Doplnkový sortiment
Doplnkový sortiment
Adapter 1/2
0,40€
Adaptér s vnútorným závitom 1/2 + 3/4..
Adapter 3/4
0,50€
Adaptér s vnútornímy závitom 3/4 +1..
Adapter s hadicovou sponou 1/2 max 1030 kPa
Adapter s hadicovou sponou 1/2 max 1030 kPa..
Alkalický granulát pre zvýšenie pH vody v bazénoch 1,2kg*
Správne nastavenie hodnoty pH vody v bazéne je nutnou podmienkou pre dokonalú funkciu veľkej väčšiny prípravkou a pre vytvorenie príjemných podmienok ..
Antiparazitný obojok pre psov Axis
Obojok pôsobí ako prevencia proti zamoreniu pokožky parazitami (blchy, kliešte) vo všetkých vývojových štádiách. Použitie: vyberte obojok z obalu a um..
Baklažán Nero 0,5g
Baklažán Nero skorá až poloskorá odroda na rýchlenie vo fóliovníkoch v teplejších oblastiach i na poľné pestovanie. Plody sú vajcovitého tvaru, stredn..
Balóniky farebné 1ks
Balóniky farebné 1ks ..
Bazalka pravá zmes 0,5g
Silno voňajúca zmes bazaliek. Darí sa jej na teplom slnečnom stanovišti. Po zbere zrezaním rastliny na 15cm docielime 2 zbery. Čerstvú i sušenú použív..
Bazénová chémia Laguna ALG proti riasam 1L*
Prípravok v kvapalnej forme je určený k pravidelnej preventívnej ochrane bazénovej vody proti riasam /zelenej, čiernej, žltej../ a zároveň riasy v baz..
Bazénová chémia Quatro tablety 4v1 1kg *
Dezenfekcia, proti riasa, vločkovanie, stabilizácia chlóru. Moderný viacúčelový prípravok pre celosezónnu priebežnú údržbu vody vo všetkých typoch baz..
Bela šampón pre psov s insekticídom 230ml
Bela šampón je špeciálny prípravok na umývanie psov. Obsahuje účinnú látku (insekticíd), ktorá ničí všetky ekoparazity (blchy, vši, kliešte a pod.) Ná..
Bezpečnostné zápalky 240K
Bezpečnostné zápalky 240K..
Bezpečnostné zápalky formát 5H
Bezpečnostné zápalky formát 5H ..
Biodry baktérie do suchých WC 100g
Biodry je zmesou nezávadných, nepatogénnych užitočných baktérií a enzýmov, ktoré ekologicky rozkladajú organické látky v suchých toaletách. Účinne red..
Biolake čistič jazierok 100g
Biolake je zmesou nezávadných, nepatogénnych užitočných baktérií a enzýmov, ktoré slúžia k aktivácii prírodného procesu rozkladu organických nečistôt ..
Biolit ECO nástraha na slimáky 2ks*
Nástraha na slimáky neobsahuje pesticídy. Design výrobku s odnímateľným vekom umožňuje ľahké čistenie. Balenie obsahuje špeciálny atraktant, ktorý pri..
Biolit plus  na mravce 400ml*
Veľmi účinný a trvanlivý povrchový insekticídny sprej na ničenie mravcov a iného lezúceho hmyzu v domácnostiach.*,,POUŽÍVAJTE BIOCÍDY BEZPEČNÝM SpôSOB..
Biolit plus proti osám a sršňom 400ml*
Veľmi účinný priestorový a povrchový insekticídny sprej. Nový aplikátor umožňuje zasiahnuť hmyz väčšou dávkou účinnej látky a tiež na väčšiu vzdialeno..
Biolit plus proti pavukom 400ml*
Stop pavúkom je vysokoúčinný sprej na okamžité omračenie a následné usmrtenie pavúkov a iného lezúceho hmyzu. Dlhodobo pôsobí na miestach predpokladan..
Biolit proti lezúcemu hmyzu s dezinfekčnou prísadou 400ml*
Biolit s dezinfekčnou prísadou je veľmi účinný povrchový sprej na hubenie mravcov, švábov a iného lezúceho hmyzu. Prípravok má zároveň baktericídny úč..
Biomin hnojivo na jahody 1kg*
Hnojivo na jahody je výdatné organominerálne hnojivo, jeho významnou zložkou je mletá rohovina. Táto prírodná suroviny je obzvlášť cenená pre obsah or..
Biopon hnojivo na kvitnúce rastliny 500ml*
Viaczložkové minerálne hnojivo určené na črepníkových, balkónových a kontajnerových rastlín. Zvýšený obsah draslíka a fosfotu je zárukou bohatého kvit..
Biopon Hnojivo na travnik s machom 30m2 1kg*
Viaczložkové minerálne hnojivo určené na ošetrovanie trávnikov. Starostlivá receptúra tráve zaisťuje pravidelný rast, hustotu a sýtu zeleň. Zvýšený ob..
Biopon lesk na listy 250ml *
Lesk na listy dodáva rastlinám zdravý lesk, odstraňuje škvrny a usadeniny z listov, účinne zabraňuje usadzovaniu prachu. Je vhodný na ošetrovanie rast..
Zobrazenie 1 až 24 z 411 (18 stránok)