím ..
Air Wick vonná sviečka vanilka 105g
Air Wick vonná sviečka vanilka 105g Upozornenie: Podrobne si prečítajte pokyny pre bezpečné používanie a predlekársku prvú pomoc pred použitím výrobk..
Alkalický granulát pre zvýšenie pH vody v bazénoch 1,2kg*
Správne nastavenie hodnoty pH vody v bazéne je nutnou podmienkou pre dokonalú funkciu veľkej väčšiny prípravkou a pre vytvorenie príjemných podmienok ..
Anjel keramický sediaci 20 x 18cm
Anjel keramický sediaci 20 x 18cm..
Anjelik 7cm
1,53€
Anjelik 7cm ..
Anjelik keramický biely na zavesenie 8cm
Anjelik keramický biely dekorácia na zavesenie výška 8cm..
Anjelik ležiaci biely so zlatým 24cm
Anjelik ležiaci biely so zlatým 24cm dĺžka..
Anjelik s čiapkou a srdiečkom dekorácia 8cm
Anjelik s čiapkou a srdiečkom dekorácia 8cm dĺžka..
Antiparazitný obojok pre psov Axis
Obojok pôsobí ako prevencia proti zamoreniu pokožky parazitami (blchy, kliešte) vo všetkých vývojových štádiách. Použitie: vyberte obojok z obalu a um..
Bahniatka dĺžka 34cm 1ks
Bahniatka dĺžka 34cm..
Baklažán Nero 0,5g
Baklažán Nero skorá až poloskorá odroda na rýchlenie vo fóliovníkoch v teplejších oblastiach i na poľné pestovanie. Plody sú vajcovitého tvaru, stredn..
Balóniky farebné 1ks
Balóniky farebné 1ks ..
Banox dezinfekcia a bielidlo 1L*
Tekutý prostriedok s obsahom aktívneho chlóru určený na dezinfekciu a bielenie prádla, dezinfekciu riadu, predmetov, studne, bazénov atď. Nie je vhodn..
Bazalka pravá zmes 0,5g
Silno voňajúca zmes bazaliek. Darí sa jej na teplom slnečnom stanovišti. Po zbere zrezaním rastliny na 15cm docielime 2 zbery. Čerstvú i sušenú použív..
Bazénová chémia Laguna ALG proti riasam 1L*
Prípravok v kvapalnej forme je určený k pravidelnej preventívnej ochrane bazénovej vody proti riasam /zelenej, čiernej, žltej../ a zároveň riasy v baz..
Bazénová chémia Quatro tablety 4v1 1kg *
Dezenfekcia, proti riasa, vločkovanie, stabilizácia chlóru. Moderný viacúčelový prípravok pre celosezónnu priebežnú údržbu vody vo všetkých typoch baz..
Bela šampón pre psov s insekticídom 230ml
Bela šampón je špeciálny prípravok na umývanie psov. Obsahuje účinnú látku (insekticíd), ktorá ničí všetky ekoparazity (blchy, vši, kliešte a pod.) Ná..
Zobrazenie 1 až 24 z 670 (28 stránok)